1

Pique na ławkę się nadaje,pajac

3

Tu potrzebny jest trener z jajami a nie taka p....a

0

@ILovethisGame Po co nam kolejny piłkarz-szklanka

7

Nie mogę patrzec na ten ryj Valverde

0

Spalony tak samo jak przy sytuacji z karnym dla nas..Powinnismy dostac do zera

0

Dobrze...jeszcze jeden..szmaciarze

0

Wypi.....pół składu razem z trenerem

0

Wchodz Busi będzie jeszcze gorszy piach

0

Patałachy...rzygać się chce jak patrzy sie na ich grę

0

@Undertaker87 Po pierwsze to sprawdzaj jak piszesz,bo ciężko czyta się Twój tekst z tymi źle postawionymi znakami interpunkcyjnymi

2

@pienaar Dobrze że ta parodia z kartkami miała miejsce w końcówce meczu a nie na początku bo byłoby ciężko.Dembele poza tym że strzelił bramkę to znów totalnie niewypał,głupie straty i głupia kartka.Jeździec bez głowy

0

@xavi890 Nie no przecież to MŚ i napastnik światowej klasy

4

Fati więcej pokazuje niż to drewno Griezmann..napastnik światowej klasy.śmiechy warte

7

Ogórki nas ogrywają..Oddać tego Griezmanna z powrotem..A trener na zsyłkę na Sybir

1

Griezmann-kupili kolejne drewno za kupę kasy,w ogóle to super transfery przeprowadzili

0

@caminero Zgadza się,będzie to samo co z Cou czy Dembele.

2

Jeśli to prawda że chcą zaoferować trzech piłkarzy i kasę to są dla mnie frajerami,ale mam nadzieję że to jednak plotki wyssane z palca,jak zresztą większość tych bredni o których piszą ciągle.Drugi września już blisko i skończy się ta farsa.

6

Co za bzdury z Tym Rakiticiem

0

Ronaldo jaką minę walnął jak Messi otrzymał nagrodę

12

Komentarz usunięty

0

@Jondam Podobno Psg ma dać odpowiedź w nocy lub jutro rano,ale najprawdopodobniej jutro będzie decydujący dzień..mam dobre źródło

0

Jutro jedno z ostatecznych spotkań.Czekamy

0

@Ragan1973 ha ha,dobre

0

Kolejny News,wyszli osobno,cóś jest na rzeczy,jutro kolejna relacja na żywo,zapraszamy

2

Kolejna relacja na żywo,rzygać się chce,a pelikany wszystko łykają..2 września coraz bliżej i będzie w końcu spokój na jakiś czas.

0

@monsterrize No już na pewno Neymar będzie przydatny.Koleś który od czerwca nie grał,co chwilę łapie kontuzje.Jeszcze za taką kasę.Niszczenie klubu to sprowadzanie takich grajków za taką kasę.Na konsoli nie gram,widac Ty grasz skoro Neymar jest Twoim priorytetem.Odmładzanie kadry to wprowadzanie wychowanków do zespołu a nie sprowadzanie zawodnika który też już ma swoje lata z wątpliwą już jakością.Pomijając fakt w jaki sposób opuścił Barcelonę

0

@rutek71 Dziękuję

0

@monsterrize O czym Ty piszesz w ogóle?.Rakitić akurat jest bardzo przydatny,Dembele niewypał,ale to że chcą sprowadzić "jakiegoś"tam Nemyara to nie znaczy że na ich zawołanie zawodnik ma odejść.Bo taki mają kaprys.
Neymar kolejny koleś z przerośniętym EGO,dla którego tylko kasa i zabawa się liczy

0

Chore to wszystko.Próbują na siłę sprowadzić Neymara,jak wiadomo że nie stać ich na to.Jeszcze tylko kilka dni i będzie spokój na jakiś czas w tym temacie

1

@kaamil1910 Kolego Neymar to już nie ten sam Neymar co kiedyś,z TOPu to on teraz będzie powoli spadał.Mam nadzieję że to tylko plotki szczególnie to że Barca chce do tej kasy dodać jeszcze kogoś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?