neolodz
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
że to nie wpadło,a sędzia to sobie pogrywa
1
Pogba kartka powinna być
1
De Gea,interwencja meczu:)
0
tylko MESSI....
2
Smalling już powinna byc czerwona
1
Tak nowy przepis który wszedł właśnie od dzisiaj:)
0
Nic nie ugrają z taką grą na stojąco.
0
Wychodzi na to że nie mamy dobrych zmienników
0
Nasza obrona to dziś porażka.
0
Dziecko oglądałeś mecz z Sevilla?...Jeśli to spadek formy po takich bramkach to jesteś ślepy..i nie ubliżaj i nie jesteśmy na Ty.
Na szczęście nic nie wyjdzie z powrotu Neymara,tu nie potrzeba symulantów dla których liczy się tylko kasa.
Odszedł to niech tam zostanie albo nich przenosi się do białych tam będzie mu dobrze
0
Obrona znów piach,gdyby nie Ter Stegen to znów byłaby strata punktów.
Dembele jeździec bez głowy
0
Puknij się w głowę
0
Typowa taktyka na zachowanie wyniku.Kiepsko to wygląda
3
Żenada,klepanie bez końca,głupie straty piłek,zbyt późne zmiany.Kryzysu ciąg dalszy
0
Gra taka sama jak z Eibarem,głupie tracenie piłek,tyle że tam wygraliśmy.
Z taką grą nie widzę nas dalej w LM
1
Na razie to mamy sporo szczęścia..dwa słupki.Na początku graliśmy w miarę ale czym dalej to jest coraz gorzej