nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Athletic Bilbao, Atletico Madryt, takie trudne?
0
Iniesty*
0
Dokładnie, to był bardzo ciekawy mecz. Jednak wielu "kibiców" woli oglądać tylko bramki, a nie walkę, dobrą grę w obronie, sztuczki w środku pola w wykonaniu Xaviego, iNiesty czy Ardy Turana.
0
MVP meczu - Gerard Pique!
0
Ja bym jeszcze kupił Grzelczaka z Lechii Gdańsk za Messiego + 50 milionów.
0
No cóż, bezbramkowy remis. Dlaczego? Moim zdaniem zawiodła druga linia. Nie było żadnych kluczowych podań, pomocnicy Barcy nie mogli znaleźć luki w obronie Atletico i dlatego nie było żadnych okazji strzeleckich. Dzisiaj na plus obrona, poza Alvesem ( o Danim później ), Pique, według mnie najlepszy piłkarz Barcy, dzisiaj świetnie, miał może 2 błędy, po których były rzuty rożne ale poza tym bardzo dobry występ Gerarda. Niestety Pedro, Cesc i Alexis nie dali rady grać tego co w poprzednich meczach. Pedro starał się ale po prostu nie był to jego dzień. Fabregas słabo, żadnych kluczowych piłek zarówno jak grał na 9-tce, jak i w środku pola. Alexis przypomniał w tym meczu jak grał w poprzednim sezonie, moim zdaniem problemem Sancheza nie jest Messi, jak wielu uważa, tylko Alves. Alexis woli być dominującym na swojej stronie, jak gra Montoya to Chilijczyk bierze na siebie ciężar gry, a Martin tylko pomaga Alexisowi obiegając Go lub dogrywając Sanchezowi piłkę prostopadłą. Natomiast Alves zawsze chce przewodzić w grze, zawsze chce dograć swoje fantastyczne wrzutki. Mam nadzieję, że Martino w końcu postawi na Montoyę nie tylko gdy Alves ma kontuzję tylko da Martinowi szansę w jakimś większym meczu, takim jak dziś. Szkoda, że Neymar zaczął dryblować w 91 minucie, i szkoda, że Messi stracił równowagę w chyba najlepszej sytuacji w meczu dla Barcy i strzelił zbyt blisko Courtoisa. Jest remis, utrzymana pozycja lidera, ale najbardziej z tego remisu cieszy się Real, który jak pokona Espanyol ( co nie będzie łatwe ) zbliży się na 3 pkt. do liderującej Barcelony i do drugiego Atletico.
0
Dotrwać taką grą do 60 minuty Messi za Xaviego i Neymar za Alexisa i zaczynamy strzelać :-) Jak na razie najlepszy jest Pique.
0
No i pan Orłowski ma gotowca na mecz :-) Myślę, że przynajmniej 2/3 tych informacji będziemy słyszeć z ust pana Leszka ;]
0
Myślę, że będzie bo bardzo dużo osób będzie chciało obejrzeć ten mecz. :/
0
Jeszcze tylko 7 godzin 11 minut i 23 sekundy !!!
0
"Tata" już pewnie ma dość pytań o Messiego. Na każdej konferencji 1/3 pytań są związane z Messim. God..
0
Taa, a Messi do Znicza Pruszków.
0
SIEMANOOO :-) Messi, Messi Meeesssi ! ;D
0
Zostawię to Jackowi Gmochowi :-)
0
Dobry skład. Jak Cesc gra w ataku to najlepiej jak obok Niego grają właśnie Pedro i Alexis. Fabs będzie się cofał a szybcy Pedro i Alexis będą czekać na linii spalonego na piłki od Cesc'a, Sergiego lub Iniesty.
0
Z cyklu poza tematem :D : Jest transmisja meczu Atletico na Estadio Mestalla w TVP Sport?
0
Najlepsza ta grafika :D
0
Vidal ! :-)
0
Albo będę oglądał baskijskie derby na internecie, a obok włączę w telewizorze Juve vs Roma :D
0
O gustach się nie rozmawia :-) Ja wolę derby kraju Basków i polecam ten mecz bo jest świetny. A włoską ligę rzadko oglądam, bo nie pasuje mi ona :D
0
Zapewne odejdą, a zwłaszcza obcokrajowcy czyli Griezmann i Vela ale teraz grają i są świetni dlatego niektórzy kibicują RSSS. Ja osobiście nie wiem komu kibicować, ale chyba jestem bliżej Los Leones.
0
Świetny mecz jak na baskijskie derby przystało. Griezmann niby nie widoczny ale jak się pojawił to zdobył gola. Ten pierwszy wolej był kapitalny, wystrzelił piłkę jak z armaty :-) Uwielbiam takie mecze! Tylko nie wiem za kim jestem, bo to są moje, poza Barcą :D, ulubione drużyny.
Gdyby w Barcelonie ie było Alexisa to chciałbym zobaczyć na prawym skrzydle Carlosa Vele, jest świetny ale Alexis jest i to On ma grać i strzelać jak dzisiaj :-)
0
Za bardzo ofensywnie. Iniesta albo Xavi musi wyjść w pierwszej 11, bo ktoś musi nieraz uspokoić grę i wymienić kilka podań z Sergio.
0
Mój głos poszedł na Cesc'a. Świetny mecz, niby na dziewiątce ale grał wszędzie. Piękna asysta, kilka dobrych odbiorów, dobre podania. Moim zdaniem Fabregas zasłużył na MVP.
0
Albo tak, wolałbym tą twoją wersję :-)
0
Szkoda kontuzji Marca Bartry. Jak zszedł z boiska to musi być coś poważniejszego :-(
0
Dobrze, że Barca wygrywa ale mogliby przyspieszyć troszkę. Mam nadzieję, że w derbach kraju Basków będzie dużo więcej emocji :D
0
Plan niezły, tylko problem w tym, że tysiące osób mają taki sam plan :-)
0
Ale się dłuży ten czas do meczu... Ja chcę oglądać Barcę ! :-)
0
Simeone już się cieszy. Facet lubi bardzo ostrą grę.