nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Noo Valencio przywróć nam nadzieję na Majstra! Jeszcze 45 minut i znowu Mistrzostwo będzie realne :)
0
Dobrze, że jest na pisane pod obrazkiem : grafika wp.pl :) Kamień z serca :D
0
Pedro liczymy na powtórkę :)
3
Przeanalizowałem ostatnie 10 meczy Fiołków i oto co wyszło. Cuadrado zagrał we wszystkich 10 meczach i ani na minutę nie opuścił boiska. 4 razy grał jako lewo skrzydłowy, 2 mecze jako prawo skrzydłowy, 1 mecz grał jako środkowy napastnik i tylko 3 mecze na prawej obronie. Kolumbijczyk w 10 meczach strzelił 5 bramek i zaliczył 2 asysty. Nie wydaje mi się, żeby wzmocnił On defensywę Barcy.
3
Nie ma co się łudzić, będzie ter Stegen - też dobrze :)
0
YYY what? Jesteście pewni, że Thibout jest Francuzem ? :)
0
Nie, dziękuje :)
0
Jeśli Javi ma być warty 35-40 mln to lepiej kupić innego Baska - Laporte - za 36 mln.
2
Noo za 15 mln śmiało można brać. PSG za Alvesa da 20 mln, będzie większa jakość i hajs się będzie zgadzać :)
0
I jeszcze będzie nie raz, niestety..
0
Uwierz mi, nie jest lepszy od Sergio.
10
Alves bananem meczu może zostać ale nie piłkarzem meczu..
3
16, :)
0
Kiepsko wygląda Bayern. Zarówno w pierwszym meczu z Realem, jak i dzisiaj drużyna Pepa wygląda jak Barca w najgorszych meczach w poprzednim sezonie.
0
4.. :)
19
Coś czuje, że Pep nie wytrzyma i łezka poleci..
0
Rayo jest w gazie niesamowitym teraz, a zwłaszcza Larrivey gra kapitalnie.
3
Taką Barcę będziemy oglądać do końca sezonu. Potrzebne to wietrzenie składu jest i w przyszłym sezonie z nowymi graczami będzie dobrze :)
0
Nawet Arek Milik się z banankiem pojawił :)
12
Prośba do redakcji: Za wygranie przez Alvesa głosowania na najlepszego zawodnika meczu, przy ocenach zamiast gwiazdki czerwonej dać banana :)
0
Ale brawa dostał :)
0
Ja w tym meczu tiki taki nie dostrzegam.
0
W sumie 2 lata się spóźniłeś na testy gimnazjalne :)
0
To dobrze :)
0
Gimbus!..
0
Trudny wybór jak na razie. Ja postawiłbym na Mario Suareza.
1
0
Raul Garcia wpadł na niego przy rożnym ( tak solidnie wpadł ).
0
Tia..
0
:D Dobre :)