myszka123
Dołączył/a: luty 2012
Kraków
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jemzupke
a ty idż oglądać meczyk Realu...
0
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllll i niech nie mówią ,że Leo nie potrafi strzelić z wolnego.zanosi się na wysoki wynik;)
0
http://meczelive.com/mecze2.html
Polska transmisja
0
widzieliście to? flaga dla Pepa i jeszczę te okszyki i brawa dla niego już płaczę :************
0
*wam
0
http://meczelive.com/mecze2.html
tu jest polska dobra transmisja
mówię wał wszyscy przed tv,necie i na Camp Nou będą ryczeć razem z Pepem(ja terz) :*************************...
0
czy te przemówienie będzie zaraz po meczu,czy jakoś 5-10 min po?
0
komuś się nudzi i minusuje ,ale cóż to jego sprawa...
0
jakiemuś dziecku się nudzi i minusuje jak leci...
0
kacperowski
jeszcze dopisz do Leo pobicie klubowego rekordy w strzelonych bramkach(przebił Cesara)
0
szok!miłość do klubu doprowadziła do nienawiści...(to nie fotoshop)
0
Armandi
dzięki nigdzie nie mogłam znalezć:)
0
ma ktoś link do zdj jak Mu całuje herb Barcy?chciałabym to zobaczyć...
Przemson
ja teraz już wiem , że to jest zemsta tego Buraka.i na pewno zmyślał mówiąc na konferencji ,że go nie zna bo pierwszego straconego gola i zawodnika który to zrobił pamięta się na zawsze.
0
ma ktoś link do zdj. jak Mu całował herb Barcy?nie chce mi się w to wierzyć.o 0
0
najlepszego!(fajny fryz ma na tym zdj;D)
0
...*i jest tańszy.
0
cule8
zgadzam się bardziej jestem za Albą,jest świetny w obronie ,ale i potrafi strzelać gole.w dodatku jest wychowankiem Barcy i zna naszą filozofię.
0
poszło.napisałam jak najmniej,czyli z 30 zdań:kiedy to pisałam to płakałam:(
,,zostanie przekazana Pepowi Guardioli"mam nadzieję ,że przeczyta.
0
byle by kontuzji nie złapali bo na euro nie pojadą.
0
biedny Carless ,widać,że płakał bi ma na około oczu czerwone ślady;'''''''''''''''''''''(
0
niech zostawią Leo!gdyby ci dziennikarze byli cali we łzach(Leo jest na tyle wrażliwy) to też by się nie pokazywali w telewizji.współczucie dla całej drużyny,kibiców i w ogóle dla całego Barcelonissimo.
0
współczuję mu.na tym zdj.wygląda jakby normalnie nie wiem...podobnie wyglądałam jak przeczytałam tą inf. o Pepie.BIEDAKI!!!
0
http://besty.pl/1057644
będę cię pamiętać na zawsze...
0
nie mogę przestać płakać...(jestem dziewczyną)
0
łzy spływają mi na klawiature,wybaczcie ,że ryczę,ale jestem bardzo emocionalna
0
przez ten filmik ryczę jak dziecko.ŁZY MAM TA CAŁEJ TWARZY DOSŁOWNIE TEN FILMIK WYCISKA ŁZY...DZIĘKI PEP,ZA TO WSZYSTKO,ZA POŚWIĘCENIE,PUCHARY I MIŁOŚĆ DO BARCY ZAPAMIĘTAM CIĘ NA ZAWSZE!JESTEŚ NAJLEPSZY.JESTEŚ WZOREM DO NAŚLADOWANIA
0
http://besty.pl/1052485 hahahahahaha!
0
Barca bez Pepa to jak tęcza bez kolorów...:(
0
może i lepiej ,że nicy nie pamięta...:D(wiecie o co chodzi)mam nadzieję ,że nic wielkiego się mu nie stało.
0
kurwaaaaaaaaaaaaaaaa! POWIEDZCIE ,ŻE TO TYLKO SEN!