1

Ja stawiam 2:2 i po karnych Atleti.

1

No lipa, a na C+ Węgrzyn :) też nie za dobrze.

0

Nie no nie porównuj Barcy i Realu w wydawaniu kasy na transfery. W tym Blancos bezsprzecznie wygrywają.

1

Cech też nie jest słaby, Niebiescy niech w ofensywie poszukają.

1

A znasz lepszą ligę od La Liga? Proszę o argumenty.

1

Na tą chwilę Barca ma 1 tytuł ( superpuchar Hiszpanii) i Real też ( Copa del Rey) więc nie ma co się wywyższać.

1

Mamy potrójną koronę! Puchar Gampera, Puchar Katalonii i superpuchar Hiszpanii ! :)

2

Troszkę dystansu..

1

Ile ty masz lat człowieku jak do wszystkich 'dzieciaku' piszesz?

1

Hyhy...

6

Nasza ładniejsza jest to tutaj piszą.

2

Haha :) Pozdro z podłogi :D Dobre.

1

Dobry pomysł, w wakacje nie ma dużo roboty redakcja, chociaż chciałbym, żeby mieli dużo artykułów do pisania na temat nowych piłkarzy :) Ale pomysł z Mundialem bardzo dobry.

1

I na odwrót.. :)

1

Jak to jest możliwe, że Atletico gra od początku sezonu takim samym składem i wytrwało do końca zdobywając puchar La Liga i dochodząc do finału LM? Jak były kontuzję to góra na 2 mecze. Costa miał nie grać na 100% w finale to pojechał do jakiejś znachorki (?), żeby zagrać i gra :)

1

Dzięki :)

1

Podasz całe składy?

1

Dlaczego Laporte bardziej pasuje do Realu niż do Barcy? Środkowy obrońca przede wszystkim powinien zatrzymywać akcję przeciwników, a to w każdym klubie jest potrzebne :)

1

Atleti na LM zasługuje tak samo jak Real. To, że Rojiblancos wygrali La Liga nie oznacza, że nie zasługują na triumf w LM. Niech wygra lepszy!

1

To jest zależne od wyniku, ale Ramos lubi być czerwony :)

1

MD jak zawsze w formie :)

1

Ł3 ? A tak dla mniej wtajemniczonych ? :)

6

Jakiś karniaczek może wpaść :)

2

I bardzo fajnie. Tylko, żeby mieć duże posiadanie trzeba szybko odbierać piłkę czyli stosować wysoki i żywy pressing. Coś czuje, że Lucho da Barcelonie tytuły.

0

No czy Ronnie był lepszy od Messiego to kwestia gustu. Kiedyś Messiemu było łatwiej, teraz jak go kryją we 3 to nie jest łatwo się uwolnić.

3

Miejmy nadzieję, że to Lucho dyktuje kogo chce, a nie Zubi.

3

Messi nie tylko strzela ale i asystuje. Po prostu rozpieścił Messi wszystkich i teraz gdy strzela 40( to też jest bardzo dużo), a nie 80 bramek na sezon to dla niektórych jest słaby. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii i nie raz jeszcze to udowodni. Ale mi się zrymowało :)

0

Costa 2.5 mln :) Nie wierzę.

0

Jeszcze z wypożyczenia do Barcy nikt nie wrócił. Teraz jest Deulo i Rafinha zobaczymy jak Lucho ich poustawia,

1

Ty się Bojan staraj, żeby w Ajaksie grać w pierwszym składzie. Arek Milik słaby nie jest!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?