nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A za Pedro wszedł Iniesta a nie Pedro ;p
0
Za Alexisa wszedł Tello a nie Alexis ;]
0
DLACZEGO NA KAŻDEJ TRANSMISJI WYSKAKUJE MI TYLKO CAMP FIRE DEBRIS FIRE???
0
PROSIŁBYM O LINK ;]
0
Valdes 9 Alves 7 Pique 6 Puyol 6 Alba 8 Busquets 8 Iniesta 7 Fabregas 5 Messi 5 Pedro 3 Villa 3 Mascherano 6
0
1 zmiana tylko... zmieniłby Pedro dał by zagrać Alexisowii
0
nikt Valdiego nie zastąpi ;]
0
No mogło być lepiej
0
Dlaczego komentator kibicuje jednej drużynie się pytam. Szpaku już powinien ustąpić miejsca młodym...
0
uffff
0
Sorki inie przeczytałem ;]
0
Mam pytanie będzie można gdzieś obejrzeć mini GD ??
0
on*
0
Haha chciałem dla jaj dać Alexisowi 1 głos a n już 115 ;]
0
KamiQx Iniesta w ataku zagra a Cesc z Xavim i Busim w pomocy
0
Głowna wiadomość na stronie niszczy ;p Puyol na ławce od pierwszej minuty
bez sensu ;]
0
Ale męczą tych dzieciaków w Polsce na duże bramki gra się od 13 lat ;]
0
fcbcule 102 w nieoficjalnych a 91 liczy się tylko w meczach oficjalnych( bez sparingów)
0
Najlepiej wygląda kiedy Messi ma piłkę po kolana i kładzie na ziemi kolejnych dzieciaków ;]
0
Czuję że dzisiaj Alexis pokaże na co go stać i zamknie wam wszystkim mordy i teraz możecie mnie minusować
0
Dwa słowa do Gerda :
Lionel Messi
hahahah
0
hahahahahahahahahhaha
0
Chciałbym Szachtar to byłby bardzo dobry mecz dla oka ;]
0
Mam dwa słowa do Pele: Lionel Messi
Dziękuje ;]
0
Messi pobije rekord Pele ;]
0
ale mu się żart wyostrzył ;p
0
A co robi Song ????? jakby kupe zrobił i biegać nie może
0
O joj brzydko Alba
0
0
Już mnie komentator wkurza ;p Baltly ;]