mylifefootball
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tam bym też wziął gościa z AC Milanu też mega utalentowany
1
Żałosny to ty jesteś. Lepiej się tu nie wypowiadaj
0
Veratti do Realu ja bym go chciał w Barcy z Pogbą
1
Montoya=Arda Turan :D
0
Dla mnie wyglądają jak szmaty do wycierania, jest mi bardzo przykro ze zerwaniem z tradycją zarząd lekceważy tym kibiców jak i tych którzy wymyślili pionowe pasy. Mama nadzieję, że do nich wrócą !
0
Z resztą ma racje ale i tak mnie to razi jak patrze na tą cenę to aż razi :D
0
Masakra dla mnie tyle hajsu na fryzjera a wydałby to 500 (dla mnie to i tak za dużo) i by było dobrze a nie że to psuje jego reputacje
2
Ale as już nie wspomnie, że Messi oddał Neymarowi karnego...
1
Co to za nowa seria z memami ?
0
Szkoda że tak pózno :/
0
A mnie interesują głupoty jakie wyprawia Enrique
0
a kto to Douglas ? :D
0
Nam potrzebny jest co najmniej jeden pomocnik oraz obrońca
0
Też tak bym chciał na przykład żeby z Davidem Villa grał
0
No nie wierze masakra co to ma być ? Po prostu jak klub mógł do tego dopuścić ?
1
HHAHAHA to po prostu LEO MESSI aż uśmiech sam się pojawia i humor poprawia jak się to ogląda. A najlepsze to że Leo wkręca wszystkich w murawę samym balansem ciała i nie tylko :D
5
Szkoda że u nas już nie gra on tak napędzał akcje jak Di Maria w Realu
0
Gwizdy na piłkarzy są bezsensu tylko pogarszają ich grę więc kibice sami sobie szkodzą
0
A ty "kibicu" Barcelony możesz już nie wchodzić na ten portal
0
On przecież tak się z Messim dogadywał i był jest jego wielkim przyjacielem
0
Oglądałem. Szkoda, że Villa nie został w Barcy
0
Moim zdaniem z obecnymi naszymi problemami i zapewne przyszłymi to nie wypali
0
Masakra ! Kto to wszystko nam psuje i doczepia się do wszystkiego ?
1
Dybala, Veratti o a czy jutro nie będą oni widnieć na okładkach Marci i ASA ?
1
Zdjęcie jest mega super i zasłużyło na wygraną !
0
Też byłem tak... no nie mogę tego określić co czułem po tym finale
1
Mam nadzieje, że Leo zdobędzie ten puchar to jego, moje i miliony ludzi marzenie !
0
Myślałem, że tam jest jeszcze Iniesta nie daleko Pique :D
0
Jestem fanem Atletico od 2-3 lat i bardzo się ciesze, że Rozwalił Rea l:)
0
Moim zdaniem Jordi może być dobrym trafem