nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na prawdę widzisz Puyola w meczu z City?
0
Cześć!
0
Ma talent "komentowania" nie ma co. :) Takich emocji jak on nikt nie buduje.
0
Od połowy biegł z piłką ( po błędzie RSSS ) i z 17 metrów uderzył. Piłka odbiła się od Zubikaraia i wtoczyła się do bramki :)
0
Internetowych ( Hyhy ).. Meczyki.pl i wybierz sobie co chcesz :)
0
Na Mestalla jest finał.
0
A czasami Antoine Griezmann nie ma tyle bramek co Alexis, czyli 14?
0
No nie wiem jak zareagować na twoją wypowiedź :-)
0
Noo zaskoczyła mnie druga bramka dla Barcy. Szybka kontra i świetny strzał z "dropa" Messiego. Liczę na zwycięstwo dwoma ( lub więcej oczywiście ) bramkami, bo bramka Alexisa ze spalonego, a nie chce gadania, że sędziowie pomogli.
0
Redakcjo, właśnie w takich sytuacjach przydałby się Shoutbox. Nawet można założyć tak jakby nowy news z tytułem Wydarzenia sportowe i tam wszyscy pisaliby o innych meczach czy o triumfach Kamila !!
0
0
OO dzięki, że powiedziałeś. Tego się nie spodziewałem :)
0
Łoooo Inler !
0
Na internecie wszystko wygląda pięknie. :)
0
Właśnie tak myślałem, że będzie taki skład ale jak zobaczyłem przewidywane składy to się zmartwiłem.. na szczęście wychodzimy najmocniejszym składem.
0
Po strzałach Pepe i Di Mariii odbiło się kolejno od Insua'y ( nie wiem jak napisać ) i Mirandy
0
Phatro
Nie tylko bramki wywołują emocje, przynajmniej u mnie :)
0
6 w ataku? :)
0
Do przerwy Chelsea prowadzi 1:0 po bramce Ivanovicia jeśli o ten mecz chodzi :)
0
Dokładnie Bingoo ten mecz był świetny ale niektórzy gdy nie widzą bramek w meczu to uważają, że mecz mógłby się nie odbyć.
0
Patrzymy obiektywnie.. i wychodzi, że to Messi jest lepszy od Edena :)
0
Rivaldo dzisiaj Oscar siedzi na ławce :)
0
Tak sobie zdałem sprawę, że The Blues mogą powalczyć o Ligę Mistrzów w tym sezonie. Mają, co by nie mówić, świetnego taktyka - Jose Mourinho. Mają świetnego Edena Hazarda. Mają szeroką kadrę, jeżeli na ławce siedzi Ba, Lampard, Salah czy Oscar to naprawdę to jest mocna ekipa.
0
Hmmm.. co autor miał na myśli? :)
0
Ivanovic już w Barcelonie ? :)
0
Nie fajnie się ogląda :(
0
Też macie opóźniony obraz? Komentarz jest 2 sekundy przed akcją. Jak ktoś nie ma to prosiłbym o linka.
0
Będzie pewnie podświetlany na barwy Blaugana.
0
Od razu głośniej będzie bo nawet jak kibice śpiewają na tak dużym stadionie jak Camp Nou dźwięk się rozchodzi, a jak będzie dach to będzie lepiej słychać. Tylko kiedy to będzie...
0
To nie pierwszy tak świetny mecz Laporte. Zawsze prezentuje świetny poziom ale ostatnie 3 mecze to po prostu klasa światowa.