8

Zarządznie tym klubem to parodia.

3

@POGROMCA a co to instagram i facebook to jakaś wyrocznia?..weź się ogarnij.Obudź sie

5

Bagno z mułem,żenada

1

@rk Kiepsko,praktycznie niewidoczny.Gramy padake jednym słowem

4

Oj jacy wy biedni jesteście,znów nie wyszło

5

Do czego to doszło żeby w końcówce sezonu trzymać kciuki za Atletico

0

Ćwoki przewracają się o swoje nogi

0

@ObiektywnyKibic121 To się ciesz że tak było,inni nie mieli tyle szczęścia

2

Kopacze bez odrobiny ambicji i tyle.Znów w wypowiedziach usłyszymy że nie będzie kolejnej wpadki itd aż niedobrze się robi na ich te tłumaczenia.
Znów frajersko stracone punkty.Mam już dość tego sezonu.Oby następny był znacznie lepszy

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

No niestety,jakby nie mieli wcześniejszych głupich wpadek to teraz mogliby grać na spokojnie i to Altetico musiałoby sie spinać.

1

Druga połowa tragedia,do zapomnienia

0

Może ty byś lepiej strzelił?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@La Pulgaa Co Ty gadasz człowieku..a co Real nie maił tej przerwy?

0

@ToJa79 Griezman kolejne drewno

0

VARU nie ma....żałosne

0

Jak Dembele nie potrafi w piłkę trafić to o czym mowa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@ksawizimens Sam jesteś przegrany..i sam wykonaj Out z tego portalu jak masz tak pisać.

0

żenada,szkoda oglądać te ich wypociny

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O jakim Ty rewanżu mówisz..nie kompromitujcie się dalej.

4

Busquets już dawno powinien być do zmiany.Pośrednio przez niego wpadła bramka na 2:2

1

@equwesta A Ty tak znasz osobiście Messiego że wiesz że On tego nie lubi.Przestań wypisywać farmazony

5

@cyron1 experty teraz siedzą cicho

0

Messi odejdz i nie rób siary

0

Cieniasy jak zwykle

8

Zmiana w 87 minucie,fachowiec z tego naszego trenera.Gra na czas skubany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?