nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co by było gdyby Llorente został w Bilbao.. Myślę, że śmiało mogliby walczyć tak jak ATM w ty sezonie o najwyższe cele.
0
Ależ Los Leones mają świetną pomoc. To co robią Iturraspe i Rico to poezja. Mecze Athleticu są zawsze miłe dla oka, nawet jak na boisku nic specjalnego się nie dzieje to jest tak głośno na trybunach, że ogląda się bardzo fajnie. Dzisiaj do świetnych kibiców doszli jeszcze bardzo dobrze grający piłkarze i coś czuje, że dzisiaj to Baskowie zwyciężą.
0
Kopaczy to możesz zobaczyć na polskich boiskach, tutaj są piłkarze.
0
Patrze na komentarze i mam niezły ubaw z niektórych opinii. Ale jak przeczytałem końcówkę opisu meczu przez Pana Makaja to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Drogi redaktorze, ocenia Pan formę drużyny po jednym meczu? Jeszcze wypowiedzi "kibiców" na tej stronie mogę zlekceważyć ale Pan nie powinien tracić wiarę w drużynę po jednym kiepskim meczu. Pozdrawiam.
0
Dobrze, że jesteś "-WiernyCules-"..
0
Jak to się szybko zmienia. Po meczach z Levante i Malagą, następnie po kontuzji Aguero Barcelona już była w następnej rundzie Ligi Mistrzów, a tu proszę 2 minuty po zakończeniu meczu z "Nietoperzami" i dowiaduję się od użytkowników tej strony, że nawet nie warto wychodzić na Etihad, bo MC zmiecie Barcę z Ziemi..
0
Starał się przejść 4 zawodników, którzy byli metr od Niego.
0
Blond to nie kolor włosów, blond to stan umysłu :)
0
Cesc: "Tata" Why ?
0
A jednak Cesc w podstawowym.
0
Dobra koniec z komentarzami :) Czas na Barcę, miłego oglądania !
0
No i Thiago uratował 3 pkt Bawarczykom :)
0
Messi nie jest takim typowym napastnikiem, a zwłaszcza teraz, kiedy jeszcze jest trochę cofnięty. Chodziło mi o takich typowych jak Suarez, Ibrahimovic, Eto'o, czy właśnie Aguero. Mój błąd :)
0
I to potwierdza, że Atletico to nie przypadek, że znajdują się w czołówce La Liga.
0
Victor nie było też takiej częstotliwości meczów jak teraz. Aguero w MC gra co 3 dni, to też ma wpływ na organizm człowieka.
0
Cosinus myślę, że ewentualne zwycięstwo z City w pełnym składzie umocniłoby Barcę i dodałoby pewności siebie i żadna drużyna nie byłaby problemem :)
0
Szkoda Aguero jest świetny, w obecnej formie to chyba najlepszy napastnik na świecie ale niestety jest chłopak kontuzjogenny. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
0
Jak nie sprzedadzą nikogo w następnym okienku transferowym to myślę, a bardziej mam nadzieję, że włączą się do walki o czołowe miejsca w La Liga 2014/2015
0
A co się stało Aguero, coś poważnego, bo nie oglądam meczu.
0
Thiago asysta. Bayern 1:1
0
Minutę 76 na Eurosporcie 2 mam
0
Jak mnie irytuje pisanie tak nazwisk piłkarzy. Busquets, a nie Buskets, Pique, a nie Pike, Cesc Fabregas, a nie Czesk Fabregas.
0
God...
0
Ale mecz w BPL Aston Villa vs West Brom. Końcówka pierwszej połowy, a już 6 bramek. Wynik 3:3 :)
0
Gra a co? :)
0
Wiem co było napisane :) Napisałem, że wystarczy pomyśleć, bo logicznym jest, że Bartra na boku obrony nie będzie grał.
0
Dongou ma Barcelonę B, dla Kameruńczyka na razie wystarczą treningi z najlepszymi piłkarzami świata. Na występy przyjdzie czas.
0
Frozen myślę, że z Athleticem też by mieli trudną przeprawę. :)
0
Myślę, że o to możesz być spokojny. :)
0
DavideczeK jak ktoś przekręci twoje nazwisko to dobrze się z tym czujesz ? :D