0

Ostatnio z Lazio Handanović się nie popisał i w ogóle Inter traci dużo bramek, a porównują jego cenę do ceny Cesca? Śmieszne.

0

Włoska prasa to kabaret. ;]

0

Tak poza tematem... Wpadłem na filmik o młodziutkim Messim
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MOhMscLAiZk#at=207

0

Rooney dalej jest dobry ale to teraz jest bardziej pomocnik, a po za tym jest za bardzo agresywny i za ostry i w ogóle nie pasuje do Barcy

0

Miki_Messi2001 zauważyłeś że wszystkie twoje wypowiedzi są negatywnie oceniane ?? ;]

0

Tak jak przeczytałem tytuł artykułu to pomyślałem sobie: Sezonowcy jebani xD

0

Dobra decyzja Mr Neymar ;]

0

PatrychoO
o kurwa identyczny ;]

0

Tak poza tematem przeczytałem na wp, że Barcelona wymieni się z PSG - Pedro za Silve

0

Sir Alex Ferguson - człowiek, który sam utrzymałby fabrykę gumy do żucia.

0

Mój trener w Stroniu Śląskim - Lipkowski - też już ponad 20 lat trenuje jeden klub tylko że sir Alex Ferguson w PL a Lipkowski w Klasie Okręgowej ;]

0

Tylko czekałem na tą odpowiedź. Mou nigdy nie odpuści

0

Piszecie że bez Messiego nie istniejemy... ja się z tym zgodzę ale mamy Messiego i dlatego jesteśmy na szczycie La Liga ;]

0

Tak jak przed meczem z Bilbao tak i teraz piszę że Messi wejdzie na 30 min strzeli bramkę i zaliczy asystę. Oby dzisiaj też się spełniło xD

0

I jak Bartra ma być dobrym ŚO skoro szanowny trener Tito pozwala mu grać tylko wtedy gdy nie ma innego wyjścia. Taki Varane z Realu jest teraz dobry, bo Mou dawał mu szanse a jak nie grał w I składzie to grał w RM Castilla i się rozwinął. Młody gracz musi grać!!

0

Dla mnie MD

0

Wygrają ;] !!!

0

Pedro będzie tylko podawał piłkę na 3-4m do Xaviego lub Messiego a Alexis mógł by trochę ruszyć tą grę Barcy jakiś drybling szybszy zagranie piłki do w pole karne

0

Też się zdziwiłem jak oglądałem i przypomniałem sobie jakiś artykuł że Messi zostanie czwartym kapitanem po odejściu W po Puyolu Xavim Iniescie

0

Właczam canal+family2 i pieprzą o jakimś gównie zamiast mecz puścić

0

Messi wejdzie na pewno myśle że na 30 min strzeli bramke zaliczy asyste i pełen optymizmu będzie czekał na Bayern

0

Było by fajnie jakby za nim grał Messi a po bokach Neymar i Alexis/Pedro/Tello

0

W tych koszulkach za sezon potrójna korona ;]

0

PIerwszy!! Już nie mogę się doczekać meczu !! ;]

0

MESSlah16
Każda z 4 drużyn może wygrać LM skoro dotarła do półfinału. A mecz meczowi nie równy ;]

0

Ciuus
Dobrze mówisz ;]

0

patleo... wyjdź.

0

Bisz
No i te "argumenty" pokażą dobrą grę ;]

0

W Hiszpanii pewnie dużo takich ankiet było i na pewno wyniki pokazują że wygra Barca lub Real.

0

Wolałbym Alexisa za Cesca i Villa do środka ale trzeba uszanować decyzję Tito ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?