neolodz
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde gdzie kartka dla tego barana?!!
0
@Vold94 Nie o to mi chodziło
0
@Vold94 ale w końcu szczęście się skończy,od czego jest obrona że doprowadza to takich sytuacji co chwile
6
Ile juz razy Ter Stegen ratuje nam dupe
0
Rakitić podanie do bramkarza
0
Jak się nie wezmz za granie to mamy w dupe i to ostro
0
Firpo do zmiany
0
Chyba mają dobrego dilera:)
2
@Raxon9 To było kiedyś.Teraz to przeciętniak za którego wywaliliśmy kupę kasy
0
@mlodykibic24 Kolejny mecz będzie w plecy i tak na przemian bo z taką grą to daleko nie zajedziemy
5
@Catalanian1991 Nie można było tego lepiej ująć
2
Ponownie kopią się po czole,wynik zdecydowanie lepszy niż gra.Z taką grą nie osiągniemy nic w ty sezonie,Valverde pewnie będzie zadowolony a w kolejnym meczu znów dostaniemy w dupe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@johny11 Zgadza się,znów będą zachwyty nad tym że wygraliśmy.A w następnym meczu znów dostaniemy w dupe.
1
Gra-flaki z olejem.Zero bramek z akcji.
0
@seba444 http://strims.world/BarcelonaCeltadeVigo.php?source=2
3
Normalka....flaki z olejem...znów remis albo w dupe
2
Koleś ma tupet i zero honoru
0
Chelsea-Ajax super mecz.Aż miło się patrzy na Ajax,chłopaki walczą na całego nawet w 9
0
Inter już 0:2 prowadzi..można?
0
@Jankes12 Lata i nic z tego nie wynika.Messi jakoś biega tak samo i coś tam zawsze ugra.
0
@snoopy Daj spokój z tym kolejną pseudo gwiazdeczką.Griezmann też miał być wybawieniem..Jak to niektórzy pisali to przecież mistrz świata,no i co ten mistrz pokazuje?
1
Kur...Messi znów sam,jak zwykle.Transfery za grube miliony a Messi jak nie miał wsparcia tak nie ma.
1
A Valverde wciąż ta sama maska na mordze...co za frajer,zero emocji.Ciota
2
Fati więcej pokazał niż ta gwiazdeczka Griezmann za którą wywalili tyle kasy.
0
Zeszła nasza gwiazda
1
Po co oni kupują takie drewna za takie pieniądze-Griezmann,Dembele
3
Greizmann transfer sezonu.
8
Szkoda że nie wpadła
1
Jedno co nam wspaniale wychodzi ostatnio to faule