0

Wystarczy pomyśleć.. wiadomo, że Bartra w środku, a Adriano na lewej obronie. Na skrzydle grają Tello i Alexis.

0

Kurde ATM strzela na San Mames :( Baskowie potrzebują dwóch bramek ale jak będą grali tak jak w pierwszej połowie to wszystko możliwe.

0

Afellay* ! trudne ?

0

Afellay* !!

0

Afellay może grać na środku no i jak wejdzie Messi to Fabregas może przejść do pomocy :)

0

Dobry skład, liczę na duet Fabregas - Alexis .

0

Messi w pomocy? To nie przejdzie. Oczywiście podania ma, razem z Fabsem, najlepsze w Barcelonie, ale w pomocy trzeba też się trochę poruszać i odbierać piłki. Messiemu pasuje pozycja taka jaka jest teraz czyli lekko za skrzydłowymi taka typowa 10 albo nawet bardziej ofensywna 10 :-)

0

Hoeniker co Cię tak wzięło na Ter Stegena ? :) Czy po prostu jaja sobie robisz? :D

0

Nie nie wiem czy Bartra > Mascherano. W obecnej formie to para Pique - Mascherano jest najlepszą parą stoperów w Barcelonie.. albo nawet w La Liga.

0

Na początku sezonu to VV był lekiem na całe zło, ale teraz to mamy świetny środek defensywy - Pique i Mascerano - do tego dochodzi rezerwowy Bartra, lewy obrońca Alba no i tylko zostaje Alves, który nie zachwyca ale mam nadzieję, że po meczu z Malagą obudzi się i zacznie grać jak przystało na obrońcę jednego z najlepszych klubów świata.

0

Nie wiem czy nie za szybko ten artykuł bo Antoine szaleje :-) Już wyprzedził naszych dwóch - Alexisa i Pedrito ale spokojnie nie tylko tych dwóch ale i Messi wyprzedzą Griezmann'a, a może i nawet Neymar :D

0

Redakcjo jest błąd w tekście. " Po stracie piłki przez Alvesa naszego rodaka sfaulował Piqué za co zobaczył żółty karnik. " To nie tak, Pique nic nie zrobił :-)

0

Ale ten Pawłowski jest dobry... Oj, oj, oj.. komentatorzy powinni być obiektywni! Nawet jak coś zrobi źle to i tak jest najlepszy. Pawłowski poleciał obok Pique i "zagrał" faul, a komentatorzy co? Faulu nie było ale Pawłowski jest świetny i genialnie to zrobił. God...

0

Dobry, żywy mecz, fatalni sędziowie, mnóstwo ludzi na 5 metrze przy strzałach Barcy. Taki mój krótki opis pierwszej połowy meczu :-) Rozśmieszyli mnie komentatorzy, którzy przy podaniu Messiego do Alby zastanawiali się przy której bramce Tello w meczu z Levante, Messi zagrał taką piłkę... przecież wszystkie były takie same :D

0

Bartra, Bartra. Ludzie grał świetnie na początku sezonu ale obecnie jest w słabszej formie od Pique i Mascherano! "Tata" po prostu wystawia lepszych na chwile obecną.

0

Dokładnie, czemu mają nie napisać. Redakcja pisze o meczach MC, bo to najbliższy rywal w lidze mistrzów i obojętne czy wygrywają czy przegrywają.

0

No identycznie wyglądają Tello i dziewczyna/ żona Masche. :)

0

Mascherano spodziewa się dziecka? If you know what I mean. :-)
Co do ocen w pełni się zgadzam.

0

No to zobaczymy - przynajmniej mam nadzieję - w rewanżu z Levente Ibrahima. Że tak powiem W KOŃCU ! :-)

0

Jezus.. tego się nie da czytać. Kojarzysz polskie znaki i interpunkcje ?

0

Rano nie brałem tego na poważnie ale teraz wszedłem i jestem zaskoczony.

0

Po wczorajszym meczu to osłabienie ale wcześniej Karol nie grał za dobrze.

0

Ale jutro będą emocję. O 20 Polska powalczy o półfinał, a później Barca pokaże Levante różnice, które dzielą te drużyny :-)

0

Rosell*

0

Christobal A co może nie? Od kiedy prezydentem jest Sandro Rosel to regularnie dług zmniejsza się.

0

Od wewnątrz wygląda świetnie :-)

0

Trenować, panowie trenować. Trzeba się odegrać na Levante.

0

Wahają.. Może więcej książek poczytaj ?

0

Nie rozumiem dlaczego jest tutaj dyskusja o Marc'u. Pique i Mascherano ostatnio uratowali punkt na Vicente Calderon, są formie, podobnie jak Bartra i bardzo dobrze, że "Tata" stosuje rotacje między tymi trzema stoperami. Puyol jeszcze w tych fazach Copa del Rey może grać, a w lidze mamy trzech dobrych stoperów, którzy będą grali dużo.

0

Też mnie to zaskoczyło ale fajnie jakby przeniósł się do Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?