4

@pt9 co Ty za bzdury wypisujesz?..czy posiadanie prawka jest jednoznaczne z tym że ktoś jest zaradny w życiu...he he dobre

2

@Uky86 Jedna jaskółka wiosny nie czyni

0

@Nano22 To chyba normalne że stary model nie będzie tyle samo kosztował po kilku latach.No pensje rosną,szybują do góry a ceny utrzymania stoją w miejscu.

0

Pomimo wygranej,grali piach.

0

Dwóch na jednego i dali dupy..żenada

0

Tragiczna gra...głupie kartki

0

Po co oni ten Var wprowadzili?

6

Jakbym słyszał naszych rządzących..W twarz im ktoś napluje a oni powiedzą że deszcz pada.

0

@Dari0G Masz pełną racje.

3

@martool Jak dla Ciebie te dwie bramki cofnięte przez VAR były prawidłowo zdobyte to nie mam pytań

10

Kuźwa oni są jacyś nawiedzeni,ktoś im splunie w twarz a oni powiedzą że deszcz pada.

0

Kuźwa coś ostanio coraz częściej ktoś was zaskakuje..weźcie się do solidnej roboty bo jak tak dalej pójdzie to w tym sezonie nic nie ugracie

0

Każdy,każdemu tyłek liże...nic z tego już nie będzie

0

@Catalanian1991 Nie tak do końca..zawodnicy też się do tego przyczyniają.

0

@AlvaroHanso No jak?Zadowolony?..Znów świetna końcówka:)

0

Przez głupie błędy tracimy dwa punkty.

1

Dwa punkty poszły się.......

3

@Syt400 Ale dowaliłeś.

0

@Gallaret Znając politykę naszego zarządu pozwolą mu odejść

0

@qbarca a widzisz jak tak gra wygląda?

1

@AlvaroHanso Podaj namiar na swojego dilera,albo niech lekarz zmieni Ci leki

2

@AlvaroHanso Co Ty bierzesz że widziałeś tą świetną koncówkę?

0

@damcio24 hehe..ale Ci się udało:)

1

Gwiazdorom biegać się nie chce,najważniejsze to fotki powrzucac na insta

1

I mamy tak z meczu na mecz..rzygać się chce

0

@Ogrodens potwierdzam..juz 1:0

0

Ćwoki....w dupe dostaną...Żenada nie gra

1

@tbas Tylko przypomnij sobie ile kontuzji miał Dembele a ile Ansu Fati

0

@sbp13 Masz słabego Messiego

0

Całe Atletico to dziadostwo,zawsze grali brutalnie.
Ale co robi na boisku ten Firpo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?