mylifefootball
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co on ma głowie ? Zwykła zazdrość !
1
Taaa... Ile im zapłacili żeby nie dostał kary 3 meczów bo na derbach musi być
0
Moim zdaniem to by była zła opcja, ponieważ gdyby Bravo doznał kontuzji nie mielibyśmy dobrego zastępcy no bo proszę was przecież Masip to nawet nic nie gra.
0
Ødegaard Co o nim myślicie moim zdaniem nie powinien przechodzić od razu do tak wielkiego klubu tylko np. do Ajaxu
3
Taa Real się rozpada... Te wszystkie gazety to jak Onet i Interia.
0
zapomniałem o nim
0
Przecież Nike jest lepsze
2
Adama, Halilović i Samper to nasza przyszłość
5
Sam się uśmiech pojawia jak się widzi tak dobre relacje między najlepszymi piłkarzami na świecie :)
0
hhahha a i tak takie typowe Visci i Hala Dzieci będą toczyć wojnę kto lepszy Ronaldo nie Messi. Media to samo.
1
No to Klopp, Simeone lub Mou ale zapewne nasz wspaniały zarzłd ich bie ściąggnie
1
Super artykuł ! Messi na 100% nie odjedzie. Ale czm Messi zaobserwował profil Chelsea ?
0
Niestety ten dzień nie był Rakiticia ale za to Suareza to dopiero jaki magiczne zagania i sprytny gol, szkoda że jeszcze po tych jego zagraniach akcji nie wykończył Pedro i Messi
0
"Odejdę tylko w tedy kiedy klub będzie tego chciał"(przepraszam jeśli źle zacytowałem)-Messi. Kiedy oni przestaną o tym spekulować, Bóg wie czm. Messi zaobserwował profil Chelsea i i dwóch piłkarzy ale przecież na 99% zostaje więc niech nie piszą bzdur.
0
Niestety ale to sama prawda.
0
Ja za Atletico bo to jest mój ulubiony klub w BBVA po Barcelonie :)
0
Naprawdę za Sterlinga tyle ? Wiem że to młody nie samowity piłkarz ale tyle za niego bym nie dał
0
Wiem że to nie możliwe no ale zawsze można sobie pomarzyć ale wydaję mi się że jeśli Gaurdiola nie wygra z Bayernem w ciągu dwóch sezonów to raczej z niego odejdzie.
0
Hahahaha już to widzę jak on odchodzi Barca by siebie przez to zniszczyła masakra co ci ludzie sobie myślą. Messi nie odejdzie.
0
Same "pozytywne" rzeczy
0
Niech on się już lepiej nie odzywa
0
Ja chcę Gaurdiolę, Mourinho albo Carlo :D
0
Porobił głupoty i odszedł...
0
Cieszmy się i radujmy oto nadszedł dzień wybawienia.
0
Taaaaa "profesjonalizm" ...
1
Co on zaś odpierdzielił ? Powiecie mi ? Ludzie !!
0
Xavi bardzo cię lubię ale mógłbyś przestać pierdzielić o atmosferze i klimacie ?
0
Nie ma sensu łudzić się na jakiekolwiek trofea w tym roku. Ancelotti ma rację, że ma najlepszą kadrę na świecie niestety ale muszę to przyznać.
0
I tak jest ban to co tam a jak młody pomocnik to Pogba
0
Ja pierdziele masakra no to raczej żegnamy się z jakimiś trofeami