1

Kurde gdzie kartka dla tego barana?!!

0

@Vold94 Nie o to mi chodziło

0

@Vold94 ale w końcu szczęście się skończy,od czego jest obrona że doprowadza to takich sytuacji co chwile

6

Ile juz razy Ter Stegen ratuje nam dupe

0

Rakitić podanie do bramkarza

0

Jak się nie wezmz za granie to mamy w dupe i to ostro

0

Firpo do zmiany

0

Chyba mają dobrego dilera:)

2

@Raxon9 To było kiedyś.Teraz to przeciętniak za którego wywaliliśmy kupę kasy

0

@mlodykibic24 Kolejny mecz będzie w plecy i tak na przemian bo z taką grą to daleko nie zajedziemy

5

@Catalanian1991 Nie można było tego lepiej ująć

2

Ponownie kopią się po czole,wynik zdecydowanie lepszy niż gra.Z taką grą nie osiągniemy nic w ty sezonie,Valverde pewnie będzie zadowolony a w kolejnym meczu znów dostaniemy w dupe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@johny11 Zgadza się,znów będą zachwyty nad tym że wygraliśmy.A w następnym meczu znów dostaniemy w dupe.

1

Gra-flaki z olejem.Zero bramek z akcji.

3

Normalka....flaki z olejem...znów remis albo w dupe

2

Koleś ma tupet i zero honoru

0

Chelsea-Ajax super mecz.Aż miło się patrzy na Ajax,chłopaki walczą na całego nawet w 9

0

Inter już 0:2 prowadzi..można?

0

@Jankes12 Lata i nic z tego nie wynika.Messi jakoś biega tak samo i coś tam zawsze ugra.

0

@snoopy Daj spokój z tym kolejną pseudo gwiazdeczką.Griezmann też miał być wybawieniem..Jak to niektórzy pisali to przecież mistrz świata,no i co ten mistrz pokazuje?

1

Kur...Messi znów sam,jak zwykle.Transfery za grube miliony a Messi jak nie miał wsparcia tak nie ma.

1

A Valverde wciąż ta sama maska na mordze...co za frajer,zero emocji.Ciota

2

Fati więcej pokazał niż ta gwiazdeczka Griezmann za którą wywalili tyle kasy.

0

Zeszła nasza gwiazda

1

Po co oni kupują takie drewna za takie pieniądze-Griezmann,Dembele

3

Greizmann transfer sezonu.

8

Szkoda że nie wpadła

1

Jedno co nam wspaniale wychodzi ostatnio to faule

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?