0

1:0 dla Barcy strzelił Lomban z karnego zapraszam na livesports.pl

0

To będzie najlepszy półfinał w historii ligi mistrzów!! ;]

0

PSG już osrane jest ;p

0

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

0

Zaraz wpadnie spokojnie xD

0

JEST TU JAKIŚ KIBIC BARCELONY?? CZY TYLKO KIBICE MESSIEGO??

0

Ajjjjj

0

xavi890 Adriano nie może grać...

0

Tylko żeby Bartra się nie przestraszył i grał swoje

0

Panowie spokojnie jeszcze 30 min wejdzie Messi to gra Barcy ruszy i wygramy!

0

Koszulki fajne tylko takie zdjęcie jest że wyglądają do dupy ;]

0

Tello na drugą połowę on zawsze lepszy z ławki jest ;]

0

Ale dowcip się wyostrzył ;p do góry nogami dali xD

0

Tello bardzo podobny jest do Pablopavo obczajcie sobie ;]

0

Czy tylko mi Roura przypomina Jacka Gmocha ? ;]

0

Messi jest niemożliwy !

0

Ale patelnia miał Messi ;]

0

NAJLEPSZY KOMENTATOR ŚWIATA!! ;]

0

Dobry jest skład Alexis za Pedro lub Ville w 60 minucie i po ćwierćfinał !!!!!

0

To jest Alexis z Udine i z początków w Barcelonie jest dzisiaj najlepszy :]

0

Trzeba uznać wyższość Realu i wyciągnąć wnioski na sobotę.

0

Jak w sobotę duet Tito-Roura wystawi taki skład jak dzisiaj to nawet nie oglądam

0

Przynajmniej kibice nie zawiedli

0

KOMPROMITACJA

0

Ucieszył bym się jakby od pierwszych minut w ważnym meczu takim jak z realem w sobote czy z milanem wyszedł Song Tello Villa jak oni grają to wszystko jest szybsze i lepsze !

0

Pedro nie ma na myśli strzelenia bramki tylko wywalczenie karnego wkurza mnie to TELLO NA BOISKO TELLO NA BOISKO KONIEC MECZU JUŻ JEST BLISKO!!!

0

0

Widzieliście polską flagę ??

0

Takiej "asysty" nie powstydził by się nawet Iniesta... FRAJERSTWO ;p

0

3,5 godziny a ja już nie wiem co robić ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?