neolodz
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@pt9 co Ty za bzdury wypisujesz?..czy posiadanie prawka jest jednoznaczne z tym że ktoś jest zaradny w życiu...he he dobre
2
@Uky86 Jedna jaskółka wiosny nie czyni
0
@Nano22 To chyba normalne że stary model nie będzie tyle samo kosztował po kilku latach.No pensje rosną,szybują do góry a ceny utrzymania stoją w miejscu.
0
Pomimo wygranej,grali piach.
0
Dwóch na jednego i dali dupy..żenada
0
Tragiczna gra...głupie kartki
0
Po co oni ten Var wprowadzili?
6
Jakbym słyszał naszych rządzących..W twarz im ktoś napluje a oni powiedzą że deszcz pada.
0
@Dari0G Masz pełną racje.
3
@martool Jak dla Ciebie te dwie bramki cofnięte przez VAR były prawidłowo zdobyte to nie mam pytań
10
Kuźwa oni są jacyś nawiedzeni,ktoś im splunie w twarz a oni powiedzą że deszcz pada.
0
Kuźwa coś ostanio coraz częściej ktoś was zaskakuje..weźcie się do solidnej roboty bo jak tak dalej pójdzie to w tym sezonie nic nie ugracie
0
Każdy,każdemu tyłek liże...nic z tego już nie będzie
0
@Catalanian1991 Nie tak do końca..zawodnicy też się do tego przyczyniają.
0
@AlvaroHanso No jak?Zadowolony?..Znów świetna końcówka:)
0
Przez głupie błędy tracimy dwa punkty.
1
Dwa punkty poszły się.......
3
@Syt400 Ale dowaliłeś.
0
@Gallaret Znając politykę naszego zarządu pozwolą mu odejść
0
@qbarca a widzisz jak tak gra wygląda?
1
@AlvaroHanso Podaj namiar na swojego dilera,albo niech lekarz zmieni Ci leki
2
@AlvaroHanso Co Ty bierzesz że widziałeś tą świetną koncówkę?
0
@damcio24 hehe..ale Ci się udało:)
1
Gwiazdorom biegać się nie chce,najważniejsze to fotki powrzucac na insta
1
I mamy tak z meczu na mecz..rzygać się chce
0
@Ogrodens potwierdzam..juz 1:0
0
Ćwoki....w dupe dostaną...Żenada nie gra
1
@tbas Tylko przypomnij sobie ile kontuzji miał Dembele a ile Ansu Fati
0
@sbp13 Masz słabego Messiego
0
Całe Atletico to dziadostwo,zawsze grali brutalnie.
Ale co robi na boisku ten Firpo