4

@Jonyx Który to już sezon jesteśmy w przebudowie?..wg co to za gadanie że zespół jest w przebudowie.

3

Teraz trochę lepiej prezentują się Ferran, Raphinha… Robert zawsze jest gwarancją..co on za farmazony tworzy..chyba inne mecze ogląda.

0

@janek100 Jak wróci znow spadnie kreowanie akcji,bo będzie tak jak kiedyś.Podajmy Messiemu,cała nadzieja w Messim tylę że to nie jest już ten sam Messi.Oby to wszystko okazało się plotką.

0

@oZinho Xavi nie ma żadnego pomysłu.Sorry ale kiepski z niego trener.Każdy piłkarz który tutaj przychodzi po jakimś czasie zalicza zjazd jakościowy.

0

@Hogart Zgadza się.Narazie to nie mamy drużyny,tylko zlepek indywidualności a zero zgrania.Znów gra bedzie pod Messiego,a to juz przechodziliśmy.Gra polegała ,oddajmy piłkę Messiemu on coś wykombinuje.Nie ma co się oszukiwać to juz nie jest ten sa Messi.

3

@Voronko Właśnie,jak grał to wszystko było pod niego.Cała gra polegała na:podajmy Messiemu on coś wykombinuje.To ma być drużyna a nie zlepek indywidualnosci,jak jest teraz,a poziom jaki prezentuje Barcelona na chwilę obecną jest tragiczny.Na tą chwile nie jesteśmy kolektywem,wczorajszy mecz to pokazał

0

Ale farmazony..najgorsze ze ta opera mydlana dopiero się rozkręca

3

@Dembusio123 Coś z trawa musi być nie tak albo nie ten chip

1

Co za wieśniaki...w okręgówce lepiej graja..gwiazdeczki.Ciekawe czy z trawa coś jest nie tak?..bo słońce nie swieci no chyba że nie ten chip.

11

Niech skończy się ten sezon w końcu,bo już nie mogę patrzeć na te ich kopanie się po czole.

16

@patryk1995991 Też dziwię się że nie wyleciał,no ale przecież to Barca ma sędziów w kieszeni,a Real jest taki pokrzywdzony zawsze.Nie trawię typa

3

@Hasszz Też nie cierpię typa,niech się nie dziwi że hejtują go wszędzie.

2

@pepulinho Nie smęć.Torres zapewnił nam trzy punkty

7

@xavi890 Chyba oglądałeś inny mecz.

0

@Crashynski Tragiczny,a dziś pokazał.ze nie myśli o drużynie tyko swoim EGO.

2

Powinno być przynajmniej 2-0 ale Lewandowski zachował się jak ostatnia wiśnia

4

@siara10 Nick pasuje do Ciebie..nie rób siary.

0

Rzygać się chce już tym wszystkim.Teraz już nic tylko będzie temat Messiego

5

@Arczi87 Nie płacze,tylko denerwują mnie te wypowiedzi włodarzy czy piłkarzy Realu jacy to oni są pokrzywdzeni.

16

Szkoda tylko że Rodrygo nie wyleciał z boiska za uderzenie łokciem piłkarza Cadizu.No ale to przecież Real jest zawsze pokrzywdzony przez arbitrów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Greenalley a skąd wiadomo że nie pasuje?Jak ma udowodnić swoją wartość jeśli Xavi go nie wystawia,tylko to drewno Torresa.

0

Komentarz usunięty

0

@geriFCB Racja..Xavi już by pewny wygranej a tu klops

3

Jak jakimś cudem przejdziemy do finału to Real nas rozjedzie.Xawi gratuluje trafnych zmian.

4

Aube sprzedali a Depaya zostawili który potyka się o własne nogi

0

Niech idzie gdzie indziej,potykać się o własne nogi

0

Niech ten Dembele już spieprza do innego klubu bo jest trasznie cienki

1

@KibicBarcy84 CV ani nazwisko nie gra.

0

@slayer Prawdziwy kibic wierzy do końca w ostateczny sukces a nie po straconej bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?