0

Tylko,żeby nie stracić bramki w pierwszych 10 - 15 min. Real na pewno ruszy i po tych 10 min. cofną się i tylko kontry, które będą bardzo groźne Bale, Di Maria i Ronaldo są bardzo szybcy i myślę, że wynik meczu zależy od Busquets'a - jeśli będzie przerywał kontry to Barca wygra. Oczywiście zwycięstwo nie zależy tylko od Sergio ale liczę na jego genialny występ.

0

Tylko Canal+

0

O właśnie Pepe pewnie się przyklei do Messiego, a Ramos będzie z tyłu z Varanem. Tylko mają jeden problem - Messi zaczyna na prawym skrzydle ;]

0

Real będzie grał 1-4-1-2-3
Obrona będzie normalnie czwórką,a Ramos będzie miał za zadanie przykleić się do Leo.

0

Piszecie, że mało strzałów z dystansu było. Oczywiście to jest racja ale do strzału z dystansu potrzeba chociaż odrobiny miejsca, a miejsca nie było, bo Milan miał na 30 m. 9 zawodników. Jedyne co mogło zaskoczyć Milan to piłki zagrywane za obrońców, takie jak do Alexisa w I połowie ( to chyba Masche grał ) czy piłka do Adriano od Messiego i takie sytuacje trzeba wykorzystać. Dzisiaj słabo Neymar, Alexis i może trochę lepiej ale też nie za dobrze Messi ( wiem,że miał cały czas 3 obrońców koło siebie ale nie raz się zdarzało, że ośmieszał trójkę obrońców ). Na plus na pewno Busquets - niesamowicie mądry gracz - i w końcu Don Andres czarował jak w tamtym sezonie. Teraz tylko czekać na sobotę i liczyć na dobry mecz na CN.

0

Dobry mecz do oglądania.

0

Myślę, że Tata da Song'owi pograć w sobotę, bo przy kontrach Realu bardziej się przyda niż Sergio.

0

W Pampelunie zawsze jest ciężki mecz. Jest remis, trudno. Były bardzo dobre okazje do strzelenia ( 2 razy Fabs, Montoya mógł lepiej dograć do Neymara ) ale nie wyszło.Meczy jeszcze dużo i pewnie nie raz Barca, Real czy Atletico zgubi punkty. Z Realem - już w pełnym składzie - trzeba wygrać i będzie dobrze.

0

GarethBale pisał "mamy" bo jest kibicem Realu ;]

0

...No na pewno... :D

0

Musisz mieć bardzo ciekawe życie... siedzisz tylko na tej stronie i piszesz pierdoły. :-)

0

Jak ktoś z was zostaniem trenerem Blaugrany lub jakiegokolwiek klubu to wystawicie skład taki jaki chcecie. Gerardo Martino wie co robi i kropka.

0

Wczoraj na TVP Sport był właśnie dokument o Cruyffie. Fajnie się oglądało po wcześniejszym przeczytaniu tego artykułu :-)

0

Nie kompromitujcie się.

0

Może strzelił a co pokazał piłkarsko ? Nic.

0

A co nie robi tego? Messi ma dużo więcej miejsca.

0

Wiland musiał bronić niesamowicie jak okazał się lepszy od Valdesa i Lopeza .

Mam 237 miejsce w fantasy champions legaue ww lidze fcbarca.com xD

0

Mister Hat Trick!

0

Wg mnie najlepszy zawodnik to Macherano

0

Świetna końcówka.


Bale w pierwszym składzie chyba pierwszy raz obejże sobie mecz Realu xD

0

Myślę, że będzie tak: Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Song, Fabregas, Sergi Roberto/Iniesta, Tello, Messi, Neymar/Pedro

0

Manchester United całe okienko szukał pomocnika to może wezmą Kakę w ostatnim dniu.

0

Lepiej niech coś zje. :D

0

Na pewno lepszy od tego, w którym odbierał 4 złotą piłkę chyba. Taki czarny w białe kropki xD Najgorszy był :D

0

Grupa z tamtego roku była mocna w nazwach ale City i Ajax nie dorównały Borussii i Realowi. A te grupy pokażą naprawdę fajną piłkę, choć nie mają klubów z czołówki Europy.

0

Nie :-)

0

No nie wiem A i F są bardzo mocne.

0

i Real jeszcze oczywiście.

0

Grupa A i F będą bardzo ciekawe. Każda drużyna może wyjść z pierwszego miejsca w tych grupach. Chciałbym żeby RSSS wyszedł z grupy. W grupie H oczywiście faworytów jest dwóch. Myślę, że spokojny awans z grupy ma Barca, Milan, Chelsea, Bayern, Juventus, PSG, a reszta będzie walczyć.

0

Samuel jest za dobry, żeby nie poradzić sobie w Chelsea ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?