nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nowy news xD
0
Jest tak samo jak z Neymarem. Raz nowy news,że odchodzi z Santosu, następnego dnia,że zostaje... Myślę że Thiago będzie grał w Barcy
0
Takie zdjęcia chciałbym widzieć częściej tylko w innych koszulkach :D
0
Już po ;/
0
Woodstock na TVP Polonia xD
0
Lennon gra na prawym skrzydle a Deulofeu zagrałby na lewym, ponieważ Bale na 80% odejdzie
0
I to przytulenie się, które trwało ok. minuty, a później wymiana koszulkami, swoją drogą chyba pierwsza wymiana koszulek w Tenisie
0
Też mnie to zdziwiło, że na lewej obronie jest Paolo Maldini, który z tego co się orientuje to grywał na ŚO, i w to miejsce powinien wejść Carlos.
0
Misugi dokładnie... Ronaldinho to magik, który co mecz pokazywał coś nowego , coś co wprawiało w zachwyt, a Messi to Messi nie da się go opisać.
0
Johan Cruyff wielki człowiek !
0
To nie tutaj ale Popłakałem się prawie po meczu Janowicza z Kubotem... magiczne to było.
0
Grzesiu Rasiak już na testach medycznych jest... człowieku opanuj emocję xD
0
Cały czas piszą o Thiago jako następcy Xaviego. Moim skromnym zdaniem myślę, że Thiago bardziej pasuje do Iniesty, a za Xaviego można wprowadzać
Fabregasa, który na siłę wpychany był do składu wyrzucając Andresa na skrzydło, do tego Sergi Roberto też bardziej od Thiago przypomina Xaviego. Z drugiej strony jeśli razem będą grali Thiago ( w miesce Xaviego) i Don Andres to gra Barcy będzie jeszcze bardziej ofensywna i bardziej nieprzewidywalna. Najważniejsze żeby Alcantara został w Barcelonie jeszcze sezon i będzie podstawowym zawodnikiem, myślę że warto poczekać.
0
Cena wysoka patrząc na wiek ale to jest jeden z lepszych jak nie najlepszy obrońca świata, czekam na Thiago Silve !
0
Dobry jest ale Iniesta czy Neymar dają więcej drużynie niż Ramos
0
Za co? ;]
0
Trzeba zauważyć że w każdym jest Messi ;]
0
Czuje dużo bramek w następnym sezonie i ponad 122 bramki w lidze. Atak MAN nadchodzi xD
0
Na pewno Neymar i Messi ale trzeci napastnik ma dużą konkurencje. Jest Pedro Alexis Tello Deulofeu
0
Z jedną z nich grałem w młodzikach ( przeciwko jej) Patrycja Michalec chyba się nazywa z Nysy Kłodzko ;]
0
Dałem Ci plusa bo widzę po twoich wypowiedziach, że go szukasz ;d
0
To już wiesz xD. Moja wypowiedź była ironią :D
0
Mistrzowskie xD
0
Śpiewamy hymn Hiszpanii !! ;]
0
Torres w porównaniu do początku sezonu to jest dużo lepszy. Strzela bramki to gra ;]
0
Hah to z grabkami dobre xD
0
Hiszpania w gazie jest a Brazylia wczoraj nie zagrała dobrze. Stawiam na Hiszpanie xD
0
Mistrzowskie pytania xD
0
Pierwsza jedenastka na pewno nie, bo nie przebije się przez Neymara czy Alexisa ale jakby dostaw często szanse gry to by było dobrze.
0
Sądząc po obrazku z 3:06 chłopak chce do Legii :D A tak serio to liczę na więcej minut w PD.