neolodz
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podejrzewam że większość informacji to plotki,ale gdyby miał faktycznie trafić do Barcy to nie cieszyłbym się,po tym co odwalił,sprzedawczyk i symulant.Skoro pieniądze są dla niego ważniejsze to niech siedzi w Psg.
2
Chyba żart,gdyby go puścili to byliby idiotami.
0
Pisać można wiele,zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.Wielu piłkarzy miało być wzmocnieniem a co się okazało to każdy widział.Jak dla mnie to kupno Griezmanna to chybiony pomysł.Koleś za grosz nie ma szacunku do nikogo,taki typowy pajac.
1
Zamiast odmładzać skład to kupili "starego dziada"za takie pieniądze.Niby zawodnik z czołówki ale żeby nie było z nim tak samo jak z Coutinho
1
Gdyby miał odrobinę honoru to sam złożyłby rezygnacje..Kolejny sezon na straty.
0
Jak cały sezon lecimy na farcie tak końcówka sezonu do zapomnienia.Żenada po raz kolejny.
3
Energia aż z niego tryska:)
19
Jak ja nie cierpię tego naszego trenera,zero emocji ciągle ta sama twarz,tak jakby obojętne mu było czy wygrywamy czy przegrywamy
0
http://finanse.pw/1
1
Cillessen idz już lepiej do innego klubu jak masz takie cyrki odwalać
0
Bramka na 1-2 ewidentny spalony
0
Nasi za to wczoraj zostawiali jeszcze wiecej miejsca i wyszło jak wyszło.Czekam z roku na rok na ten Puchar LM i doczekać się nie mogę.
5
Pozostało kibicowanie Ajaxowi..Super grają.Niech nasi patrzą i się uczą.
0
czas doliczony a oni graja w dziada...nie no załosne to jest
0
Chłopaczki wyszli na pewniaka i wyszło jak zawsze.
0
Czwarta bramka to już w ogóle parodia
0
Jesteśmy dziś typowymi ogórkami,ogrywają nas jak dzieci..żenada
1
DUPKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
teraz nas dojadą
0
Graja jak chłopaczki na podwórku
1
Wybijajmy nadal na oślep.
1
To że mecz o nic to nie znaczy że maja przejść koło meczu.
1
Dobrze że wcześniej zdobyliśmy mistrzostwo bo byłoby ciężko z taką gra i z takimi zmiennikami.
4
Ja rozumiem że oszczędzamy pierwszy skład na rewanż ale nie przegrywajmy z ten sposób.
Niestety ale rezerw to my nie mamy.Żenada
9
Ronaldo żółta,ciekawe czy się popłakał
4
Mamy supermena w bramce
0
Diabeł w owczej skórze:)
0
Sędzia to dzis jakas porażka,ewidentny faul na Suarezie
4
Ajax brawo:)..oby tak dalej
1
No Panie Solskjaer gdzie ten Pański MU???