Kocham ten argument "Idź zagraj lepiej". Taka jest po prostu prawda który to już jest trener co nie widzi go w podstawowej 11? Nawet Bartra który jest środkowym obrońcą lepiej sobie radził na tej pozycji niż Montoya.
Chyba coś słabo znasz historię Barcy, bo Barcelona za Laporty spłaciła większość długu który zostawił po sobie Gaspar do tego bez większych afer - dopiero Rosell chciał ich oczernić, co mu się nie udało bo żadnej sprawy nie wygrał, za to sam uciekł z podkulonym ogonem.
Czy ty człowieku przejrzysz w końcu na oczy? Nawet ten "słaby" Alves wciąga Martina nosem nie mówiąc już o Douglasie. Do tego od kilku spotkań jest naszym 2 najlepszym obrońcą. Co do Enrique cóż nie jest to najlepszy trener ale jakoś ograł Atletico, Valencie, Seville, PSG
A co jeśli Lucho to super taktyczny geniusz i przewidział cały sezon? Aby nie męczyć w tej 1 teoretycznie mniej ważnej części sezonu grać jakimiś Douglasami by na rundę wiosenną i bardziej ważną mieć wypoczęty skład?
Ile meczy w tym sezonie Masche zagrał na defensywnym 2,3? Co do Sampera chodzi mi o to że będzie od razu rzucony na głęboką wodę i może mu się w głowie przestawić jak Munirowi ;)
0
Cóż Mascherano ostatnimi czasy nie zachwyca to samo Andres
0
Nas w tym meczu może nawet Douglas i Bravo ciągnąć ważne aby były 3 punkty
0
Kocham ten argument "Idź zagraj lepiej". Taka jest po prostu prawda który to już jest trener co nie widzi go w podstawowej 11? Nawet Bartra który jest środkowym obrońcą lepiej sobie radził na tej pozycji niż Montoya.
0
Serio Montoya? On sobie ledwo radzi z Cordobą więc co będzie jak zagra z Realem a Douglas cóż wątpię czy by poradził sobie w Piaście Gliwice
0
Bo mieliśmy Zubiego
0
A nie przypadkiem Busquets?
0
0
Chyba coś słabo znasz historię Barcy, bo Barcelona za Laporty spłaciła większość długu który zostawił po sobie Gaspar do tego bez większych afer - dopiero Rosell chciał ich oczernić, co mu się nie udało bo żadnej sprawy nie wygrał, za to sam uciekł z podkulonym ogonem.
2
Troll czy idiota?
0
A może to był sprytny i zaskakujący plan Lucho aby rotować składem i nie męczyć zawodników i dopiero w 2 fazie sezonu zaatakować?
0
Czy ty człowieku przejrzysz w końcu na oczy? Nawet ten "słaby" Alves wciąga Martina nosem nie mówiąc już o Douglasie. Do tego od kilku spotkań jest naszym 2 najlepszym obrońcą. Co do Enrique cóż nie jest to najlepszy trener ale jakoś ograł Atletico, Valencie, Seville, PSG
0
Co nie przeszkodziło mu grając w Celcie zdobyć trofeum Zamory :)
0
Na mocniejszych Montoya? Proszę cie jego ogórki z Cordoby ogrywali a co dopiero takie City albo Bayern
0
Jedyne co Bale dał Realowi to tylko puchar króla.
0
Zapewne za 4 mln...
0
Hahahahahahahaahahahahahahahahaha nie rozśmieszaj mnie
0
Sezonowcy nigdy nie zrozumieją
0
On jest zwykłym trollem... specjalnie to ustawił
0
To sarkazm...
0
Może dlatego że jest koszykarzem XD
0
I wchodzi nasz kochany Pedritinho
0
A co jeśli Lucho to super taktyczny geniusz i przewidział cały sezon? Aby nie męczyć w tej 1 teoretycznie mniej ważnej części sezonu grać jakimiś Douglasami by na rundę wiosenną i bardziej ważną mieć wypoczęty skład?
0
Reina wyżej od Valdesa?
0
Zależy też co kogo śmieszy ;)
0
Wiesz że o to chodziło? xD
0
Ile meczy w tym sezonie Masche zagrał na defensywnym 2,3? Co do Sampera chodzi mi o to że będzie od razu rzucony na głęboką wodę i może mu się w głowie przestawić jak Munirowi ;)
1
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że jak wróci w przyszłym sezonie to zostanie naszym najlepszym obrońcą
0
Idealnie kompletnie nieograny w lidze Samper i grający już od 2 lat na stoperze Mascherano...
0
A w razie kontuzji Mascherano kto? Sergi Roberto? Bądźmy poważni
0
Atletico już 2 razy zostało rozjechane ;)