0

Sergio Busquets ;] a Roberto to Sergi

0

Też od początku właśnie Fabsa widziałem jako następce Xaviego i myślę, że "Tata" Martino jest mądrym człowiekiem i będzie częściej wystawiać Cesca, niż Generała. Tak jak autor napisał - wystarczy dograć piłkę w odpowiednim momencie do któregoś z skrzydłowych i jest akcja sam na sam z bramkarzem. Takie piłki Xavi gra już rzadziej, bo woli zwolnić rozegrać z Alvesem, albo poklepać chwile z Sergio. Fabregas takie piłki będzie dawał i jak dostanie tyle minut co Don Andres to będzie miał więcej asyst od niego.

0

Zuo nie znam składów ale pewnie Lyon też zmiany porobił, a Real od Lyonu ma lepszą ławkę

0

Messi na początku strzelał, a Tello pod koniec pierwszej połowy i grali z Bayernem a nie z Lyonem, który już dawno zszedł z światowej czołówki.

0

co się tak spinacie sparingiem Realu? ;]

0

a na czym leci? lub na jakiej stronie?

0

Kiko Femenia

0

Oier zakupiony za 97 mln z Barcy B xD. Brawa dla komentatorów po 15 min ogarneli, że Barca zmieniła całą jedenastkę !

0

W sumie masz rację, ale po prostu Barcelona nie ma zawodników. Roura dał Barcy B zagrać bo boi się o kontuje i to jest zrozumiałem w okresie przygotowawczym.

0

mecz był opóźniony

0

Messi też nie gra

0

Haha komentatorzy dalej nie ogarneli, że całą jedenastkę wymienił Roura ;]

0

Song troche powolny...

0

Ajajajajaj dlaczego tak koślawo uderzył? ;]

0

Montoya i Bartra jeszcze nic dobrego nie zrobili.

0

Mascherano dzisiaj jak Puyol trzy kosy na prostej nodze i tylko jeden faul. Dobrze ! xD

0

Lewa strona Bayernu to będzie duże zagrożenie w tym meczu

0

Ooooh Brawo Adriano błąd Montoyi i Bartry

0

Dani będzie bił Martina za koszulkę z numerem 2 xD

0

Dobry pressing Barcy

0

Meeessssiii ;]

0

Ale Bayern ruszył xD

0

Dobre te stroje są !

0

Muszą zarobić jakoś ;]

0

Spokojnie zaraz puszczą. Jeszcze się mecz nie zaczął! Cieszcie się, że puszczają towarzyski mecz, a nie narzekacie.

0

kubiszon haha trafione xD

0

Boże! Od miesiące się pisze, że piłkarze, którzy grali na PK nie będą grali z Bayernem.

0

Edgar?

0

jest ;]

0

Wiadomo. Najlepszy jest jeden, ale Robben, Ribery też potrafią ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?