1

że to nie wpadło,a sędzia to sobie pogrywa

1

Pogba kartka powinna być

1

De Gea,interwencja meczu:)

0

tylko MESSI....

2

Smalling już powinna byc czerwona

1

Tak nowy przepis który wszedł właśnie od dzisiaj:)

0

Nic nie ugrają z taką grą na stojąco.

0

Wychodzi na to że nie mamy dobrych zmienników

0

Nasza obrona to dziś porażka.

0

Dziecko oglądałeś mecz z Sevilla?...Jeśli to spadek formy po takich bramkach to jesteś ślepy..i nie ubliżaj i nie jesteśmy na Ty.
Na szczęście nic nie wyjdzie z powrotu Neymara,tu nie potrzeba symulantów dla których liczy się tylko kasa.
Odszedł to niech tam zostanie albo nich przenosi się do białych tam będzie mu dobrze

0

Obrona znów piach,gdyby nie Ter Stegen to znów byłaby strata punktów.
Dembele jeździec bez głowy

0

Puknij się w głowę

0

Typowa taktyka na zachowanie wyniku.Kiepsko to wygląda

3

Żenada,klepanie bez końca,głupie straty piłek,zbyt późne zmiany.Kryzysu ciąg dalszy

0

Gra taka sama jak z Eibarem,głupie tracenie piłek,tyle że tam wygraliśmy.
Z taką grą nie widzę nas dalej w LM

1

Na razie to mamy sporo szczęścia..dwa słupki.Na początku graliśmy w miarę ale czym dalej to jest coraz gorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?