0

goooooooooooooooooooooooooooool Iniesta królu złoty!!!!!!!!!

0

*poprawniej by było:jego sen się przełorzył na prawdziwy mecz.

0

ktoś na tym forum pisał,że śniło mu się jak Terry dostał czerwo.jego sen miał rację!

0

kzabawny
ja jestem dziewczyną,ale mnie też tylko co innego...

0

super...kolejna psychologiczna zagrywka !Zazwyczaj kiedy je stosuje rywal wymięka bo czuje się za bardzo pewny siebie,ale z drugiej strony ma racje.Kiedy nie wygramy tego meczu będziemy w dupie bo Real może zremisować z Bilbao a my tego nie wykorzystamy.

0

boże... ale ja się przyzwyczaiłam ,że Josep nie ma włosów super na tym zdj wyszedł !A Hleb mógł się po prostu przyznać ,że nie pasował do Barcy...

0

ooooooooonie tylko nie to:(

0

Po wypowiedzi Pedro,domyślam się ,że są tak ,,wku*wieni " aby zjechać Real z 3-1 a Chelsea 3-0! czy ma ktoś link do tego wywiadu?chcę to usłyszeć czy aby to nasz zawodnik tak powiedział,bo z takich wypowiedzi słynie Real.ale nie pamiętam już w jakim meczy,Cuenca tak głośno krzykną ,,La puta"(j.pol.suka,po tym jak rywal popchną go na reklamy (te koło boiska),że mikrofony to wychwyciły.Takie wypowiedzi właśnie pokazują ,że nie każdy jest aniołkiem,ale Real jest nie do przebicia w konkurencji chamstwa.

0

cocu1985
hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!

0

...no to pojechał...ale ma racje i piłkarze i kibice są wku*wieni.

0

gdybym napisała to co o nim myślę to dostałabym bana ,ale to jeb**y sk***iel który do cholery przegrywać nie umie,ten stary ch*j ma kompleks Barcy,a zwłaszcza Pepa.widać,że zżera go zazdrość.Trzeba tego przy**ba odizolować od świata,bo robi mu wiele złego!taki Portugalski Kaczyński,wszędzie mafia i spiski...mam tego przypała dość.burak bez honoru(ciekawe cz zna takie słowo?)
sorry ale musiałam to z siebie wydusić,
bo w końcu musiałam pęknąć.

0

Gorzki
i to białe flagi! :)
Biała flaga to oznaka poddania się ;>

0

sędzia dobrze,obrona i nasza i ich dobra.tylko nasza skuteczność bardzo słaba.zmieniłabym Sancheza na Tello,brakowało mi dynamiki i świerzości w ataku.

0

Ależ on ślicznie wyszedł na tym zdj :DKOCHAM GO! JEST TAKI SŁODKI!;d

0

jesteśmy z tobą :**************************************
całe Barcelonissimo płacze

0

mogli by dołączyć filmik

0

dla mnie to jest jak grozba!ja na miejscu Pique poszła bym do sądu(gdyby mi ktoś groził to napewno bym tak zrobiła)

0

Suuuuuuuper!

0

Messi-8 cud świata!!! te statystyki doskonale to pokazują.

0

...mówi ten ktury widocznie mu zazdrości.

0

hahahahahahahahahahahahahahaha!!!ale to wygląda=D przypomniało mi się:
Pique i Zlatan:)

0

1.wyglądają jakby mieli się zaraz cmoknąć.
2. Messi 8 cud świata.

0

i NA TEJ BIBCE PEWNIE OGŁOŚI RZE PRZEDŁURZA KONTRAKT!=)

0

Acha i to w ciągu paru tyg.

0

ostatnio jakoś nerwowy jest(na pewno przez syt.w lidze)
1.sytuacja z Cesc'iem (dla niewiadomych po zejściu z boiska Pep złapał go za kark)
2.teraz Alexis
no ale się mu nie dziwię:/

0

I kurwa(już tak się musze wyrazić bo mnie wk____ło) za co się pytam.Za odpierdalanie takich błędów ,nie tylko na niekorzyść Barcy?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

w Argentynie jest dużo utalentowanych piłkarzy,którym brakuje właśnie Barcy.

0

Ja się z Pepem nie do końca zgodzę.powiem tak: sędziowie trochę nam ,,pomogli" w 10-cio punkt. stracie,.a realowi ,,usuwali przeszkody jakie napotykali.

0

wreszcie! Messi do boju!!!:)

0

hahahahaha chyba ich h-j strzelił.ale gdyby do tego doszło myślałabym myśleć o samobójstwie(żart),w tedy życie nie miało by sensu,jednak tak znam się na tej stronie ,że wiem że to są plotki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?