0

jemzupke
a ty idż oglądać meczyk Realu...

0

gollllllllllllllllllllllllllllllllllllll i niech nie mówią ,że Leo nie potrafi strzelić z wolnego.zanosi się na wysoki wynik;)

0

0

widzieliście to? flaga dla Pepa i jeszczę te okszyki i brawa dla niego już płaczę :************

0

*wam

0

http://meczelive.com/mecze2.html
tu jest polska dobra transmisja
mówię wał wszyscy przed tv,necie i na Camp Nou będą ryczeć razem z Pepem(ja terz) :*************************...

0

czy te przemówienie będzie zaraz po meczu,czy jakoś 5-10 min po?

0

komuś się nudzi i minusuje ,ale cóż to jego sprawa...

0

jakiemuś dziecku się nudzi i minusuje jak leci...

0

kacperowski
jeszcze dopisz do Leo pobicie klubowego rekordy w strzelonych bramkach(przebił Cesara)

0


szok!miłość do klubu doprowadziła do nienawiści...(to nie fotoshop)

0

Armandi

dzięki nigdzie nie mogłam znalezć:)

0

ma ktoś link do zdj jak Mu całuje herb Barcy?chciałabym to zobaczyć...

Przemson
ja teraz już wiem , że to jest zemsta tego Buraka.i na pewno zmyślał mówiąc na konferencji ,że go nie zna bo pierwszego straconego gola i zawodnika który to zrobił pamięta się na zawsze.

0

ma ktoś link do zdj. jak Mu całował herb Barcy?nie chce mi się w to wierzyć.o 0

0

najlepszego!(fajny fryz ma na tym zdj;D)

0

...*i jest tańszy.

0

cule8

zgadzam się bardziej jestem za Albą,jest świetny w obronie ,ale i potrafi strzelać gole.w dodatku jest wychowankiem Barcy i zna naszą filozofię.

0

poszło.napisałam jak najmniej,czyli z 30 zdań:kiedy to pisałam to płakałam:(
,,zostanie przekazana Pepowi Guardioli"mam nadzieję ,że przeczyta.

0

byle by kontuzji nie złapali bo na euro nie pojadą.

0

biedny Carless ,widać,że płakał bi ma na około oczu czerwone ślady;'''''''''''''''''''''(

0

niech zostawią Leo!gdyby ci dziennikarze byli cali we łzach(Leo jest na tyle wrażliwy) to też by się nie pokazywali w telewizji.współczucie dla całej drużyny,kibiców i w ogóle dla całego Barcelonissimo.

0

współczuję mu.na tym zdj.wygląda jakby normalnie nie wiem...podobnie wyglądałam jak przeczytałam tą inf. o Pepie.BIEDAKI!!!

0

http://besty.pl/1057644
będę cię pamiętać na zawsze...

0

nie mogę przestać płakać...(jestem dziewczyną)

0

łzy spływają mi na klawiature,wybaczcie ,że ryczę,ale jestem bardzo emocionalna

0

przez ten filmik ryczę jak dziecko.ŁZY MAM TA CAŁEJ TWARZY DOSŁOWNIE TEN FILMIK WYCISKA ŁZY...DZIĘKI PEP,ZA TO WSZYSTKO,ZA POŚWIĘCENIE,PUCHARY I MIŁOŚĆ DO BARCY ZAPAMIĘTAM CIĘ NA ZAWSZE!JESTEŚ NAJLEPSZY.JESTEŚ WZOREM DO NAŚLADOWANIA

0

http://besty.pl/1052485 hahahahahaha!

0

Barca bez Pepa to jak tęcza bez kolorów...:(

0

może i lepiej ,że nicy nie pamięta...:D(wiecie o co chodzi)mam nadzieję ,że nic wielkiego się mu nie stało.

0

kurwaaaaaaaaaaaaaaaa! POWIEDZCIE ,ŻE TO TYLKO SEN!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?