0

To zorganizował czy zorganizuje?...najpewniej to jak zwykle wiadomość wyssana z palca..tutaj całkiem inne info
https://www.sport.pl/pilka/7,65084,26640591,sylwester-neymara-potrwa-do-poniedzialku-mega-impreza-w-kraju.html#s=BoxSportImg1

3

@Hiri a On coś gra?

0

Przepraszam ile Grezzman będzie sie adoptował?

0

@sintesox a wiesz co to takiego antykoncepcja?..wpadki zdarzają się jak ktoś nie myśli i w tym przypadku jestem za zakazem aborcji.Bo komuś nie potrzebne jest dziecko co za głupie gadanie.Wpadliście to trzeba wypić to piwo.Aborcja legalna tylko w przypadku kazirodztwa,gwałtu czy wad płodu.Każda kobieta powinna mieć wybór w tym przypadku a nie aborcja na życzenie.

3

Wraca gra z poprzedniego sezonu niestety,drewna grają dalej.Koniec rewolucji.Zdejmuje Cou a Busi gra dalej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przecież tu ręka była

3

@Gappeq Niech odchodzi ale nie za darmo,mosty już spalił niejako za sobą i smród pozostanie więc lepiej żeby odszedł.

0

Znów od nowa.Czy Messi nie potrafi oficjalnie czegokolwiek ogłosić?
Jak ma zamiar odejść to niech odchodzi,bo wszystko kręci się koło niego a sezon nadchodzi wielkimi krokami.Jak zwykle chodzi o kasę,jeśli tak to nich odchodzi m MC.

7

"Barça nie planuje ponoć w żaden sposób ukarać swojego kapitana za jego ostatnie działania i pozwoli mu wrócić wtedy, gdy on sam będzie tego chciał"-wróci kiedy będzie chciał dobre sobie,święta krowa nawet kary finansowej nie otrzyma za nie stawienie się na testy i na trening.Lepiej niech odejdzie tak jak mówił.

1

@Qru Widzę że jesteś dobrze poinformowany co do telefonów Leo do Bartka.
Widzę że nie mam szans z expertem.

0

@przemofcb91 No właśnie,jak ma zostać to nie jako święta krowa za przeproszeniem bo to prowadzi to takiej katastrofy jaka miała miejsce w tym sezonie.
A jak ma odejść to za kasę i z normalnym zachowaniem a nie z taką szopką.

1

@Qru Furtka furtką ale chodzi o styl.Nie zachowuje się jak profesjonalista.
2-3 lata?..o czym ty piszesz?
Jak ma człapać na boisku i ciągle wydziwiać,że ten mu nie pasuje czy tamten to niech lepiej odejdzie ale po ludzku z klasą a nie zaczyna zachowywać się jak Neymar

9

Niech lepiej odejdzie.Żałośnie się zachował.Nie spodziewałem się po nim takiego szczeniackiego zachowania.

0

Najlepiej wszystkich za darmo oddać.Ciekawe kim my będziemy grać.

2

@Elro1987 Ucieka niczym szczur z tonącego statku.To jest prawdziwy kapitan?...Zostawi smród po sobie tylko.

2

@Elro1987 Święta prawda,nikt za nim płakać nie będzie.Zrobił dużo dla tego klubu ale styl pożegnania z klubem i z kibicami jest fatalny.

1

@blaugrana158 Co prawda to prawda.Za bardzo się już rządził.Ale przez pryzmat tego co zrobił dla klubu i dla szacunku dla kibiców mógłby to inaczej rozwiązać.A tak na jego karierze pozostanie gruba rysa

0

Ale bzdury,Messi już zaczął się wyprowadzać

3

Jeśli to prawda z tym wszystkim to Messi ucieka jak szczur z tonącego statku.Nie za fajnie

1

Śmiechu warta ta cała przebudowa.Zostawiają zawodników którzy już dawno powinni opuścić ten klub.Coś zdaje mi się że będzie jeszcze gorzej niż jest jeśli oczywiście to wszystko jest prawdą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zamienił stryjek siekierkę na kijek....jeśli to wszystko prawda,to żeby nie obudzili się z ręką w nocniku.Tych co powinni się pozbyć zostawiają a piłkarzy którzy coś dają drużynie odprawiają z kwitkiem.Suarezowi należy się inne potraktowanie jeśli oczywiście to prawda.Ciekawe za co oni kupią wartościowych zmienników

1

Śmiechu warta ta przebudowa.

4

Oddadzą piłkarzy za pól darmo,a potem nie będą mieli kim grać.Głupia ta rewolucja Koemana jeśli to prawda

0

Brawo Cou!!!!!!

0

Na co czeka ten pseudo trener?!...jedna zmiana.

0

@ToJa79 Myślisz że tak będzie?..ja w to wątpię..Prezesik przecież jest non stop zadowolony z pracy zespołu jak i trenera.

1

Żenada..szkoda patrzeć

0

@pt9 Co Ty bierzesz że takie bzdury wypisujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?