0

W meczu z Atletico grał tylko Busquets na dm -.-

0

Bravo
Alves-Pique-Mascherano-Alba
Xavi-Busquets-Rakitic
Messi- Suarez- Neymar Według mnie to jest nasza najsilniejsza jedenastka

1

Chcesz wyjść z dwoma defensywnymi pomocnikami w meczu w którym mamy wygrać?

2

To wtedy kto ma grać na prawej obronie? Montoya Douglas proszę cie... Alves gra jak gra ale przy tej 2 prezentuje się jak najlepszy prawy obrońca świata

0

Co nie zmienia faktu że jest jednym z lepszych asystentów w tym sezonie i robi miejsce Messiemu i Neymarowi. No ale tak w fife takie coś się nie liczy...

0

Ale wiesz że mamy zakaz transferowy? Do tego kto ci sprzeda Verrattiego Kompanego i Courtoisa? A Danilo może przejść prawdopodobnie do Realu. I kto to "Hunnels? Człowieku to nie jest fifa...

0

To spisek Madrytu że gramy o tej porze

0

Już działa ;)

0

Jest to zawodnik którego 3 przypominam 3 trener stawia jako obrońcę a nie jako defensywnego pomocnika...

0

to ten utwór

0

Po 1 mamy zakaz transferowy a po 2 Pogba to nie jest Dm

0

Po komentarzach jego to chyba on xD

0

Co nie zmienia faktu że przez pół sezonu był naszym najlepszym pomocnikiem...

0

"Ten Pan kojarzy mi się z jednym z najbardziej frajersko przegranych mistrzostw La Liga przez Barcelonę.... " źle złożyłeś zdanie stąd mój komentarz ;)

0

On nigdy nie trenował Barcy :v

2

Bardziej decydujący? Racja udowodnił to w meczu z Atletico... W przeciągu ostatnich 10 lat zawodnicy Azulgrany który dla aktualnego Realu będzie mógł być tylko oglądany. Nie ściągnął nigdy pajęczyny, a co zrobił w meczu z Sevillą. Trafia z karnego rzeczywiście 2 bramki z rzutu karnego w stosunku do 8 Cristiano. A co do strzałów na "pustaka" polecam obejrzeć bramkę z meczu z Deportivo. Pomijam twoją ortografię gdyż od tego oczy bolą.

0

I dlatego Cristiano jest 2 w klasyfikacji asyst -.-

0

Z Sociedad zawiodła skuteczność. A w Gran Derbi jeśli Messi wykorzystał by podanie od Suareza to wynik mógłby być zupełnie inny

0

Ale jak widać Mathieu prezentuje solidniejszy poziom niż Bartra. A jeżeli ten najstarszy skład jest najsilniejszy to mówi się trudno

0

Ale wiesz że Rafinha to nie ta pozycja?

0

Na PSG te jego decyzje się sprawdziły i na większość tych ogórków z ligi także

0

Co ty chcesz od Rudego? Jak grał to zawsze utrzymywał się na danym poziomie. A do tego Rafinha to nie pozycja Generała

0

Rozumiem tylko Masche niestety nic nie gra od kilku meczy

0

To może w miejsce Mathieu Mascherano co ostatnio nic nie gra. A w miejsce Xaviego słaby w tym sezonie Iniesta? Przypominam również że Rafinha to nie ta pozycja co Generał.

0

Jak Masche gra dobrze to Busi ostatnio gra bardzo dobrze.

0

Masche za Busquetsa? Człowieku on zagrał 2-3 mecze w sezonie i na Mundialu na defensywnym więc wątpię aby zaprezentował się z dobrej strony na tej pozycji. Wiesz że Xavi to nie pozycja RafinHi?

1

Mascherano jest ostatnio bez formy

3

Stara się wrócić do formy

0

W czym ci nie odpowiada decyzja Lucho?

0

Ja ich 5:0 rozbiłem :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?