nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio z Lazio Handanović się nie popisał i w ogóle Inter traci dużo bramek, a porównują jego cenę do ceny Cesca? Śmieszne.
0
Włoska prasa to kabaret. ;]
0
Tak poza tematem... Wpadłem na filmik o młodziutkim Messim
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MOhMscLAiZk#at=207
0
Rooney dalej jest dobry ale to teraz jest bardziej pomocnik, a po za tym jest za bardzo agresywny i za ostry i w ogóle nie pasuje do Barcy
0
Miki_Messi2001 zauważyłeś że wszystkie twoje wypowiedzi są negatywnie oceniane ?? ;]
0
Tak jak przeczytałem tytuł artykułu to pomyślałem sobie: Sezonowcy jebani xD
0
Dobra decyzja Mr Neymar ;]
0
PatrychoO
o kurwa identyczny ;]
0
Tak poza tematem przeczytałem na wp, że Barcelona wymieni się z PSG - Pedro za Silve
0
Sir Alex Ferguson - człowiek, który sam utrzymałby fabrykę gumy do żucia.
0
Mój trener w Stroniu Śląskim - Lipkowski - też już ponad 20 lat trenuje jeden klub tylko że sir Alex Ferguson w PL a Lipkowski w Klasie Okręgowej ;]
0
Tylko czekałem na tą odpowiedź. Mou nigdy nie odpuści
0
Piszecie że bez Messiego nie istniejemy... ja się z tym zgodzę ale mamy Messiego i dlatego jesteśmy na szczycie La Liga ;]
0
Tak jak przed meczem z Bilbao tak i teraz piszę że Messi wejdzie na 30 min strzeli bramkę i zaliczy asystę. Oby dzisiaj też się spełniło xD
0
I jak Bartra ma być dobrym ŚO skoro szanowny trener Tito pozwala mu grać tylko wtedy gdy nie ma innego wyjścia. Taki Varane z Realu jest teraz dobry, bo Mou dawał mu szanse a jak nie grał w I składzie to grał w RM Castilla i się rozwinął. Młody gracz musi grać!!
0
Dla mnie MD
0
Wygrają ;] !!!
0
Pedro będzie tylko podawał piłkę na 3-4m do Xaviego lub Messiego a Alexis mógł by trochę ruszyć tą grę Barcy jakiś drybling szybszy zagranie piłki do w pole karne
0
Też się zdziwiłem jak oglądałem i przypomniałem sobie jakiś artykuł że Messi zostanie czwartym kapitanem po odejściu W po Puyolu Xavim Iniescie
0
Właczam canal+family2 i pieprzą o jakimś gównie zamiast mecz puścić
0
Messi wejdzie na pewno myśle że na 30 min strzeli bramke zaliczy asyste i pełen optymizmu będzie czekał na Bayern
0
Było by fajnie jakby za nim grał Messi a po bokach Neymar i Alexis/Pedro/Tello
0
W tych koszulkach za sezon potrójna korona ;]
0
PIerwszy!! Już nie mogę się doczekać meczu !! ;]
0
MESSlah16
Każda z 4 drużyn może wygrać LM skoro dotarła do półfinału. A mecz meczowi nie równy ;]
0
Ciuus
Dobrze mówisz ;]
0
patleo... wyjdź.
0
Bisz
No i te "argumenty" pokażą dobrą grę ;]
0
W Hiszpanii pewnie dużo takich ankiet było i na pewno wyniki pokazują że wygra Barca lub Real.
0
Wolałbym Alexisa za Cesca i Villa do środka ale trzeba uszanować decyzję Tito ;]