neolodz
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Zarządznie tym klubem to parodia.
3
@POGROMCA a co to instagram i facebook to jakaś wyrocznia?..weź się ogarnij.Obudź sie
5
Bagno z mułem,żenada
1
@rk Kiepsko,praktycznie niewidoczny.Gramy padake jednym słowem
4
Oj jacy wy biedni jesteście,znów nie wyszło
5
Do czego to doszło żeby w końcówce sezonu trzymać kciuki za Atletico
0
Ćwoki przewracają się o swoje nogi
0
@ObiektywnyKibic121 To się ciesz że tak było,inni nie mieli tyle szczęścia
2
Kopacze bez odrobiny ambicji i tyle.Znów w wypowiedziach usłyszymy że nie będzie kolejnej wpadki itd aż niedobrze się robi na ich te tłumaczenia.
Znów frajersko stracone punkty.Mam już dość tego sezonu.Oby następny był znacznie lepszy
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
No niestety,jakby nie mieli wcześniejszych głupich wpadek to teraz mogliby grać na spokojnie i to Altetico musiałoby sie spinać.
1
Druga połowa tragedia,do zapomnienia
0
Może ty byś lepiej strzelił?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@La Pulgaa Co Ty gadasz człowieku..a co Real nie maił tej przerwy?
0
@ToJa79 Griezman kolejne drewno
0
VARU nie ma....żałosne
0
Jak Dembele nie potrafi w piłkę trafić to o czym mowa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@ksawizimens Sam jesteś przegrany..i sam wykonaj Out z tego portalu jak masz tak pisać.
0
żenada,szkoda oglądać te ich wypociny
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O jakim Ty rewanżu mówisz..nie kompromitujcie się dalej.
4
Busquets już dawno powinien być do zmiany.Pośrednio przez niego wpadła bramka na 2:2
1
@equwesta A Ty tak znasz osobiście Messiego że wiesz że On tego nie lubi.Przestań wypisywać farmazony
5
@cyron1 experty teraz siedzą cicho
0
Messi odejdz i nie rób siary
0
Cieniasy jak zwykle
8
Zmiana w 87 minucie,fachowiec z tego naszego trenera.Gra na czas skubany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika