nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1:0 dla Barcy strzelił Lomban z karnego zapraszam na livesports.pl
0
To będzie najlepszy półfinał w historii ligi mistrzów!! ;]
0
PSG już osrane jest ;p
0
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
0
Zaraz wpadnie spokojnie xD
0
JEST TU JAKIŚ KIBIC BARCELONY?? CZY TYLKO KIBICE MESSIEGO??
0
Ajjjjj
0
xavi890 Adriano nie może grać...
0
Tylko żeby Bartra się nie przestraszył i grał swoje
0
Panowie spokojnie jeszcze 30 min wejdzie Messi to gra Barcy ruszy i wygramy!
0
Koszulki fajne tylko takie zdjęcie jest że wyglądają do dupy ;]
0
Tello na drugą połowę on zawsze lepszy z ławki jest ;]
0
Ale dowcip się wyostrzył ;p do góry nogami dali xD
0
Tello bardzo podobny jest do Pablopavo obczajcie sobie ;]
0
Czy tylko mi Roura przypomina Jacka Gmocha ? ;]
0
Messi jest niemożliwy !
0
Ale patelnia miał Messi ;]
0
NAJLEPSZY KOMENTATOR ŚWIATA!! ;]
0
Dobry jest skład Alexis za Pedro lub Ville w 60 minucie i po ćwierćfinał !!!!!
0
To jest Alexis z Udine i z początków w Barcelonie jest dzisiaj najlepszy :]
0
Trzeba uznać wyższość Realu i wyciągnąć wnioski na sobotę.
0
Jak w sobotę duet Tito-Roura wystawi taki skład jak dzisiaj to nawet nie oglądam
0
Przynajmniej kibice nie zawiedli
0
KOMPROMITACJA
0
Ucieszył bym się jakby od pierwszych minut w ważnym meczu takim jak z realem w sobote czy z milanem wyszedł Song Tello Villa jak oni grają to wszystko jest szybsze i lepsze !
0
Pedro nie ma na myśli strzelenia bramki tylko wywalczenie karnego wkurza mnie to TELLO NA BOISKO TELLO NA BOISKO KONIEC MECZU JUŻ JEST BLISKO!!!
0
http://sports4u.pl/stream2.html
0
Widzieliście polską flagę ??
0
Takiej "asysty" nie powstydził by się nawet Iniesta... FRAJERSTWO ;p
0
3,5 godziny a ja już nie wiem co robić ;]