0

Podejrzewam że większość informacji to plotki,ale gdyby miał faktycznie trafić do Barcy to nie cieszyłbym się,po tym co odwalił,sprzedawczyk i symulant.Skoro pieniądze są dla niego ważniejsze to niech siedzi w Psg.

2

Chyba żart,gdyby go puścili to byliby idiotami.

0

Pisać można wiele,zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.Wielu piłkarzy miało być wzmocnieniem a co się okazało to każdy widział.Jak dla mnie to kupno Griezmanna to chybiony pomysł.Koleś za grosz nie ma szacunku do nikogo,taki typowy pajac.

1

Zamiast odmładzać skład to kupili "starego dziada"za takie pieniądze.Niby zawodnik z czołówki ale żeby nie było z nim tak samo jak z Coutinho

1

Gdyby miał odrobinę honoru to sam złożyłby rezygnacje..Kolejny sezon na straty.

0

Jak cały sezon lecimy na farcie tak końcówka sezonu do zapomnienia.Żenada po raz kolejny.

3

Energia aż z niego tryska:)

19

Jak ja nie cierpię tego naszego trenera,zero emocji ciągle ta sama twarz,tak jakby obojętne mu było czy wygrywamy czy przegrywamy

0

1

Cillessen idz już lepiej do innego klubu jak masz takie cyrki odwalać

0

Bramka na 1-2 ewidentny spalony

0

Nasi za to wczoraj zostawiali jeszcze wiecej miejsca i wyszło jak wyszło.Czekam z roku na rok na ten Puchar LM i doczekać się nie mogę.

5

Pozostało kibicowanie Ajaxowi..Super grają.Niech nasi patrzą i się uczą.

0

czas doliczony a oni graja w dziada...nie no załosne to jest

0

Chłopaczki wyszli na pewniaka i wyszło jak zawsze.

0

Czwarta bramka to już w ogóle parodia

0

Jesteśmy dziś typowymi ogórkami,ogrywają nas jak dzieci..żenada

1

DUPKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

teraz nas dojadą

0

Graja jak chłopaczki na podwórku

1

Wybijajmy nadal na oślep.

1

To że mecz o nic to nie znaczy że maja przejść koło meczu.

1

Dobrze że wcześniej zdobyliśmy mistrzostwo bo byłoby ciężko z taką gra i z takimi zmiennikami.

4

Ja rozumiem że oszczędzamy pierwszy skład na rewanż ale nie przegrywajmy z ten sposób.
Niestety ale rezerw to my nie mamy.Żenada

9

Ronaldo żółta,ciekawe czy się popłakał

4

Mamy supermena w bramce

0

Diabeł w owczej skórze:)

0

Sędzia to dzis jakas porażka,ewidentny faul na Suarezie

4

Ajax brawo:)..oby tak dalej

1

No Panie Solskjaer gdzie ten Pański MU???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?