mylifefootball
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czebało go wypożyczyć ino a teraz żałować będą :D
1
Dlaczego Rafinha nosi jakby stanik sportowy ?
0
0
JOHAN MOJICA (21 lat, obrońca)
Skąd, dokąd?: Deportivo Cali -> Rayo Vallecano.
Na ile, za ile?: 4 lata kontraktu.
JOHAN MOJICA (21 lat, obrońca)
Skąd, dokąd?: Rayo Vallecano -> Real Valladolid.
Na ile, za ile?: wypożyczenie; 1 sezon. ?
0
DO Barcy go ! :) z Eto
0
Może będzie cofnięty za Suarezem ?
0
LUDZIE nie może być takiego ustawienia 3-4-3 przecież to by była dziura w obronie co by robił Jordi Alba ławę grzał ?
0
Piękne słowa. Mi się chcę płakać, że nie mogłem zobaczyć wspólnej gry Messiego, Deco, Eto. Miałem w tedy jedynie 4,5 lat :(. Jednak zobaczyłem Eto, Leo i Deco na pożegnalnym meczu w Porto i ich zgranie dalej zostało :) Najbardziej żałuję, że klub Ronaldinho nie pozwolił mu na przyjazd do Porto :( Oddałbym wszystkie sezony, aby zobaczyć tamtą. MEGA Barcę lepszą niż Galaktyczną. A Gaurdiola nie wiem jak mógł sprzedać takich graczy jak Ibra i Ronaldinho (jeszcze za tak małą cenę.) powinien ich prosić na kolanach, aby zostali ! :'( VISCA EL BARCA
0
Ronaldinho najgorsze co mogłoby się zdarzyć że nie pojawi się tam :( Czyli już nigdy nie zobaczę Leo Razem z Ronaldinho :'(
0
Ludzie nie wiecie czasem gdzie będzie transmitowany pożegnalny mecz Deco ? Albo czy w ogóle będzie transmitowany ? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ !
1
Ej a nie wiecie czy gdzieś będzie transmitowany ten mecz ? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ !
0
Ta Mathiu szybki :P
0
HUHUHU, A JA SŁYSZAŁEM, ŻE JAMES TO fan Messiego. Czy ktoś też tak słyszał ??
0
Sory nie chcę go pali fajki :(
0
NIe tylko nie
on przecież on fajke palił. Zamiast zainwestować w Hummelsa jednego z najlepszych obrońców albo Blinda tylko nie on :(
0
SUPER SŁOWA. KONIEC KROPKA.
1
Przykro mi się robi jak myślę o zarządzie FC Barcelony :"( Sprzedali Alexisa, który miał życiowy sezon :|
2
Potem wszyscy będą płakać jak zobaczą Alexisa w innym klubie, który będzie jendym z najlepszych zawodników ligi :(
0
Nie chcę się czepiać ale F.C.B nie którzy pojmują jak FC Bayern.
0
Najwięcej to za niego dałbym 30 mln nic świetnego nie pokazał w sezonie
0
Chciałbym Reusa ! Bardzo by nam się przydał ! Kompany i Hummels również :)
0
JA lubię Ter Stegena ale ja mam dalej nadzieję że sprowadzą Courtoisa on już jest obeznany w lidzęe!
0
Chciałbym oglądnąć ten mecz lecz patrzymeł na wielu stronach a transmisji meczu nigdzie nie ma mógłby ktoś mi podać link do meczu jeśli by znalazł ?
1
Chelsea !
0
Obojętnie gdzie pójdzie to mu będę kibicował :)
0
Nie wiem ale mi się coś zdaję, że Messi pokaże kto rządzi na boisku i jak za dawnych czasów strzeli Realowi dużo bramek ! Nie mów, że ostatnio mało strzela Realowi ale ja chcę zobaczyć trochę egoizmu gdzie odpali "atomową pchłę" i będzie biegał bo boisku z chęcią gry jak zgłodniały lew !
0
Ja to bym chciał widzieć w składzie Barca Kompanego lub Luiza i Thiago Silvę chodź wiem że transfer Silvy jest prawie nie możliwy, a z ofensywnych graczy to Augero i Cavani
0
Ja bardzo lubię Atletico nawet jestem ich kibicem mam nadzieję że Barca dzisiaj przejdzie do następnej tury i trafi na Olympiakos a Atletico mam może na BvB