0

Noo Valencio przywróć nam nadzieję na Majstra! Jeszcze 45 minut i znowu Mistrzostwo będzie realne :)

0

Dobrze, że jest na pisane pod obrazkiem : grafika wp.pl :) Kamień z serca :D

0

Pedro liczymy na powtórkę :)

3

Przeanalizowałem ostatnie 10 meczy Fiołków i oto co wyszło. Cuadrado zagrał we wszystkich 10 meczach i ani na minutę nie opuścił boiska. 4 razy grał jako lewo skrzydłowy, 2 mecze jako prawo skrzydłowy, 1 mecz grał jako środkowy napastnik i tylko 3 mecze na prawej obronie. Kolumbijczyk w 10 meczach strzelił 5 bramek i zaliczył 2 asysty. Nie wydaje mi się, żeby wzmocnił On defensywę Barcy.

3

Nie ma co się łudzić, będzie ter Stegen - też dobrze :)

0

YYY what? Jesteście pewni, że Thibout jest Francuzem ? :)

0

Nie, dziękuje :)

0

Jeśli Javi ma być warty 35-40 mln to lepiej kupić innego Baska - Laporte - za 36 mln.

2

Noo za 15 mln śmiało można brać. PSG za Alvesa da 20 mln, będzie większa jakość i hajs się będzie zgadzać :)

0

I jeszcze będzie nie raz, niestety..

0

Uwierz mi, nie jest lepszy od Sergio.

10

Alves bananem meczu może zostać ale nie piłkarzem meczu..

3

16, :)

0

Kiepsko wygląda Bayern. Zarówno w pierwszym meczu z Realem, jak i dzisiaj drużyna Pepa wygląda jak Barca w najgorszych meczach w poprzednim sezonie.

0

4.. :)

19

Coś czuje, że Pep nie wytrzyma i łezka poleci..

0

Rayo jest w gazie niesamowitym teraz, a zwłaszcza Larrivey gra kapitalnie.

3

Taką Barcę będziemy oglądać do końca sezonu. Potrzebne to wietrzenie składu jest i w przyszłym sezonie z nowymi graczami będzie dobrze :)

0

Nawet Arek Milik się z banankiem pojawił :)

12

Prośba do redakcji: Za wygranie przez Alvesa głosowania na najlepszego zawodnika meczu, przy ocenach zamiast gwiazdki czerwonej dać banana :)

0

Ale brawa dostał :)

0

Ja w tym meczu tiki taki nie dostrzegam.

0

W sumie 2 lata się spóźniłeś na testy gimnazjalne :)

0

To dobrze :)

0

Gimbus!..

0

Trudny wybór jak na razie. Ja postawiłbym na Mario Suareza.

1

tutaj masz :)

0

Raul Garcia wpadł na niego przy rożnym ( tak solidnie wpadł ).

0

Tia..

0

:D Dobre :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?