mylifefootball
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
fajna profilowe :p
0
Wiem, że to nie na temat ale strasznie chciałbym aby do Barcy trafił Di Maria(wiem, że to nie możliwe), Hummels albo Kompany. No ale cóż nie ma no co liczyć jeśli nie odwołają bana
0
Moim zdaniem nie potrzebny jest Coudrado Realowi bo ma już szeroką kadrę. Barca również na prawą stronę mogłaby kupić REusa
0
A wyjdzie z tego wszystkiego, że i tak kary na transfery nie zniosą
0
eJ ALE co z zakazem na transfery? Byłoby świetnie mieć Reusa w zespole bo nie musi grać na tej pozycji na jakiej gra ale przecież powinniśmy kupić Kompanego albo Hummelsa żeby mieć klasowego obrońce
3
a gdzie Alexis
1
kurde szkoda że w MU :(
0
Tak dalej jordi :_)
0
kurde szkoda że muszę się za to szajstwo co Barca prezentuje wstydzić. Wielkie jedno gówna jak cała rewolucja. Najgorsze czasy Bracy
0
No niestety. Nasza obrona po prostu jest słaba mogliśmy kupić jednego ale bardzo dobrego obrońce np. Kompanego albo Hummelsa. No ale cóż to jest zarząd klubu. Świetnie, że sprowadzili Rakiticia ale przydałby się ktoś jeszcze wiem, że jest Rafinha no ale to nie ta klasa on musi jeszcze dojrzeć. Mam nadzieję, że się pozbierają do meczu z Ajaxem, a Luis Enrique i pomyśli nad tym, że Suarez nie nadaj się na grę na skrzydło.
0
Mam nadzieję, że się pozbierają na mecz z Ajaxem
0
Mam nadzieję że na mecz z AJaxem zmieni ustawienie aby Messi się cofnął na śpo a Ney z Suarezem zagrali jako dwaj napastnicy. Suarez na pewno lepiej by się czuł tam niż na skrzydle. A jeszcze jedno Luis Suarez musi poćwiczyć nad panowaniem nad piłką bo na razie co zauważyłem z kilku sytuacji ze wczorajszego meczu to mu ona przeszkadzała.
4
Po prostu Barca się ośmiesza jak można przegrywać z takim zespołem i oni chcą wygrywać z dobrymi klubami. Suarez na skrzydle to jakiś żart ? Lepiej Leo przenieść na śpo a Neya z Suarezem jako 2 napastników. Jaka rewolucja, no jaka chyba anty rewolucja. Przykro mi to stwierdzić ale bardzo w ostatnich meczach cofa się w rozwoju !
0
Mądre słowa nic dodać nic ująć
2
Hahah Messi i tak uważa że dla niego Ronaldinho jest najlepszy :)
0
Kurde musi poćwiczyć nad skutecznością.
0
z 4 karnych które ostatnio strzelał chyba 3 zmarnował
0
Messi poraz kolejny karny nie strzeli :(
0
widzę że pewne fanpage się śledzi :D
0
Dlaczego tak uważasz ?
0
0
Ej Messi nie powinien karnych strzelać :( Przynajmniej 2 miesiące odczekać aby nie strzelał i dać mu szanse czy trafi.
0
Ej on na serio nie powinien strzelać karnych przynajmniej odczekać z 2 miesiące i potem zobaczyć
0
Ja bym chciał aby Villa wrócił do reprezentacji
0
Wydaję się mi, że Barcelona nie odejdzie do innej ligi ponieważ BBVA straciłoby swoją popularność jakby mogło istnieć BBVA bez EL CLASCIO ?
0
Widać że poziom sędziów laliga jest bardzo "wysoki"
0
I co chyba duet Neymar-Messi zaczął działać ! :)
0
Adama nam się przyda !
17
no to teraz niech on będzie asysttentem Enrique :D
0
No Neymar się
popisał tym wolnym :)