To wtedy kto ma grać na prawej obronie? Montoya Douglas proszę cie... Alves gra jak gra ale przy tej 2 prezentuje się jak najlepszy prawy obrońca świata
Co nie zmienia faktu że jest jednym z lepszych asystentów w tym sezonie i robi miejsce Messiemu i Neymarowi. No ale tak w fife takie coś się nie liczy...
Ale wiesz że mamy zakaz transferowy? Do tego kto ci sprzeda Verrattiego Kompanego i Courtoisa? A Danilo może przejść prawdopodobnie do Realu. I kto to "Hunnels? Człowieku to nie jest fifa...
"Ten Pan kojarzy mi się z jednym z najbardziej frajersko przegranych mistrzostw La Liga przez Barcelonę.... " źle złożyłeś zdanie stąd mój komentarz ;)
Bardziej decydujący? Racja udowodnił to w meczu z Atletico... W przeciągu ostatnich 10 lat zawodnicy Azulgrany który dla aktualnego Realu będzie mógł być tylko oglądany. Nie ściągnął nigdy pajęczyny, a co zrobił w meczu z Sevillą. Trafia z karnego rzeczywiście 2 bramki z rzutu karnego w stosunku do 8 Cristiano. A co do strzałów na "pustaka" polecam obejrzeć bramkę z meczu z Deportivo. Pomijam twoją ortografię gdyż od tego oczy bolą.
To może w miejsce Mathieu Mascherano co ostatnio nic nie gra. A w miejsce Xaviego słaby w tym sezonie Iniesta? Przypominam również że Rafinha to nie ta pozycja co Generał.
Masche za Busquetsa? Człowieku on zagrał 2-3 mecze w sezonie i na Mundialu na defensywnym więc wątpię aby zaprezentował się z dobrej strony na tej pozycji. Wiesz że Xavi to nie pozycja RafinHi?
0
W meczu z Atletico grał tylko Busquets na dm -.-
0
Bravo
Alves-Pique-Mascherano-Alba
Xavi-Busquets-Rakitic
Messi- Suarez- Neymar Według mnie to jest nasza najsilniejsza jedenastka
1
Chcesz wyjść z dwoma defensywnymi pomocnikami w meczu w którym mamy wygrać?
2
To wtedy kto ma grać na prawej obronie? Montoya Douglas proszę cie... Alves gra jak gra ale przy tej 2 prezentuje się jak najlepszy prawy obrońca świata
0
Co nie zmienia faktu że jest jednym z lepszych asystentów w tym sezonie i robi miejsce Messiemu i Neymarowi. No ale tak w fife takie coś się nie liczy...
0
Ale wiesz że mamy zakaz transferowy? Do tego kto ci sprzeda Verrattiego Kompanego i Courtoisa? A Danilo może przejść prawdopodobnie do Realu. I kto to "Hunnels? Człowieku to nie jest fifa...
0
To spisek Madrytu że gramy o tej porze
0
Już działa ;)
0
Jest to zawodnik którego 3 przypominam 3 trener stawia jako obrońcę a nie jako defensywnego pomocnika...
0
0
Po 1 mamy zakaz transferowy a po 2 Pogba to nie jest Dm
0
Po komentarzach jego to chyba on xD
0
Co nie zmienia faktu że przez pół sezonu był naszym najlepszym pomocnikiem...
0
"Ten Pan kojarzy mi się z jednym z najbardziej frajersko przegranych mistrzostw La Liga przez Barcelonę.... " źle złożyłeś zdanie stąd mój komentarz ;)
0
On nigdy nie trenował Barcy :v
2
Bardziej decydujący? Racja udowodnił to w meczu z Atletico... W przeciągu ostatnich 10 lat zawodnicy Azulgrany który dla aktualnego Realu będzie mógł być tylko oglądany. Nie ściągnął nigdy pajęczyny, a co zrobił w meczu z Sevillą. Trafia z karnego rzeczywiście 2 bramki z rzutu karnego w stosunku do 8 Cristiano. A co do strzałów na "pustaka" polecam obejrzeć bramkę z meczu z Deportivo. Pomijam twoją ortografię gdyż od tego oczy bolą.
0
I dlatego Cristiano jest 2 w klasyfikacji asyst -.-
0
Z Sociedad zawiodła skuteczność. A w Gran Derbi jeśli Messi wykorzystał by podanie od Suareza to wynik mógłby być zupełnie inny
0
Ale jak widać Mathieu prezentuje solidniejszy poziom niż Bartra. A jeżeli ten najstarszy skład jest najsilniejszy to mówi się trudno
0
Ale wiesz że Rafinha to nie ta pozycja?
0
Na PSG te jego decyzje się sprawdziły i na większość tych ogórków z ligi także
0
Co ty chcesz od Rudego? Jak grał to zawsze utrzymywał się na danym poziomie. A do tego Rafinha to nie pozycja Generała
0
Rozumiem tylko Masche niestety nic nie gra od kilku meczy
0
To może w miejsce Mathieu Mascherano co ostatnio nic nie gra. A w miejsce Xaviego słaby w tym sezonie Iniesta? Przypominam również że Rafinha to nie ta pozycja co Generał.
0
Jak Masche gra dobrze to Busi ostatnio gra bardzo dobrze.
0
Masche za Busquetsa? Człowieku on zagrał 2-3 mecze w sezonie i na Mundialu na defensywnym więc wątpię aby zaprezentował się z dobrej strony na tej pozycji. Wiesz że Xavi to nie pozycja RafinHi?
1
Mascherano jest ostatnio bez formy
3
Stara się wrócić do formy
0
W czym ci nie odpowiada decyzja Lucho?
0
Ja ich 5:0 rozbiłem :v