0

Proszę,proszę.,,Polska podbija Europe"

0

A ,,Płaczka" gówno pokazała w meczu z Polską:D

0

ja nie chcę 1.w jednym meczu może wygrać real ,a w drugim Barca i akurat może wyjść nie po naszej myśli 2.nie chcę oglądać HAMSKIEGO finału w wykonaniu przede wszystkim.

0

czy ten film można obejrzeć gdzieś w TV?

0

niech w końcu przdłuży ten kontrakt bo zawału tostanę)

0

kocham go za wygląd,szczerość i wogule za wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?