1

Ja tam bym też wziął gościa z AC Milanu też mega utalentowany

1

Żałosny to ty jesteś. Lepiej się tu nie wypowiadaj

0

Veratti do Realu ja bym go chciał w Barcy z Pogbą

1

Montoya=Arda Turan :D

0

Dla mnie wyglądają jak szmaty do wycierania, jest mi bardzo przykro ze zerwaniem z tradycją zarząd lekceważy tym kibiców jak i tych którzy wymyślili pionowe pasy. Mama nadzieję, że do nich wrócą !

0

Z resztą ma racje ale i tak mnie to razi jak patrze na tą cenę to aż razi :D

0

Masakra dla mnie tyle hajsu na fryzjera a wydałby to 500 (dla mnie to i tak za dużo) i by było dobrze a nie że to psuje jego reputacje

2

Ale as już nie wspomnie, że Messi oddał Neymarowi karnego...

1

Co to za nowa seria z memami ?

0

Szkoda że tak pózno :/

0

A mnie interesują głupoty jakie wyprawia Enrique

0

a kto to Douglas ? :D

0

Nam potrzebny jest co najmniej jeden pomocnik oraz obrońca

0

Też tak bym chciał na przykład żeby z Davidem Villa grał

0

No nie wierze masakra co to ma być ? Po prostu jak klub mógł do tego dopuścić ?

1

HHAHAHA to po prostu LEO MESSI aż uśmiech sam się pojawia i humor poprawia jak się to ogląda. A najlepsze to że Leo wkręca wszystkich w murawę samym balansem ciała i nie tylko :D

5

Szkoda że u nas już nie gra on tak napędzał akcje jak Di Maria w Realu

0

Gwizdy na piłkarzy są bezsensu tylko pogarszają ich grę więc kibice sami sobie szkodzą

0

A ty "kibicu" Barcelony możesz już nie wchodzić na ten portal

0

On przecież tak się z Messim dogadywał i był jest jego wielkim przyjacielem

0

Oglądałem. Szkoda, że Villa nie został w Barcy

0

Moim zdaniem z obecnymi naszymi problemami i zapewne przyszłymi to nie wypali

0

Masakra ! Kto to wszystko nam psuje i doczepia się do wszystkiego ?

1

Dybala, Veratti o a czy jutro nie będą oni widnieć na okładkach Marci i ASA ?

1

Zdjęcie jest mega super i zasłużyło na wygraną !

0

Też byłem tak... no nie mogę tego określić co czułem po tym finale

1

Mam nadzieje, że Leo zdobędzie ten puchar to jego, moje i miliony ludzi marzenie !

0

Myślałem, że tam jest jeszcze Iniesta nie daleko Pique :D

0

Jestem fanem Atletico od 2-3 lat i bardzo się ciesze, że Rozwalił Rea l:)

0

Moim zdaniem Jordi może być dobrym trafem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?