0

Cóż Mascherano ostatnimi czasy nie zachwyca to samo Andres

0

Nas w tym meczu może nawet Douglas i Bravo ciągnąć ważne aby były 3 punkty

0

Kocham ten argument "Idź zagraj lepiej". Taka jest po prostu prawda który to już jest trener co nie widzi go w podstawowej 11? Nawet Bartra który jest środkowym obrońcą lepiej sobie radził na tej pozycji niż Montoya.

0

Serio Montoya? On sobie ledwo radzi z Cordobą więc co będzie jak zagra z Realem a Douglas cóż wątpię czy by poradził sobie w Piaście Gliwice

0

Bo mieliśmy Zubiego

0

A nie przypadkiem Busquets?

0

warto powspominać czasy przed Rosellem i Bartoemu

0

Chyba coś słabo znasz historię Barcy, bo Barcelona za Laporty spłaciła większość długu który zostawił po sobie Gaspar do tego bez większych afer - dopiero Rosell chciał ich oczernić, co mu się nie udało bo żadnej sprawy nie wygrał, za to sam uciekł z podkulonym ogonem.

2

Troll czy idiota?

0

A może to był sprytny i zaskakujący plan Lucho aby rotować składem i nie męczyć zawodników i dopiero w 2 fazie sezonu zaatakować?

0

Czy ty człowieku przejrzysz w końcu na oczy? Nawet ten "słaby" Alves wciąga Martina nosem nie mówiąc już o Douglasie. Do tego od kilku spotkań jest naszym 2 najlepszym obrońcą. Co do Enrique cóż nie jest to najlepszy trener ale jakoś ograł Atletico, Valencie, Seville, PSG

0

Co nie przeszkodziło mu grając w Celcie zdobyć trofeum Zamory :)

0

Na mocniejszych Montoya? Proszę cie jego ogórki z Cordoby ogrywali a co dopiero takie City albo Bayern

0

Jedyne co Bale dał Realowi to tylko puchar króla.

0

Zapewne za 4 mln...

0

Hahahahahahahaahahahahahahahahaha nie rozśmieszaj mnie

0

Sezonowcy nigdy nie zrozumieją

0

On jest zwykłym trollem... specjalnie to ustawił

0

To sarkazm...

0

Może dlatego że jest koszykarzem XD

0

I wchodzi nasz kochany Pedritinho

0

A co jeśli Lucho to super taktyczny geniusz i przewidział cały sezon? Aby nie męczyć w tej 1 teoretycznie mniej ważnej części sezonu grać jakimiś Douglasami by na rundę wiosenną i bardziej ważną mieć wypoczęty skład?

0

Reina wyżej od Valdesa?

0

Zależy też co kogo śmieszy ;)

0

Wiesz że o to chodziło? xD

0

Ile meczy w tym sezonie Masche zagrał na defensywnym 2,3? Co do Sampera chodzi mi o to że będzie od razu rzucony na głęboką wodę i może mu się w głowie przestawić jak Munirowi ;)

1

Nie wiem czemu ale wydaje mi się że jak wróci w przyszłym sezonie to zostanie naszym najlepszym obrońcą

0

Idealnie kompletnie nieograny w lidze Samper i grający już od 2 lat na stoperze Mascherano...

0

A w razie kontuzji Mascherano kto? Sergi Roberto? Bądźmy poważni

0

Atletico już 2 razy zostało rozjechane ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?