neolodz
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jonyx Który to już sezon jesteśmy w przebudowie?..wg co to za gadanie że zespół jest w przebudowie.
3
Teraz trochę lepiej prezentują się Ferran, Raphinha… Robert zawsze jest gwarancją..co on za farmazony tworzy..chyba inne mecze ogląda.
0
@janek100 Jak wróci znow spadnie kreowanie akcji,bo będzie tak jak kiedyś.Podajmy Messiemu,cała nadzieja w Messim tylę że to nie jest już ten sam Messi.Oby to wszystko okazało się plotką.
0
@oZinho Xavi nie ma żadnego pomysłu.Sorry ale kiepski z niego trener.Każdy piłkarz który tutaj przychodzi po jakimś czasie zalicza zjazd jakościowy.
0
@Hogart Zgadza się.Narazie to nie mamy drużyny,tylko zlepek indywidualności a zero zgrania.Znów gra bedzie pod Messiego,a to juz przechodziliśmy.Gra polegała ,oddajmy piłkę Messiemu on coś wykombinuje.Nie ma co się oszukiwać to juz nie jest ten sa Messi.
3
@Voronko Właśnie,jak grał to wszystko było pod niego.Cała gra polegała na:podajmy Messiemu on coś wykombinuje.To ma być drużyna a nie zlepek indywidualnosci,jak jest teraz,a poziom jaki prezentuje Barcelona na chwilę obecną jest tragiczny.Na tą chwile nie jesteśmy kolektywem,wczorajszy mecz to pokazał
0
Ale farmazony..najgorsze ze ta opera mydlana dopiero się rozkręca
3
@Dembusio123 Coś z trawa musi być nie tak albo nie ten chip
1
Co za wieśniaki...w okręgówce lepiej graja..gwiazdeczki.Ciekawe czy z trawa coś jest nie tak?..bo słońce nie swieci no chyba że nie ten chip.
11
Niech skończy się ten sezon w końcu,bo już nie mogę patrzeć na te ich kopanie się po czole.
16
@patryk1995991 Też dziwię się że nie wyleciał,no ale przecież to Barca ma sędziów w kieszeni,a Real jest taki pokrzywdzony zawsze.Nie trawię typa
3
@Hasszz Też nie cierpię typa,niech się nie dziwi że hejtują go wszędzie.
2
@pepulinho Nie smęć.Torres zapewnił nam trzy punkty
7
@xavi890 Chyba oglądałeś inny mecz.
0
@Crashynski Tragiczny,a dziś pokazał.ze nie myśli o drużynie tyko swoim EGO.
2
Powinno być przynajmniej 2-0 ale Lewandowski zachował się jak ostatnia wiśnia
4
@siara10 Nick pasuje do Ciebie..nie rób siary.
0
Rzygać się chce już tym wszystkim.Teraz już nic tylko będzie temat Messiego
5
@Arczi87 Nie płacze,tylko denerwują mnie te wypowiedzi włodarzy czy piłkarzy Realu jacy to oni są pokrzywdzeni.
16
Szkoda tylko że Rodrygo nie wyleciał z boiska za uderzenie łokciem piłkarza Cadizu.No ale to przecież Real jest zawsze pokrzywdzony przez arbitrów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Greenalley a skąd wiadomo że nie pasuje?Jak ma udowodnić swoją wartość jeśli Xavi go nie wystawia,tylko to drewno Torresa.
0
Komentarz usunięty
0
@geriFCB Racja..Xavi już by pewny wygranej a tu klops
3
Jak jakimś cudem przejdziemy do finału to Real nas rozjedzie.Xawi gratuluje trafnych zmian.
4
Aube sprzedali a Depaya zostawili który potyka się o własne nogi
0
Niech idzie gdzie indziej,potykać się o własne nogi
0
Niech ten Dembele już spieprza do innego klubu bo jest trasznie cienki
1
@KibicBarcy84 CV ani nazwisko nie gra.
0
@slayer Prawdziwy kibic wierzy do końca w ostateczny sukces a nie po straconej bramce.