0

Nie wierze masakra

0

Gdyby ban transferowy był odwołany Barca mogłaby kupić Yaya Toure i dać im w zamian Busqetsa ewentualnie dopłacić

2

Przynajmniej koszykarze wygrywają EL Clasico

0

Moim zdaniem mógłby do nas wrócić Song, ponieważ dobrze radzi sobie w BPL

0

Aha Sevilla niżej niż Valencia...

0

Szkoda że Messi się z nią jeszcze nie ożenił.

0

Nie wiem po co piszą tu na taki temat.

0

To on może sobie gwizdać na zarząd Barcy ! Nie wyrzuca się takich piłkarzy !

0

Widocznie że byli tam kibice bez szacunku :/

23

Brakuje mi go :(

2

Wesołych Świąt !

1

Nie wiecie czy będzie można gdzieś obejrzeć transmisje tego meczu ? ? ?

0

Mam nadzieję że Suarez po nowym roku strzeli gola w pierwszym meczu :)

0

Messiemu zachciało się strzelać z prawej :D

0

skład sportu !

0

Ale i tak mam do niego uraze po tym jak tyle razy zdeptał palce Messiemu i w ogóle co on mu robił :/

0

On pasuje do Premier Leauge ale klub powinien mu dawać szanse grać w pierwszym zespole !

0

Jak pierwszy raz zobaczyłem go przebiegł całe boisko i wypracował dobrą sytuację. Uwielbiam tego gościa ! To taki drugi Yaya toure ale bardziej ofensywny ! W każdym meczu mnie zaskakuje.

0

ja chcę Adame on jest świetny !

1

Szkoda ! Dziękujemy za wszystko !

0

Nie do uwierzenia

0

No to klapa...

0

Moim zdaniem powinien dostać szanse Ter Stegen

0

Myślałem, że jest z czegoś oprócz szkła...

0

Kurde wreszcie magia na Camp Nou ten ostatni gol messiego to całkiem w jego stylu uwielbiam takie gole i ten wolny...

0

RESPECT dla Rakiticia !

0

Messi grał jak za dawnych czasów w meczu z Sevilla to i cała drużyna tak grała !

0

Ej Barca dzisiaj w meczy ze Sevllia grała jak za dawnych lat

2

troche hamsko zrobił jak nie zostawił suarezowi aby sobie strzelił bo by lepiej się wgrał

0

Ja mam nadzieję że Barca wygra z Sevilla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?