nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko,żeby nie stracić bramki w pierwszych 10 - 15 min. Real na pewno ruszy i po tych 10 min. cofną się i tylko kontry, które będą bardzo groźne Bale, Di Maria i Ronaldo są bardzo szybcy i myślę, że wynik meczu zależy od Busquets'a - jeśli będzie przerywał kontry to Barca wygra. Oczywiście zwycięstwo nie zależy tylko od Sergio ale liczę na jego genialny występ.
0
Tylko Canal+
0
O właśnie Pepe pewnie się przyklei do Messiego, a Ramos będzie z tyłu z Varanem. Tylko mają jeden problem - Messi zaczyna na prawym skrzydle ;]
0
Real będzie grał 1-4-1-2-3
Obrona będzie normalnie czwórką,a Ramos będzie miał za zadanie przykleić się do Leo.
0
Piszecie, że mało strzałów z dystansu było. Oczywiście to jest racja ale do strzału z dystansu potrzeba chociaż odrobiny miejsca, a miejsca nie było, bo Milan miał na 30 m. 9 zawodników. Jedyne co mogło zaskoczyć Milan to piłki zagrywane za obrońców, takie jak do Alexisa w I połowie ( to chyba Masche grał ) czy piłka do Adriano od Messiego i takie sytuacje trzeba wykorzystać. Dzisiaj słabo Neymar, Alexis i może trochę lepiej ale też nie za dobrze Messi ( wiem,że miał cały czas 3 obrońców koło siebie ale nie raz się zdarzało, że ośmieszał trójkę obrońców ). Na plus na pewno Busquets - niesamowicie mądry gracz - i w końcu Don Andres czarował jak w tamtym sezonie. Teraz tylko czekać na sobotę i liczyć na dobry mecz na CN.
0
Dobry mecz do oglądania.
0
Myślę, że Tata da Song'owi pograć w sobotę, bo przy kontrach Realu bardziej się przyda niż Sergio.
0
W Pampelunie zawsze jest ciężki mecz. Jest remis, trudno. Były bardzo dobre okazje do strzelenia ( 2 razy Fabs, Montoya mógł lepiej dograć do Neymara ) ale nie wyszło.Meczy jeszcze dużo i pewnie nie raz Barca, Real czy Atletico zgubi punkty. Z Realem - już w pełnym składzie - trzeba wygrać i będzie dobrze.
0
GarethBale pisał "mamy" bo jest kibicem Realu ;]
0
...No na pewno... :D
0
Musisz mieć bardzo ciekawe życie... siedzisz tylko na tej stronie i piszesz pierdoły. :-)
0
Jak ktoś z was zostaniem trenerem Blaugrany lub jakiegokolwiek klubu to wystawicie skład taki jaki chcecie. Gerardo Martino wie co robi i kropka.
0
Wczoraj na TVP Sport był właśnie dokument o Cruyffie. Fajnie się oglądało po wcześniejszym przeczytaniu tego artykułu :-)
0
Nie kompromitujcie się.
0
Może strzelił a co pokazał piłkarsko ? Nic.
0
A co nie robi tego? Messi ma dużo więcej miejsca.
0
Wiland musiał bronić niesamowicie jak okazał się lepszy od Valdesa i Lopeza .
Mam 237 miejsce w fantasy champions legaue ww lidze fcbarca.com xD
0
Mister Hat Trick!
0
Wg mnie najlepszy zawodnik to Macherano
0
Świetna końcówka.
Bale w pierwszym składzie chyba pierwszy raz obejże sobie mecz Realu xD
0
Myślę, że będzie tak: Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Song, Fabregas, Sergi Roberto/Iniesta, Tello, Messi, Neymar/Pedro
0
Manchester United całe okienko szukał pomocnika to może wezmą Kakę w ostatnim dniu.
0
Lepiej niech coś zje. :D
0
Na pewno lepszy od tego, w którym odbierał 4 złotą piłkę chyba. Taki czarny w białe kropki xD Najgorszy był :D
0
Grupa z tamtego roku była mocna w nazwach ale City i Ajax nie dorównały Borussii i Realowi. A te grupy pokażą naprawdę fajną piłkę, choć nie mają klubów z czołówki Europy.
0
Nie :-)
0
No nie wiem A i F są bardzo mocne.
0
i Real jeszcze oczywiście.
0
Grupa A i F będą bardzo ciekawe. Każda drużyna może wyjść z pierwszego miejsca w tych grupach. Chciałbym żeby RSSS wyszedł z grupy. W grupie H oczywiście faworytów jest dwóch. Myślę, że spokojny awans z grupy ma Barca, Milan, Chelsea, Bayern, Juventus, PSG, a reszta będzie walczyć.
0
Samuel jest za dobry, żeby nie poradzić sobie w Chelsea ;]