Człowieku Bartra ma 24 lata.. Pique w jego wieku był nazywany Piquenbauerem A Puyol był uznany najlepszym obrońcą. Pogódźcie się w końcu że Marc jest średnim obrońcą
Człowieku on ma 24 lata. Pique w jego wieku był nazywany Piquenbauerem i nazywany jednym z najlepszych obrońców świata a Puyol został uznany najlepszym prawym obrońcą. Pogódźcie się w końcu że Bartra jest zwykłym średniakiem a nie jakimś super obrońcą
Nie wiem czy wiesz ale Lionel to już nie jest ten spokojny cichy chłopiec sprzed kilku sezonów. Jest ambitny chcący wygrywać wszystko i swoimi umiejętnościami motywuje do lepszej gry.
0
Tylko że Andres gra prawie każdy mecz a Sergi raz na 2 miesiące i to po 15 minut...
1
Wszyscy mówią o 5 golach Ronaldo a nikt nie pamięta o tym
0
Xavi nie odchodź było już przed meczem :D
0
Busquets został trafiony kępką trawy
0
A najbardziej mnie boli że odchodzący Xavi ma asystę :/
0
Człowieku Bartra ma 24 lata.. Pique w jego wieku był nazywany Piquenbauerem A Puyol był uznany najlepszym obrońcą. Pogódźcie się w końcu że Marc jest średnim obrońcą
2
Człowieku on ma 24 lata. Pique w jego wieku był nazywany Piquenbauerem i nazywany jednym z najlepszych obrońców świata a Puyol został uznany najlepszym prawym obrońcą. Pogódźcie się w końcu że Bartra jest zwykłym średniakiem a nie jakimś super obrońcą
7
Problem jest w tym że jest słaby :/
0
Po co Bartra skoro Mathieu ostatnio prezentuje się 2 klasy wyżej
0
Mógłbyś wytłumaczyć bo nie jestem w temacie
0
Może dlatego że Halilović ledwo się przebija do 11 Barcy B
0
Nie wiem czy wiesz ale Lionel to już nie jest ten spokojny cichy chłopiec sprzed kilku sezonów. Jest ambitny chcący wygrywać wszystko i swoimi umiejętnościami motywuje do lepszej gry.
0
A on tam nie miał być od wakacji?
0
Wyprzedziłeś mnie :D
0
Wraca Piquenbauer
0
w 100% się z tobą zgadzam
1
Przyszłość? Człowieku on już ma 24 lata Pique w jego wieku był nazywany Piquenbauerem i był uznawany za jednego z najlepszych obrońców świata.
0
U nich im wyższa tym gorzej ktoś grał
0
Do tego żałosna symulacja...
0
0
Chociażby moment po którym padł gol dla królewskich gdzie nie upilnował Cristiano
4
Czy ty oglądałeś mecz?
0
Jak pokazywali statystykę w przerwie meczu to posiadanie było 51-49 dla nas :)
0
Komentarz usunięty
0
Iniesta już na ławce jest...
0
Jaka 83? (15 znaków)
0
Suarez 56 minuta
0
Xavi i Busquets od zaraz
0
Udowadniają to ostatnie kolejki...
0
Gdzie są teraz ci co mówili przed sezonem że Mathieu sobie nie poradzi?