neolodz
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja się pytam gdzie jest oficjalna informacja o zawieszeniu Messiego przez PSG...jak zwykle ktoś puścił kaczkę dziennikarska.To wszystko zaczyna być śmieszne.
2
@jareksz95 Ludzie myślą że czas się zatrzymał jeśli chodzi o Messiego.Ale to już nie jest ten sam Messi.
1
@oZinho Sorry ale powinno skończyć się to kolesiostwo w zespole.Czas budować nową,młoda drużynę a nie ściągać emerytów za niebotyczne pieniądze.
0
@oZinho Żebyś się nie zdziwił,a jeszcze lepsze że zostanie w PSG
1
@michasfcb89 Dlatego też odchodzi Alemany.Bo ten zarząd nie ma wizji ani projektu sportowego.
0
@Campeon87 tak samo nie wiadomo że nie zostanie w PSG czy wróci do Barcy.A tu już takie newsy.Ale bardziej jest prawdopodobne że pójdzie tam gdzie dadzą więcej kasy.Niestety nas nie stać na takie kontrakty a poza tym nie mamy planu projektu sportowego niestety.Tranfery na pałe beż pomyślunku.Odejscie dyrektora sportowego mówi samo za siebie.Kazdy spieprza z tego bagna niestety.
1
@theOneAndOnlyKing a Ty ju wiesz ze zakończyło tak samo jak miał być zawieszony,a do tej pory oficjalki nadal nie ma na ten temat.99 % procent z tych wiadomości to fake news aby tylko nabijać wyświetlenia.
3
@kosmos91 Nie przetłumaczysz.Zaraz zmieszają Cie z błotem.Po co wracać do tego samego?
1
@PatrychoO Tak,Messi wszystko Ci zagwarantuje.Era Messiego w Barcelonie zakończyła się kiedy odszedł do PSG
0
@normasubiektywna w punkt.Juz to przerabialiśmy.
4
@Dundersztyc Znów cala filozofia gry będzie opierać się na Messim..Podajcie piłkę Messiemu,jakoś to będzie.Juz to było,podziękujemy.Drepczacy Messi nie jest nam potrzebny.
4
Przecież wiadomo że pójdzie za kasa do Arabii albo PSG sypnie kasą.Nie łudźcie się ze wróci.
1
@Heros11 Dla Ciebie to widzę wszyscy debile.Spójrz na siebie.
0
@Heros11 Troche kultury.jak nie potrafisz trzymać nerwów na wodzy to nie wypowiadaj się na forum.
0
@Pako96 No właśnie,dobre słowo,strzelał.Trafiłeś w punkt
1
@Magicc89PL Asysta drugiego stopnia:)Nie bądź smieszny.
4
Mecz do zapomnienia.
1
@bronx Super ze masz takiego idola który kopie się po czole od dłuższego czasu
3
Gdzie jest ta nasza 9!!..na ławkę z tym drewniakiem Lewandowskim.Znow obrońca ratuje nam wynik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zaky274 kontuzja
1
Oni na pusta bramkę nie potrafiliby strzelić.
2
Jak się takich setek nie strzela to o czym my myślimy.
0
@Rioletto Na nich nic nie działa,ktoś na nich napluje to powiedzą ze deszcz pada.
1
Zamuleni są jak zwykle.Jak zdarzy im się zagrać dobry mecz to zaraz następny graja piach jakich mało.
2
@Xonar Zajechał bo Xavi nie rotuje składem.
0
@Leo1907 Jeśli już to pisz poprawnie.To nie jest strona o Messim..jak tak jestem jego fanem to zapraszam na stronę PSG
6
I bardzo dobrze..nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody.Jego czas w Barcelonie już się skończył.
0
@Gregor1899 No od Ansu faktycznie lepiej ale to nie jest to co być powinno..Lewy to już w ogóle usiadł na laurach.