neolodz
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zorganizował czy zorganizuje?...najpewniej to jak zwykle wiadomość wyssana z palca..tutaj całkiem inne info
https://www.sport.pl/pilka/7,65084,26640591,sylwester-neymara-potrwa-do-poniedzialku-mega-impreza-w-kraju.html#s=BoxSportImg1
3
@Hiri a On coś gra?
0
Przepraszam ile Grezzman będzie sie adoptował?
0
@sintesox a wiesz co to takiego antykoncepcja?..wpadki zdarzają się jak ktoś nie myśli i w tym przypadku jestem za zakazem aborcji.Bo komuś nie potrzebne jest dziecko co za głupie gadanie.Wpadliście to trzeba wypić to piwo.Aborcja legalna tylko w przypadku kazirodztwa,gwałtu czy wad płodu.Każda kobieta powinna mieć wybór w tym przypadku a nie aborcja na życzenie.
3
Wraca gra z poprzedniego sezonu niestety,drewna grają dalej.Koniec rewolucji.Zdejmuje Cou a Busi gra dalej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przecież tu ręka była
3
@Gappeq Niech odchodzi ale nie za darmo,mosty już spalił niejako za sobą i smród pozostanie więc lepiej żeby odszedł.
0
Znów od nowa.Czy Messi nie potrafi oficjalnie czegokolwiek ogłosić?
Jak ma zamiar odejść to niech odchodzi,bo wszystko kręci się koło niego a sezon nadchodzi wielkimi krokami.Jak zwykle chodzi o kasę,jeśli tak to nich odchodzi m MC.
7
"Barça nie planuje ponoć w żaden sposób ukarać swojego kapitana za jego ostatnie działania i pozwoli mu wrócić wtedy, gdy on sam będzie tego chciał"-wróci kiedy będzie chciał dobre sobie,święta krowa nawet kary finansowej nie otrzyma za nie stawienie się na testy i na trening.Lepiej niech odejdzie tak jak mówił.
1
@Qru Widzę że jesteś dobrze poinformowany co do telefonów Leo do Bartka.
Widzę że nie mam szans z expertem.
0
@przemofcb91 No właśnie,jak ma zostać to nie jako święta krowa za przeproszeniem bo to prowadzi to takiej katastrofy jaka miała miejsce w tym sezonie.
A jak ma odejść to za kasę i z normalnym zachowaniem a nie z taką szopką.
1
@Qru Furtka furtką ale chodzi o styl.Nie zachowuje się jak profesjonalista.
2-3 lata?..o czym ty piszesz?
Jak ma człapać na boisku i ciągle wydziwiać,że ten mu nie pasuje czy tamten to niech lepiej odejdzie ale po ludzku z klasą a nie zaczyna zachowywać się jak Neymar
9
Niech lepiej odejdzie.Żałośnie się zachował.Nie spodziewałem się po nim takiego szczeniackiego zachowania.
0
Najlepiej wszystkich za darmo oddać.Ciekawe kim my będziemy grać.
2
@Elro1987 Ucieka niczym szczur z tonącego statku.To jest prawdziwy kapitan?...Zostawi smród po sobie tylko.
2
@Elro1987 Święta prawda,nikt za nim płakać nie będzie.Zrobił dużo dla tego klubu ale styl pożegnania z klubem i z kibicami jest fatalny.
1
@blaugrana158 Co prawda to prawda.Za bardzo się już rządził.Ale przez pryzmat tego co zrobił dla klubu i dla szacunku dla kibiców mógłby to inaczej rozwiązać.A tak na jego karierze pozostanie gruba rysa
0
Ale bzdury,Messi już zaczął się wyprowadzać
3
Jeśli to prawda z tym wszystkim to Messi ucieka jak szczur z tonącego statku.Nie za fajnie
1
Śmiechu warta ta cała przebudowa.Zostawiają zawodników którzy już dawno powinni opuścić ten klub.Coś zdaje mi się że będzie jeszcze gorzej niż jest jeśli oczywiście to wszystko jest prawdą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zamienił stryjek siekierkę na kijek....jeśli to wszystko prawda,to żeby nie obudzili się z ręką w nocniku.Tych co powinni się pozbyć zostawiają a piłkarzy którzy coś dają drużynie odprawiają z kwitkiem.Suarezowi należy się inne potraktowanie jeśli oczywiście to prawda.Ciekawe za co oni kupią wartościowych zmienników
1
Śmiechu warta ta przebudowa.
4
Oddadzą piłkarzy za pól darmo,a potem nie będą mieli kim grać.Głupia ta rewolucja Koemana jeśli to prawda
0
Brawo Cou!!!!!!
0
Na co czeka ten pseudo trener?!...jedna zmiana.
0
@ToJa79 Myślisz że tak będzie?..ja w to wątpię..Prezesik przecież jest non stop zadowolony z pracy zespołu jak i trenera.
1
Żenada..szkoda patrzeć
0
@pt9 Co Ty bierzesz że takie bzdury wypisujesz?