0

nowy news xD

0

Jest tak samo jak z Neymarem. Raz nowy news,że odchodzi z Santosu, następnego dnia,że zostaje... Myślę że Thiago będzie grał w Barcy

0

Takie zdjęcia chciałbym widzieć częściej tylko w innych koszulkach :D

0

Już po ;/

0

Woodstock na TVP Polonia xD

0

Lennon gra na prawym skrzydle a Deulofeu zagrałby na lewym, ponieważ Bale na 80% odejdzie

0

I to przytulenie się, które trwało ok. minuty, a później wymiana koszulkami, swoją drogą chyba pierwsza wymiana koszulek w Tenisie

0

Też mnie to zdziwiło, że na lewej obronie jest Paolo Maldini, który z tego co się orientuje to grywał na ŚO, i w to miejsce powinien wejść Carlos.

0

Misugi dokładnie... Ronaldinho to magik, który co mecz pokazywał coś nowego , coś co wprawiało w zachwyt, a Messi to Messi nie da się go opisać.

0

Johan Cruyff wielki człowiek !

0

To nie tutaj ale Popłakałem się prawie po meczu Janowicza z Kubotem... magiczne to było.

0

Grzesiu Rasiak już na testach medycznych jest... człowieku opanuj emocję xD

0

Cały czas piszą o Thiago jako następcy Xaviego. Moim skromnym zdaniem myślę, że Thiago bardziej pasuje do Iniesty, a za Xaviego można wprowadzać
Fabregasa, który na siłę wpychany był do składu wyrzucając Andresa na skrzydło, do tego Sergi Roberto też bardziej od Thiago przypomina Xaviego. Z drugiej strony jeśli razem będą grali Thiago ( w miesce Xaviego) i Don Andres to gra Barcy będzie jeszcze bardziej ofensywna i bardziej nieprzewidywalna. Najważniejsze żeby Alcantara został w Barcelonie jeszcze sezon i będzie podstawowym zawodnikiem, myślę że warto poczekać.

0

Cena wysoka patrząc na wiek ale to jest jeden z lepszych jak nie najlepszy obrońca świata, czekam na Thiago Silve !

0

Dobry jest ale Iniesta czy Neymar dają więcej drużynie niż Ramos

0

Za co? ;]

0

Trzeba zauważyć że w każdym jest Messi ;]

0

Czuje dużo bramek w następnym sezonie i ponad 122 bramki w lidze. Atak MAN nadchodzi xD

0

Na pewno Neymar i Messi ale trzeci napastnik ma dużą konkurencje. Jest Pedro Alexis Tello Deulofeu

0

Z jedną z nich grałem w młodzikach ( przeciwko jej) Patrycja Michalec chyba się nazywa z Nysy Kłodzko ;]

0

Dałem Ci plusa bo widzę po twoich wypowiedziach, że go szukasz ;d

0

To już wiesz xD. Moja wypowiedź była ironią :D

0

Mistrzowskie xD

0

Śpiewamy hymn Hiszpanii !! ;]

0

Torres w porównaniu do początku sezonu to jest dużo lepszy. Strzela bramki to gra ;]

0

Hah to z grabkami dobre xD

0

Hiszpania w gazie jest a Brazylia wczoraj nie zagrała dobrze. Stawiam na Hiszpanie xD

0

Mistrzowskie pytania xD

0

Pierwsza jedenastka na pewno nie, bo nie przebije się przez Neymara czy Alexisa ale jakby dostaw często szanse gry to by było dobrze.

0

Sądząc po obrazku z 3:06 chłopak chce do Legii :D A tak serio to liczę na więcej minut w PD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?