nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja stawiam 2:2 i po karnych Atleti.
1
No lipa, a na C+ Węgrzyn :) też nie za dobrze.
0
Nie no nie porównuj Barcy i Realu w wydawaniu kasy na transfery. W tym Blancos bezsprzecznie wygrywają.
1
Cech też nie jest słaby, Niebiescy niech w ofensywie poszukają.
1
A znasz lepszą ligę od La Liga? Proszę o argumenty.
1
Na tą chwilę Barca ma 1 tytuł ( superpuchar Hiszpanii) i Real też ( Copa del Rey) więc nie ma co się wywyższać.
1
Mamy potrójną koronę! Puchar Gampera, Puchar Katalonii i superpuchar Hiszpanii ! :)
2
Troszkę dystansu..
1
Ile ty masz lat człowieku jak do wszystkich 'dzieciaku' piszesz?
1
Hyhy...
6
Nasza ładniejsza jest to tutaj piszą.
2
Haha :) Pozdro z podłogi :D Dobre.
1
Dobry pomysł, w wakacje nie ma dużo roboty redakcja, chociaż chciałbym, żeby mieli dużo artykułów do pisania na temat nowych piłkarzy :) Ale pomysł z Mundialem bardzo dobry.
1
I na odwrót.. :)
1
Jak to jest możliwe, że Atletico gra od początku sezonu takim samym składem i wytrwało do końca zdobywając puchar La Liga i dochodząc do finału LM? Jak były kontuzję to góra na 2 mecze. Costa miał nie grać na 100% w finale to pojechał do jakiejś znachorki (?), żeby zagrać i gra :)
1
Dzięki :)
1
Podasz całe składy?
1
Dlaczego Laporte bardziej pasuje do Realu niż do Barcy? Środkowy obrońca przede wszystkim powinien zatrzymywać akcję przeciwników, a to w każdym klubie jest potrzebne :)
1
Atleti na LM zasługuje tak samo jak Real. To, że Rojiblancos wygrali La Liga nie oznacza, że nie zasługują na triumf w LM. Niech wygra lepszy!
1
To jest zależne od wyniku, ale Ramos lubi być czerwony :)
1
MD jak zawsze w formie :)
1
Ł3 ? A tak dla mniej wtajemniczonych ? :)
6
Jakiś karniaczek może wpaść :)
2
I bardzo fajnie. Tylko, żeby mieć duże posiadanie trzeba szybko odbierać piłkę czyli stosować wysoki i żywy pressing. Coś czuje, że Lucho da Barcelonie tytuły.
0
No czy Ronnie był lepszy od Messiego to kwestia gustu. Kiedyś Messiemu było łatwiej, teraz jak go kryją we 3 to nie jest łatwo się uwolnić.
3
Miejmy nadzieję, że to Lucho dyktuje kogo chce, a nie Zubi.
3
Messi nie tylko strzela ale i asystuje. Po prostu rozpieścił Messi wszystkich i teraz gdy strzela 40( to też jest bardzo dużo), a nie 80 bramek na sezon to dla niektórych jest słaby. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii i nie raz jeszcze to udowodni. Ale mi się zrymowało :)
0
Costa 2.5 mln :) Nie wierzę.
0
Jeszcze z wypożyczenia do Barcy nikt nie wrócił. Teraz jest Deulo i Rafinha zobaczymy jak Lucho ich poustawia,
1
Ty się Bojan staraj, żeby w Ajaksie grać w pierwszym składzie. Arek Milik słaby nie jest!