0

Co on ma głowie ? Zwykła zazdrość !

1

Taaa... Ile im zapłacili żeby nie dostał kary 3 meczów bo na derbach musi być

0

Moim zdaniem to by była zła opcja, ponieważ gdyby Bravo doznał kontuzji nie mielibyśmy dobrego zastępcy no bo proszę was przecież Masip to nawet nic nie gra.

0

Ødegaard Co o nim myślicie moim zdaniem nie powinien przechodzić od razu do tak wielkiego klubu tylko np. do Ajaxu

3

Taa Real się rozpada... Te wszystkie gazety to jak Onet i Interia.

0

zapomniałem o nim

0

Przecież Nike jest lepsze

2

Adama, Halilović i Samper to nasza przyszłość

5

Sam się uśmiech pojawia jak się widzi tak dobre relacje między najlepszymi piłkarzami na świecie :)

0

hhahha a i tak takie typowe Visci i Hala Dzieci będą toczyć wojnę kto lepszy Ronaldo nie Messi. Media to samo.

1

No to Klopp, Simeone lub Mou ale zapewne nasz wspaniały zarzłd ich bie ściąggnie

1

Super artykuł ! Messi na 100% nie odjedzie. Ale czm Messi zaobserwował profil Chelsea ?

0

Niestety ten dzień nie był Rakiticia ale za to Suareza to dopiero jaki magiczne zagania i sprytny gol, szkoda że jeszcze po tych jego zagraniach akcji nie wykończył Pedro i Messi

0

"Odejdę tylko w tedy kiedy klub będzie tego chciał"(przepraszam jeśli źle zacytowałem)-Messi. Kiedy oni przestaną o tym spekulować, Bóg wie czm. Messi zaobserwował profil Chelsea i i dwóch piłkarzy ale przecież na 99% zostaje więc niech nie piszą bzdur.

0

Niestety ale to sama prawda.

0

Ja za Atletico bo to jest mój ulubiony klub w BBVA po Barcelonie :)

0

Naprawdę za Sterlinga tyle ? Wiem że to młody nie samowity piłkarz ale tyle za niego bym nie dał

0

Wiem że to nie możliwe no ale zawsze można sobie pomarzyć ale wydaję mi się że jeśli Gaurdiola nie wygra z Bayernem w ciągu dwóch sezonów to raczej z niego odejdzie.

0

Hahahaha już to widzę jak on odchodzi Barca by siebie przez to zniszczyła masakra co ci ludzie sobie myślą. Messi nie odejdzie.

0

Same "pozytywne" rzeczy

0

Niech on się już lepiej nie odzywa

0

Ja chcę Gaurdiolę, Mourinho albo Carlo :D

0

Porobił głupoty i odszedł...

0

Cieszmy się i radujmy oto nadszedł dzień wybawienia.

0

Taaaaa "profesjonalizm" ...

1

Co on zaś odpierdzielił ? Powiecie mi ? Ludzie !!

0

Xavi bardzo cię lubię ale mógłbyś przestać pierdzielić o atmosferze i klimacie ?

0

Nie ma sensu łudzić się na jakiekolwiek trofea w tym roku. Ancelotti ma rację, że ma najlepszą kadrę na świecie niestety ale muszę to przyznać.

0

I tak jest ban to co tam a jak młody pomocnik to Pogba

0

Ja pierdziele masakra no to raczej żegnamy się z jakimiś trofeami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?