myszka123
Dołączył/a: luty 2012
Kraków
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mateuszek
mam taką nadzieję.
0
* oczywiście po zakończeniu kariery za jakieś 5 lat:]
0
mówię wam, jeszcze go zobaczycie jako przyszłego trenera Barcy... :D
0
Widzę,że Leo znowu ,,zabawia się" w bramkarza :]
0
oto moja reakcja po tym newsie...
0
Już,czekam co powie Leo.Ja bym powiedziała,że dla mnie jego słowa są bezwartościowe.Cieszmy się,że żyjemy w czasach kiedy jest taki chipokryta drugiego takiego nie będzie.
0
Ku**a jakiego my mamy pecha z kontuzjami w tym sezonie :/ dlaczego teraz?!
Dani szybko wracaj do zdrowia.Mój kolega z klasy złamał sobie obojczyk na W-F'ie i nie będzie się uczył przez jakieś 2 tyg. ale wierzę ,że on szybciej wróci do treningów,bo sportowcy szybciej leczą kontuzje.
0
Bardzo lubię Raula i życzę mu najlepszego wyboru,ale pewnie wybierze kasę.
0
Villaa
Mam ten sam problem co ty :(
Większość dziewczyn z mojej klasy nienawidzi piłki nożnej i muszę grać w jakąś zasraną siatkę.Albo zostaje opcja grać z chłopakami,a nie lubię z nimi grać:c
0
leazard
Nasza trawa na boiskach ich odstraszy... XD
0
z chęcią ten mecz oglądnę :)
0
...dał kosza... dobrze powiedziane xD
0
,,... dodając żartobliwie, że w Kolumbii nie pojawi się żaden piłkarz madryckiego Realu, ponieważ „grają tylko przyjaciele Leo...”.
hahahahaha xD
w tym momencie ,,dał z liścia"piłkarzom Realu.Ma racje ,z tego co wiem to tam przyjaciuł tam nie ma... i mogło bo to zepsuć atmoswere w szatni.I nie wyobrarzam sobie jakby cieszyłby się z np. Marcelo(widać,że się nie lubią)
0
Guardiola zasługuje na pomnik.Messi także.Nie mam co do tego wątpliwości.
0
sama lubię grać w nogę i to bardzo kocham.facet niema prawa wysyłać nas do garów.
0
majusk
tylko,że to brzmi jakby dziewczyny nie mogłyby kibicować w ogóle klubom piłkarskim.wnerwia mnie to.ale masz rację.
0
* lub nawet więcej...
0
jkowalczyk
Czyli mam rozumieć,że nie mogę kibicować Barcy?! o.0
wtedy populacja kibiców Blaugrany zmniejszyłaby się o jakieś 15/25 %
jesteś typowym gnojkiem który ma średniowieczne teorie...
0
menda ,kanalia,hipokryta,cham,prowokator,sku***el...I pomyśleć,że to coś było związane z Barceloną... ','
0
szkoda mi go.kiedyś kochał Barcę(był asystentem kiedy Pep był piłkarzem).teraz udaje ,ze z Barcą nic go nie łączyło,nie łączy i nie będzie łączyć nienawidzę takich typów.
0
...
0
jednak kosmici istnieją... ;D
0
o mój ...kosmita!!!:D
0
golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Messi zgnoił Ronaldo.
0
uffffffffffffff
0
48 goli...respekt dla Messiego.więcej niż cały Espanyol w lidze.może coś jeszcze ustrzelą.
0
jest nie spierdolił tego!!!:D
0
Messi nie spierdol tego błagam!
0
komuśsię nudzi i - - - - - - - - -...(wk***ia mnie to)
0
Apeluję do dzieciaka który wszystko minusuje jak leci:
to jest żałosne,nie zabłyśniesz tym a zostaniesz znienawidzony.