0

A za Pedro wszedł Iniesta a nie Pedro ;p

0

Za Alexisa wszedł Tello a nie Alexis ;]

0

DLACZEGO NA KAŻDEJ TRANSMISJI WYSKAKUJE MI TYLKO CAMP FIRE DEBRIS FIRE???

0

PROSIŁBYM O LINK ;]

0

Valdes 9 Alves 7 Pique 6 Puyol 6 Alba 8 Busquets 8 Iniesta 7 Fabregas 5 Messi 5 Pedro 3 Villa 3 Mascherano 6

0

1 zmiana tylko... zmieniłby Pedro dał by zagrać Alexisowii

0

nikt Valdiego nie zastąpi ;]

0

No mogło być lepiej

0

Dlaczego komentator kibicuje jednej drużynie się pytam. Szpaku już powinien ustąpić miejsca młodym...

0

uffff

0

Sorki inie przeczytałem ;]

0

Mam pytanie będzie można gdzieś obejrzeć mini GD ??

0

on*

0

Haha chciałem dla jaj dać Alexisowi 1 głos a n już 115 ;]

0

KamiQx Iniesta w ataku zagra a Cesc z Xavim i Busim w pomocy

0

Głowna wiadomość na stronie niszczy ;p Puyol na ławce od pierwszej minuty
bez sensu ;]

0

Ale męczą tych dzieciaków w Polsce na duże bramki gra się od 13 lat ;]

0

fcbcule 102 w nieoficjalnych a 91 liczy się tylko w meczach oficjalnych( bez sparingów)

0

Najlepiej wygląda kiedy Messi ma piłkę po kolana i kładzie na ziemi kolejnych dzieciaków ;]

0

Czuję że dzisiaj Alexis pokaże na co go stać i zamknie wam wszystkim mordy i teraz możecie mnie minusować

0

Dwa słowa do Gerda :
Lionel Messi

hahahah

0


hahahahahahahahahhaha

0

Chciałbym Szachtar to byłby bardzo dobry mecz dla oka ;]

0

Mam dwa słowa do Pele: Lionel Messi
Dziękuje ;]

0

Messi pobije rekord Pele ;]

0

ale mu się żart wyostrzył ;p

0

A co robi Song ????? jakby kupe zrobił i biegać nie może

0

O joj brzydko Alba

0

0

Już mnie komentator wkurza ;p Baltly ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?