nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergio Busquets ;] a Roberto to Sergi
0
Też od początku właśnie Fabsa widziałem jako następce Xaviego i myślę, że "Tata" Martino jest mądrym człowiekiem i będzie częściej wystawiać Cesca, niż Generała. Tak jak autor napisał - wystarczy dograć piłkę w odpowiednim momencie do któregoś z skrzydłowych i jest akcja sam na sam z bramkarzem. Takie piłki Xavi gra już rzadziej, bo woli zwolnić rozegrać z Alvesem, albo poklepać chwile z Sergio. Fabregas takie piłki będzie dawał i jak dostanie tyle minut co Don Andres to będzie miał więcej asyst od niego.
0
Zuo nie znam składów ale pewnie Lyon też zmiany porobił, a Real od Lyonu ma lepszą ławkę
0
Messi na początku strzelał, a Tello pod koniec pierwszej połowy i grali z Bayernem a nie z Lyonem, który już dawno zszedł z światowej czołówki.
0
co się tak spinacie sparingiem Realu? ;]
0
a na czym leci? lub na jakiej stronie?
0
Kiko Femenia
0
Oier zakupiony za 97 mln z Barcy B xD. Brawa dla komentatorów po 15 min ogarneli, że Barca zmieniła całą jedenastkę !
0
W sumie masz rację, ale po prostu Barcelona nie ma zawodników. Roura dał Barcy B zagrać bo boi się o kontuje i to jest zrozumiałem w okresie przygotowawczym.
0
mecz był opóźniony
0
Messi też nie gra
0
Haha komentatorzy dalej nie ogarneli, że całą jedenastkę wymienił Roura ;]
0
Song troche powolny...
0
Ajajajajaj dlaczego tak koślawo uderzył? ;]
0
Montoya i Bartra jeszcze nic dobrego nie zrobili.
0
Mascherano dzisiaj jak Puyol trzy kosy na prostej nodze i tylko jeden faul. Dobrze ! xD
0
Lewa strona Bayernu to będzie duże zagrożenie w tym meczu
0
Ooooh Brawo Adriano błąd Montoyi i Bartry
0
Dani będzie bił Martina za koszulkę z numerem 2 xD
0
Dobry pressing Barcy
0
Meeessssiii ;]
0
Ale Bayern ruszył xD
0
Dobre te stroje są !
0
Muszą zarobić jakoś ;]
0
Spokojnie zaraz puszczą. Jeszcze się mecz nie zaczął! Cieszcie się, że puszczają towarzyski mecz, a nie narzekacie.
0
kubiszon haha trafione xD
0
Boże! Od miesiące się pisze, że piłkarze, którzy grali na PK nie będą grali z Bayernem.
0
Edgar?
0
jest ;]
0
Wiadomo. Najlepszy jest jeden, ale Robben, Ribery też potrafią ;]