myszka123
Dołączył/a: luty 2012
Kraków
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do Kuna ... http://kwejk.pl/obrazek/1213822/bez,presji.html
Dzieciak niby ma fajnie,a jednak nie.Wszyscy na niego liczą,że będzie tak jak jego dziadek,chrzestny i ojciec.
0
Villa się wygadał XD Bravo Leo! mam nadzieje,że wasz bobas będzie słodki jak Valeria,Dylan... Cod o Jordiego to jest to prawie pewne ,ze do nas dołączy.
0
* nie spodziewałam się :P
0
WTF! Marcelo chyba jest chory:D Co chwila Messi jest chwalony przez ludzi związanych z Madrytem.o.0 Pewnie na rm.pl już na Marcelo naskakują.Ma u mnie dużego plusa i na tą chwilę wybaczyłam mu ten faul na Cescu ;D
0
To się chłopaki ucieszą... :>
0
whatis
Rzeczywiście;-] Ja do Gonzalo nic nie mam i nawet bym go widziała w koszulce Barcy ;) Jest wysoki (tego nam brakuje),odziwo dobrze zgrany z Leo i ma ,,to coś'' co ma Messi.Ale to chyba nie realne,aby do nas przyszedł.
0
whatis
I właśnie wczoraj,a właściwie dzisiaj,oglądając te uciechy po bramkach miałam banana na twarzy,bo chociaż ,,wyjątki'' nie mają nic do siebie i potrafią się cieszyć z gola.Widać,że w ich szatni jest zdrowa atmosfera i bardzo dobrze:D Higuain super dogaduje się z Messim na boisku,może by go tak kupić w następnym okienku transferowym ;P(żarcik)
0
*chodzi mi o tych z rm.pl oczywiście,bo to oni prowokują najwięcej.Choć są wyjątki jak ,,ElRaul' który jest tu zalogowany i nie mam nic przeciwko,aby tacy kibice wchodzili na tą stronę.
0
Nie wiem jakim dupkiem,zazdrośnikiem i przyjebem trzeba być żeby obrażać legendy futbolu jak:Xavi,Messi ...Oni tam nie mają kontroli nad nimi ! Coraz bardziej mi się wydaje,że tam są dzieci 9-cio/15-to letnie.I pózniej się dziwią,że ci ,,kibice" nie mają szacunku(trzeba ich tego nauczyć!)Mam juz dość tej wiecznej wojny Real-Barca.Dlaczego nie możemy żyć w odrobinę większej zgodzie!?
0
Za*****cie,że człowiek z ,,obozu" wroga pochwala naszego Leo.Nie spodziewałam się,że aż tyle ludzi związanych z Realem będzie stało za Messim.Niedawno ex-piłkarz Realu mówił,że dla niego La Pluga jest lepsza,a teraz on.Naprawde fajnie:D
0
Leo z wózkiem...:D trochę dziwnie to będzie wyglądać XD.Gratulacje Leo (jeśli to prawda) ! To dobrze,że nie dobrała się do ciebie jakaś pizza/hot-dog lub dziewczyna która leci na kasę.Mam nadzieję,ze ten bobas odziedzicz te wszystkie dobre cechy po tobie i mamusi ;D
0
Na jego miejscu bałabym się tak łazić po mieście...XD
Musi być naprawdę wkurzony.Łażą tak za nim jak natrętny komar. -.-
0
Ja pi…ole +_+(Mega faceplam)
0
Niech Tito ,,skopie'' mu te dupsko w postaci wygranej(najlepiej wysokiej ;>)
0
http://www.rapifutbol.com/2010/09/tv3-cat-catalunya-en-directo-online.html
macie transmisję nic a nic nie tnie.
0
ogląda ktoś mecz Barca vs Barca?
0
kantyman
nie piszę ,aby dać i kary ale żeby klub chociaż zainterweniował.
0
To nie powinno zostać bez interwencji klubu.Powinni to jak najszybciej wyjaśnić i nałożyć jakąś karę.Nie powinno być tak,że jakiś bezmózgi człowiek bez poczucia humoru tak sobie ,,żartuje''.
0
Sorki,trochę mnie poniosło :/ ale wkurza mnie postawa kastylii.jeszcze raz przepraszam.
0
dezkrit
Uprzedziłeś mnie;) Ja jako Polka wygwizdałabym hymn głównie Ruskich bo mordowali moich pradziadków(chociaż za bardzo się Polką nie czuję).A gdybym była Katalonką/Baskijką to też z chęcią bym to zrobiła bo też by mordowali by moich pradziadków.Puyol i Xavi dobrze wczoraj to ujęli w symboliczny sposób-połączyli ich i Baskijską flagę po ceremonii.
0
Bardzo popieram pomysł utworzenia przez nich oddzielnych państw.Ciekawe jak piłkarze wytrzymują w reprezentacji(tak jak napisał kubafcb102),oni muszą stać na baczność przy tej melodii.Przy niej pewnie ginęli ich (zawodników Barcy i Basków) dziadkowie/pradziadkowie.Na pewno super się w tedy nie czują:/
0
Według mnie dobrze ,ze tak zrobili.pokazali madrytowi,że nie godzą się ta takie traktowanie ludzi z Katalonii i Kraju Basków.Popieram ich w tym.Jak tak bardzo madryt nie chce ,żeby oba regiony nie tworzyły Hiszpanii z kastylią i Andaluzią,Galicją,Asturią,Kantabrią,Nawarrą,Aragonią,Walencją,Murcją,Estremadurą i La Roją to niech się od nich (Katalonii i Basków) odłączą (wiem,że to jest bardzo trudne ale za parę/naście lat do wykonania) a nie cyrki robią. Katalonia i Baskowie to są prawie samodzielni,mają swoją kulturę i język.Według mnie poradzili by sobie.
0
Chociaż raz na jakiś czas potrafi wypowiedzieć się do nas z szacunkiem.Cyba jeszcze nie zapomniał ,że kiedyś pracował dla Barcy i ,że powiedział te słowa -,,Hoy manana y siempre con el Barca en el corazon''.Czasem potrafi wypowiedzieć się ,,normalnie'' ale właśnie CZASEM,ale i tak się z nim zgadzam i ma u mnie +.
0
http://imageshack.us/photos/Alexis%20Sanchez/187/1190867899fqf4.jpg/
Chyba się Alexis nachlał...
:-)
0
Nie mogę się doczekać,a zostało jeszcze 2godz. i 21
min.będzie ciężko ale wierzę,że uda się im wysoko wygrać przede wszystkim dla Pepa(którego większość kibiców kocha jak własnego ojca.) i dla Abiego (którego już chyba nie wróci do piłki).
0
oho.przyszli zazdrośnicy z madrytu i minusują,a to nie nasza wina,że gramy bardziej czystszą piłkę od nich :-)
0
dlaczego mnie to nie dziwi?! ;)
0
Nie oszukujmy się,Chelsea wygrała fartem.Dawno nie widziałam ,żeby ktoś takiego miał.Szkoda było patrzeć na miny piłkarzy Bayernu,to oni byli lepsi,ale niestety...Łącze się z nimi w bólu.
0
Super!:D Z przyjemnością bym go oglądnęła.
0
komuś się nudzi i - - - - - - - ...