0

Na prawdę widzisz Puyola w meczu z City?

0

Cześć!

0

Ma talent "komentowania" nie ma co. :) Takich emocji jak on nikt nie buduje.

0

Od połowy biegł z piłką ( po błędzie RSSS ) i z 17 metrów uderzył. Piłka odbiła się od Zubikaraia i wtoczyła się do bramki :)

0

Internetowych ( Hyhy ).. Meczyki.pl i wybierz sobie co chcesz :)

0

Na Mestalla jest finał.

0

A czasami Antoine Griezmann nie ma tyle bramek co Alexis, czyli 14?

0

No nie wiem jak zareagować na twoją wypowiedź :-)

0

Noo zaskoczyła mnie druga bramka dla Barcy. Szybka kontra i świetny strzał z "dropa" Messiego. Liczę na zwycięstwo dwoma ( lub więcej oczywiście ) bramkami, bo bramka Alexisa ze spalonego, a nie chce gadania, że sędziowie pomogli.

0

Redakcjo, właśnie w takich sytuacjach przydałby się Shoutbox. Nawet można założyć tak jakby nowy news z tytułem Wydarzenia sportowe i tam wszyscy pisaliby o innych meczach czy o triumfach Kamila !!

0

0

OO dzięki, że powiedziałeś. Tego się nie spodziewałem :)

0

Łoooo Inler !

0

Na internecie wszystko wygląda pięknie. :)

0

Właśnie tak myślałem, że będzie taki skład ale jak zobaczyłem przewidywane składy to się zmartwiłem.. na szczęście wychodzimy najmocniejszym składem.

0

Po strzałach Pepe i Di Mariii odbiło się kolejno od Insua'y ( nie wiem jak napisać ) i Mirandy

0

Phatro
Nie tylko bramki wywołują emocje, przynajmniej u mnie :)

0

6 w ataku? :)

0

Do przerwy Chelsea prowadzi 1:0 po bramce Ivanovicia jeśli o ten mecz chodzi :)

0

Dokładnie Bingoo ten mecz był świetny ale niektórzy gdy nie widzą bramek w meczu to uważają, że mecz mógłby się nie odbyć.

0

Patrzymy obiektywnie.. i wychodzi, że to Messi jest lepszy od Edena :)

0

Rivaldo dzisiaj Oscar siedzi na ławce :)

0

Tak sobie zdałem sprawę, że The Blues mogą powalczyć o Ligę Mistrzów w tym sezonie. Mają, co by nie mówić, świetnego taktyka - Jose Mourinho. Mają świetnego Edena Hazarda. Mają szeroką kadrę, jeżeli na ławce siedzi Ba, Lampard, Salah czy Oscar to naprawdę to jest mocna ekipa.

0

Hmmm.. co autor miał na myśli? :)

0

Ivanovic już w Barcelonie ? :)

0

Nie fajnie się ogląda :(

0

Też macie opóźniony obraz? Komentarz jest 2 sekundy przed akcją. Jak ktoś nie ma to prosiłbym o linka.

0

Będzie pewnie podświetlany na barwy Blaugana.

0

Od razu głośniej będzie bo nawet jak kibice śpiewają na tak dużym stadionie jak Camp Nou dźwięk się rozchodzi, a jak będzie dach to będzie lepiej słychać. Tylko kiedy to będzie...

0

To nie pierwszy tak świetny mecz Laporte. Zawsze prezentuje świetny poziom ale ostatnie 3 mecze to po prostu klasa światowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?