neolodz
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@yoli Ale taką beznadziejna piłkę zagrał Roberto do Erica
1
Czerwona na konto S.Roberto.Kolejny beznadziejny występ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jak masz pisac takie komentarze to znikaj z tej strony,taki z Ciebie kibic
0
@slayer No i co teraz powiesz?
0
@busi http://strims.world/AthleticBilbaoBarcelona.php?source=3
0
@mielniczas http://strims.world/AthleticBilbaoBarcelona.php?source=3
0
@Lucassito o czym ty piszesz?...temu gościowi obija woda sodowa do głowy.Widać to po jego zachowaniu i tyle.Po drugie te informacje o tym że nie chce grać z Messim to ploty
0
@Paulinho1912 Ok.ale to jest strona fcbarca.com a nie Messi.com czy psg.com
2
Teraz będzie trucie tyłka z Messim tak jak to kiedyś było o Neymarze.Dajcie już sobie luzu z tym tematem
5
Kolejna rozkapryszona gwiazdeczka.
0
@ściah Przygrzało słoneczko?
3
@blaugrana158 W samo sedno
2
@El dominatore Nie zdziwiłbym się.
3
@dembabejlen Należy mu się szacunek co zrobił przez tyle lat da klubu,ale za to jak się zachował pozostaje smród,jak po Neyu czy Figo.
1
@dembabejlen Bardzo dobrze napisane
0
@Marcoel70 Czym się podniecasz?
0
@Munio Teraz będzie grał z ogórkami
0
@Chlebek23391 To można o tym pisać w innym dziale.
0
Żal mi Ciebie.Że uwierzyłeś w tą całą szopkę.
18
@LeoMessiah To nie jest strona Psg,nie sądzisz?
7
Komentarz usunięty
0
@Rivaldinho11 Dobrze powiedziane
0
@10LionelMessi10 Jak widzę i dla Ciebie liczy się kasa.Sportowo pewnie tak ale ostatnio to kiepsko z tym było.
6
@10LionelMessi10 Nie porównuj Iniesty czy Puyola do Messiego.Nie ta bajka.
4
Po cholere te posty.?..czy to jest portal PSG?
4
Był ikona klubu a okazał się zwykłym najemnikiem.Już od dawna ten transfer był dogadany.Frajerskie Psg ma w nosie wszelkie ograniczenia.
0
Nic mnie już nie zdziwi w tym klubie.Wiedzieli dobrze że więcej siedzi na ławce z powodu kontuzji niż gra.
0
@Tomash_Ek Tak naprawdę nigdy nie dowiemy się prawdy,ta sprawa ma głębsze dno niż nam się wydaje.Poprzedni zarząd narobił długów,nasprowadzał przęcietnych grajków na horrendalne ceny dając także bardzo wysokie pensje.Kolejny sezon zapowiada się że będzie jeszcze gorzej.
0
Nie porównuj zarobków jakie miał Messi a np taki zwykły pracownik,on ma z czego zejść.