1

@johny11 Mogę Ci wrzucić masę filmików z innymi zawodnikami.Ten transfer jest nierealny i dajcie sobie spokój.To okienko to totalna porażka.

16

Przecież to wiadomo że nie wypożyczą go nam,a kasy tyle nie mamy,Psg nie rozdaje piłkarzy za pól darmo jak to robi Barcelona

3

@dj To jest ta super polityka transferowa.

0

@BarcaSupporter Jak na razie to klub nie ma pieniędzy na Neymara,chcieć to oni sobie mogą wiele..I raczej albo zostanie w Psg lub pójdzie do Realu lub Juve.Poza tym Neymar to już nie ten sam zawodnik co kiedyś.No i sam Neymar sam nie wygra meczu,to samo dotyczy się Messiego.A że trenera mamy takiego jakiego mamy to ciężko widzę ten sezon

5

Odpocznie sobie,będzie miał czas żeby pograć na konsoli.
A tak na poważnie to zaraz nie będziemy mieli kim grać,bo albo kontuzje albo rozdajemy piłkarzy za pól darmo.

30

Patałachy,to trener nieudacznik powinien być wywalony.Trener który nie potrafi ustawić drużyny.To okienko powoli staje się porażką.Oby z Griezmannem nie było podobnie

0

@marcinkidon Nudzimy się?

0

@polo508 Zarząd i trener jak dla mnie do wywalenia.

0

Ten trener jak i ludzie odpowiedzialni za transfery to porażka.

0

@Kuczek Nie nie pisałem,nigdy nie trawiłem Neymara,dobrze że odszedł i niech lepiej nie wraca.Ale widząc co wyrabia zarząd to wszystkiego można się spodziewać,szczególnie po tym info o Coutinho

1

Kretynizm.Super okienko transferowe

3

Przecież to wszystko bzdury wyssane z palca,tak naprawdę nikt nie potwierdza tych informacji oficjalnie.Taka opera mydlana odbywa się prze każdym okienku.Pismaki muszą o czymś pisać.Nemar zostanie w PSG na 100%

1

@scotti Idź spać dziecko

3

@bernardFCB Zgada sie,a co poniektórzy lekka ręka oddaliby Dembele i Cou plus kasa za tego pajaca

0

@OSAbzyczek Zgadza sie!!!Ten Klub powinien mieć jakieś zasady,ale ostatnio kiepsko w tej kwestii.

1

@EGON1128 Zgadza się,wszystko robi pod publiczkę żeby dostać więcej kasy.Zepsuty koleś do cna.

1

@tryblek Obyś miał rację z tym że to są plotki transferowe.

3

@BulaKG Łapy precz od Vidala

0

@cisman Większość z tych wiadomości to brednie

2

@payn100 Zgadzam się z Tobą..Jak to się mówi po trupach do celu

0

@Borneo Zawodnicy zmieniają kluby ale nie w taki sposób w jaki to zrobił Nemyar

1

Polecam takie małe podsumowanie historii odejścia Nejmara..może co poniektórzy się ogarną


0

@Azi Miejsce w sam raz dla niego:)...tam będzie mógł w pełni symulować i gwiazdorzyć

0

@david89 Zgadza się...miejmy nadzieję że to wszystko co piszą to plotki

0

@Pawlak1992 Miejmy nadzieję że to tylko plotki i kolejne zagrania tego sprzedawczyka

1

@Conthino1993 Błedy,błędami ale nie odchodzi się w takim stylu,teraz to samo odwala z PSG,za chwile znów stwierdzi że nie chce być w cieniu Messiego i znów zapragnie odejść.Jeśli byłby fair to nie romansowałby z Realem tylko uciął spekulacje.A po co to robi?Po to żeby zarobić większą kasę i żeby wymusić działania Barcelony.Mam nadzieje że to tylko plotki i że nie trafi do nas

0

@Qba2113 Święta prawda

3

@Conthino1993 Nie porównuj zwykłego człowieka który zarabia na chleb,on kąpie się w pieniądzach,tacy jak On patrzą tylko na kasę i w dupie ma klub.Teraz odwala szopki w Psg,nie dziwne że już tam go nie chcą,u nas to samo robił.

0

@magic303 Nie mów za wszystkich.Sprzedawczyk z niego i symulant,zapomniałeś w jaki sposób odszedł od nas?Jeszcze zażądał wypłaty premii za przedłużenie kontraktu którego nie wypełnił.Tak mu źle w Psg?To niech przechodzi do Realu tam będzie mu dobrze

0

@KSOO3 a zapomniałeś jak to zaszydził z Barcy?....jeszcze do sądu poszedł wymagając premii za przedłużenie kontraktu..Nie potrzebny nam ten sprzedawczyk.a co on takiego zrobił?nie przypominam sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?