nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa i niech nam strzelają po 3 bramki na mecz. Jeszcze Alvesa i Albe daj bardziej ofensywnych. Busi albo Jefecito na DM i Bartra albo nowy gracz na stoperze. Alexis z przodu albo ławka.
0
Chciałbym, żeby miał 7...
38
I bardzo dobrze, że nie będzie nowym Xavim czy Fabsem ma być Rakiticiem, który wniesie coś nowego w środku pola.
0
Do Barsy gdzieś może iść ale nie do Barcelony. Indi jest fatalny, ma zwrotność jak moja szafa w pokoju :)
0
A więc poczekamy, zobaczymy.
0
Ja trenerem nie jestem, a Lucho jest , i to świetnym. On sobie poradzi :)
0
Najlepszą obroną jest atak :) ale stoper by się przydał.
0
4-2-3-1 albo Alexis jako rezerwowy. Każdy trener chciałby mieć taki problem.
0
James gra lepiej od Cuardado i to on jak na razie jest dla mnie najbardziej wartościowym graczem.
0
Mi imponuje właśnie skutecznością ( wiem nie ma jej na Mundialu). Takiego zawodnika Barca potrzebuje, który będzie stał na 7-8m. i dostawiał stopę czy głowę do piłki zagranej ze skrzydła od Neymara, Messiego czy Alvesa. Tego właśnie brakuje w ataku Barcy. Jakby Klose był chociaż 2 lata młodszy to bardzo bym chciał jego bo to jest dopiero lis pola karnego. A jak piszesz, że jest dużo takich graczy to podaj 5 przykładów.
0
"Gdyby mama miała fiuta to by była ojcem"
0
Ale zaliczana jest do CONCACAF.
0
Nie, będą zapierdzielać w fazie grupowej. Spokojnie Mundial to maraton, a nie sprint.
0
Tylko jak Suarez będzie na środku ataku i Messi na prawym skrzydle to będzie dwóch, a nie jak wcześniej jeden, zawodników zwolnionych z pressingu. Alexis w pressingu zapierdzielał na prawej stronie, Messi cofać się nie będzie i Alves będzie miał problemy. Lucho będzie musiał solidnie pomyśleć jak to zrobić, żeby było dobrze, ale ufam mu :)
3
Już mu napisałem SMS-a.
0
Hol-Chi 1:2, His-Aus 3:1, Cho-Mek 2:1, Kam-Bra 0:3
0
35 mln za Alexisa w tych czasach i tak by było bardzo mało. Sanchez jak wejdzie z Chile do ćwierćfinału przynajmniej to spokojnie jego wartość wzrosła by do 50 mln. Bo wkład na reprezentacje ma ogromny i jak dojdą daleko to przede wszystkim dzięki Alexisowi
0
Coś ty ćpał?
0
Ale na prawdę wierzysz, że Puyol pójdzie do LFC?
1
Romario też słabo pamiętam, dlatego dla mnie najlepszy był Ronaldinho. Ta magia wywodząca się z jego nóg, ten nieustępujący uśmiech i te brawa na Bernabeu. Coś pięknego.
0
Nowinki Strońskie : "Messi blisko Krystzału Stronie Śląskie. Za Messiego klub ze Stronia zapłaci 250 zł + Heniek Halaburda. Początkowo Messi ma trafić do drużyny rezerw, ale jak będzie się dobrze spisywał to awansuje do pierwszej drużyny i będzie walczył wraz z kolegami o awans do okręgówki" !!
0
Na Mundialu każda reprezentacja się spina i wszyscy zawodnicy walczą, zwłaszcza u tych teoretycznie słabszych drużyn. Ale co ja tam pisze. Polska reprezentacja na Mundialu ? :)
1
Ghana.. so Klose !
7
Hiszpania w 2010 i 2012 też w każdym meczu ( oprócz finału z Włochami) wygrywała jedną, góra dwoma bramkami.
3
To obejrzyj powtórkę z Bośnią :)
0
3:0 dla Albicelestes oczywiście.
0
Ale Iran już grał na tych mistrzostwach i ich gra dupy nie urywa.
6
Nadzieja matką głupich :)
0
Argentyna Iran 3:0, Niemcy Ghana 3:0, Bośnia Nigeria 2:0. Może coś wejdzie :)
3
Maluj herb nad łóżeczkiem :) Gratuluję.