mylifefootball
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierze masakra
0
Gdyby ban transferowy był odwołany Barca mogłaby kupić Yaya Toure i dać im w zamian Busqetsa ewentualnie dopłacić
2
Przynajmniej koszykarze wygrywają EL Clasico
0
Moim zdaniem mógłby do nas wrócić Song, ponieważ dobrze radzi sobie w BPL
0
Aha Sevilla niżej niż Valencia...
0
Szkoda że Messi się z nią jeszcze nie ożenił.
0
Nie wiem po co piszą tu na taki temat.
0
To on może sobie gwizdać na zarząd Barcy ! Nie wyrzuca się takich piłkarzy !
0
Widocznie że byli tam kibice bez szacunku :/
23
Brakuje mi go :(
2
Wesołych Świąt !
1
Nie wiecie czy będzie można gdzieś obejrzeć transmisje tego meczu ? ? ?
0
Mam nadzieję że Suarez po nowym roku strzeli gola w pierwszym meczu :)
0
Messiemu zachciało się strzelać z prawej :D
0
skład sportu !
0
Ale i tak mam do niego uraze po tym jak tyle razy zdeptał palce Messiemu i w ogóle co on mu robił :/
0
On pasuje do Premier Leauge ale klub powinien mu dawać szanse grać w pierwszym zespole !
0
Jak pierwszy raz zobaczyłem go przebiegł całe boisko i wypracował dobrą sytuację. Uwielbiam tego gościa ! To taki drugi Yaya toure ale bardziej ofensywny ! W każdym meczu mnie zaskakuje.
0
ja chcę Adame on jest świetny !
1
Szkoda ! Dziękujemy za wszystko !
0
Nie do uwierzenia
0
No to klapa...
0
Moim zdaniem powinien dostać szanse Ter Stegen
0
Myślałem, że jest z czegoś oprócz szkła...
0
Kurde wreszcie magia na Camp Nou ten ostatni gol messiego to całkiem w jego stylu uwielbiam takie gole i ten wolny...
0
RESPECT dla Rakiticia !
0
Messi grał jak za dawnych czasów w meczu z Sevilla to i cała drużyna tak grała !
0
Ej Barca dzisiaj w meczy ze Sevllia grała jak za dawnych lat
2
troche hamsko zrobił jak nie zostawił suarezowi aby sobie strzelił bo by lepiej się wgrał
0
Ja mam nadzieję że Barca wygra z Sevilla