0

Czebało go wypożyczyć ino a teraz żałować będą :D

1

Dlaczego Rafinha nosi jakby stanik sportowy ?

0

0

JOHAN MOJICA (21 lat, obrońca)
Skąd, dokąd?: Deportivo Cali -> Rayo Vallecano.
Na ile, za ile?: 4 lata kontraktu.
JOHAN MOJICA (21 lat, obrońca)
Skąd, dokąd?: Rayo Vallecano -> Real Valladolid.
Na ile, za ile?: wypożyczenie; 1 sezon. ?

0

DO Barcy go ! :) z Eto

0

Może będzie cofnięty za Suarezem ?

0

LUDZIE nie może być takiego ustawienia 3-4-3 przecież to by była dziura w obronie co by robił Jordi Alba ławę grzał ?

0

Piękne słowa. Mi się chcę płakać, że nie mogłem zobaczyć wspólnej gry Messiego, Deco, Eto. Miałem w tedy jedynie 4,5 lat :(. Jednak zobaczyłem Eto, Leo i Deco na pożegnalnym meczu w Porto i ich zgranie dalej zostało :) Najbardziej żałuję, że klub Ronaldinho nie pozwolił mu na przyjazd do Porto :( Oddałbym wszystkie sezony, aby zobaczyć tamtą. MEGA Barcę lepszą niż Galaktyczną. A Gaurdiola nie wiem jak mógł sprzedać takich graczy jak Ibra i Ronaldinho (jeszcze za tak małą cenę.) powinien ich prosić na kolanach, aby zostali ! :'( VISCA EL BARCA

0

Ronaldinho najgorsze co mogłoby się zdarzyć że nie pojawi się tam :( Czyli już nigdy nie zobaczę Leo Razem z Ronaldinho :'(

0

Ludzie nie wiecie czasem gdzie będzie transmitowany pożegnalny mecz Deco ? Albo czy w ogóle będzie transmitowany ? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ !

1

Ej a nie wiecie czy gdzieś będzie transmitowany ten mecz ? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ !

0

Ta Mathiu szybki :P

0

HUHUHU, A JA SŁYSZAŁEM, ŻE JAMES TO fan Messiego. Czy ktoś też tak słyszał ??

0

Sory nie chcę go pali fajki :(

0

NIe tylko nie
on przecież on fajke palił. Zamiast zainwestować w Hummelsa jednego z najlepszych obrońców albo Blinda tylko nie on :(

0

SUPER SŁOWA. KONIEC KROPKA.

1

Przykro mi się robi jak myślę o zarządzie FC Barcelony :"( Sprzedali Alexisa, który miał życiowy sezon :|

2

Potem wszyscy będą płakać jak zobaczą Alexisa w innym klubie, który będzie jendym z najlepszych zawodników ligi :(

0


Nie chcę się czepiać ale F.C.B nie którzy pojmują jak FC Bayern.

0

Najwięcej to za niego dałbym 30 mln nic świetnego nie pokazał w sezonie

0

Chciałbym Reusa ! Bardzo by nam się przydał ! Kompany i Hummels również :)

0

JA lubię Ter Stegena ale ja mam dalej nadzieję że sprowadzą Courtoisa on już jest obeznany w lidzęe!

0

Chciałbym oglądnąć ten mecz lecz patrzymeł na wielu stronach a transmisji meczu nigdzie nie ma mógłby ktoś mi podać link do meczu jeśli by znalazł ?

1

Chelsea !

0

Obojętnie gdzie pójdzie to mu będę kibicował :)

0

Nie wiem ale mi się coś zdaję, że Messi pokaże kto rządzi na boisku i jak za dawnych czasów strzeli Realowi dużo bramek ! Nie mów, że ostatnio mało strzela Realowi ale ja chcę zobaczyć trochę egoizmu gdzie odpali "atomową pchłę" i będzie biegał bo boisku z chęcią gry jak zgłodniały lew !

0

Ja to bym chciał widzieć w składzie Barca Kompanego lub Luiza i Thiago Silvę chodź wiem że transfer Silvy jest prawie nie możliwy, a z ofensywnych graczy to Augero i Cavani

0

Ja bardzo lubię Atletico nawet jestem ich kibicem mam nadzieję że Barca dzisiaj przejdzie do następnej tury i trafi na Olympiakos a Atletico mam może na BvB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?