0

Mateuszek
mam taką nadzieję.

0

* oczywiście po zakończeniu kariery za jakieś 5 lat:]

0

mówię wam, jeszcze go zobaczycie jako przyszłego trenera Barcy... :D

0

Widzę,że Leo znowu ,,zabawia się" w bramkarza :]

0



oto moja reakcja po tym newsie...

0

Już,czekam co powie Leo.Ja bym powiedziała,że dla mnie jego słowa są bezwartościowe.Cieszmy się,że żyjemy w czasach kiedy jest taki chipokryta drugiego takiego nie będzie.

0

Ku**a jakiego my mamy pecha z kontuzjami w tym sezonie :/ dlaczego teraz?!
Dani szybko wracaj do zdrowia.Mój kolega z klasy złamał sobie obojczyk na W-F'ie i nie będzie się uczył przez jakieś 2 tyg. ale wierzę ,że on szybciej wróci do treningów,bo sportowcy szybciej leczą kontuzje.

0

Bardzo lubię Raula i życzę mu najlepszego wyboru,ale pewnie wybierze kasę.

0

Villaa

Mam ten sam problem co ty :(
Większość dziewczyn z mojej klasy nienawidzi piłki nożnej i muszę grać w jakąś zasraną siatkę.Albo zostaje opcja grać z chłopakami,a nie lubię z nimi grać:c

0

leazard
Nasza trawa na boiskach ich odstraszy... XD

0

z chęcią ten mecz oglądnę :)

0

...dał kosza... dobrze powiedziane xD

0

,,... dodając żartobliwie, że w Kolumbii nie pojawi się żaden piłkarz madryckiego Realu, ponieważ „grają tylko przyjaciele Leo...”.

hahahahaha xD
w tym momencie ,,dał z liścia"piłkarzom Realu.Ma racje ,z tego co wiem to tam przyjaciuł tam nie ma... i mogło bo to zepsuć atmoswere w szatni.I nie wyobrarzam sobie jakby cieszyłby się z np. Marcelo(widać,że się nie lubią)

0

Guardiola zasługuje na pomnik.Messi także.Nie mam co do tego wątpliwości.

0

sama lubię grać w nogę i to bardzo kocham.facet niema prawa wysyłać nas do garów.

0

majusk
tylko,że to brzmi jakby dziewczyny nie mogłyby kibicować w ogóle klubom piłkarskim.wnerwia mnie to.ale masz rację.

0

* lub nawet więcej...

0

jkowalczyk
Czyli mam rozumieć,że nie mogę kibicować Barcy?! o.0
wtedy populacja kibiców Blaugrany zmniejszyłaby się o jakieś 15/25 %
jesteś typowym gnojkiem który ma średniowieczne teorie...

0

menda ,kanalia,hipokryta,cham,prowokator,sku***el...I pomyśleć,że to coś było związane z Barceloną... ','

0

szkoda mi go.kiedyś kochał Barcę(był asystentem kiedy Pep był piłkarzem).teraz udaje ,ze z Barcą nic go nie łączyło,nie łączy i nie będzie łączyć nienawidzę takich typów.

0

...

0

jednak kosmici istnieją... ;D

0

o mój ...kosmita!!!:D

0

golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Messi zgnoił Ronaldo.

0

uffffffffffffff

0

48 goli...respekt dla Messiego.więcej niż cały Espanyol w lidze.może coś jeszcze ustrzelą.

0

jest nie spierdolił tego!!!:D

0

Messi nie spierdol tego błagam!

0

komuśsię nudzi i - - - - - - - - -...(wk***ia mnie to)

0

Apeluję do dzieciaka który wszystko minusuje jak leci:
to jest żałosne,nie zabłyśniesz tym a zostaniesz znienawidzony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?