1

Ja się pytam gdzie jest oficjalna informacja o zawieszeniu Messiego przez PSG...jak zwykle ktoś puścił kaczkę dziennikarska.To wszystko zaczyna być śmieszne.

2

@jareksz95 Ludzie myślą że czas się zatrzymał jeśli chodzi o Messiego.Ale to już nie jest ten sam Messi.

1

@oZinho Sorry ale powinno skończyć się to kolesiostwo w zespole.Czas budować nową,młoda drużynę a nie ściągać emerytów za niebotyczne pieniądze.

0

@oZinho Żebyś się nie zdziwił,a jeszcze lepsze że zostanie w PSG

1

@michasfcb89 Dlatego też odchodzi Alemany.Bo ten zarząd nie ma wizji ani projektu sportowego.

0

@Campeon87 tak samo nie wiadomo że nie zostanie w PSG czy wróci do Barcy.A tu już takie newsy.Ale bardziej jest prawdopodobne że pójdzie tam gdzie dadzą więcej kasy.Niestety nas nie stać na takie kontrakty a poza tym nie mamy planu projektu sportowego niestety.Tranfery na pałe beż pomyślunku.Odejscie dyrektora sportowego mówi samo za siebie.Kazdy spieprza z tego bagna niestety.

1

@theOneAndOnlyKing a Ty ju wiesz ze zakończyło tak samo jak miał być zawieszony,a do tej pory oficjalki nadal nie ma na ten temat.99 % procent z tych wiadomości to fake news aby tylko nabijać wyświetlenia.

3

@kosmos91 Nie przetłumaczysz.Zaraz zmieszają Cie z błotem.Po co wracać do tego samego?

1

@PatrychoO Tak,Messi wszystko Ci zagwarantuje.Era Messiego w Barcelonie zakończyła się kiedy odszedł do PSG

0

@normasubiektywna w punkt.Juz to przerabialiśmy.

4

@Dundersztyc Znów cala filozofia gry będzie opierać się na Messim..Podajcie piłkę Messiemu,jakoś to będzie.Juz to było,podziękujemy.Drepczacy Messi nie jest nam potrzebny.

4

Przecież wiadomo że pójdzie za kasa do Arabii albo PSG sypnie kasą.Nie łudźcie się ze wróci.

1

@Heros11 Dla Ciebie to widzę wszyscy debile.Spójrz na siebie.

0

@Heros11 Troche kultury.jak nie potrafisz trzymać nerwów na wodzy to nie wypowiadaj się na forum.

0

@Pako96 No właśnie,dobre słowo,strzelał.Trafiłeś w punkt

1

@Magicc89PL Asysta drugiego stopnia:)Nie bądź smieszny.

4

Mecz do zapomnienia.

1

@bronx Super ze masz takiego idola który kopie się po czole od dłuższego czasu

3

Gdzie jest ta nasza 9!!..na ławkę z tym drewniakiem Lewandowskim.Znow obrońca ratuje nam wynik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zaky274 kontuzja

1

Oni na pusta bramkę nie potrafiliby strzelić.

2

Jak się takich setek nie strzela to o czym my myślimy.

0

@Rioletto Na nich nic nie działa,ktoś na nich napluje to powiedzą ze deszcz pada.

1

Zamuleni są jak zwykle.Jak zdarzy im się zagrać dobry mecz to zaraz następny graja piach jakich mało.

2

@Xonar Zajechał bo Xavi nie rotuje składem.

0

@Leo1907 Jeśli już to pisz poprawnie.To nie jest strona o Messim..jak tak jestem jego fanem to zapraszam na stronę PSG

6

I bardzo dobrze..nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody.Jego czas w Barcelonie już się skończył.

0

@Gregor1899 No od Ansu faktycznie lepiej ale to nie jest to co być powinno..Lewy to już w ogóle usiadł na laurach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?