0

Taa i niech nam strzelają po 3 bramki na mecz. Jeszcze Alvesa i Albe daj bardziej ofensywnych. Busi albo Jefecito na DM i Bartra albo nowy gracz na stoperze. Alexis z przodu albo ławka.

0

Chciałbym, żeby miał 7...

38

I bardzo dobrze, że nie będzie nowym Xavim czy Fabsem ma być Rakiticiem, który wniesie coś nowego w środku pola.

0

Do Barsy gdzieś może iść ale nie do Barcelony. Indi jest fatalny, ma zwrotność jak moja szafa w pokoju :)

0

A więc poczekamy, zobaczymy.

0

Ja trenerem nie jestem, a Lucho jest , i to świetnym. On sobie poradzi :)

0

Najlepszą obroną jest atak :) ale stoper by się przydał.

0

4-2-3-1 albo Alexis jako rezerwowy. Każdy trener chciałby mieć taki problem.

0

James gra lepiej od Cuardado i to on jak na razie jest dla mnie najbardziej wartościowym graczem.

0

Mi imponuje właśnie skutecznością ( wiem nie ma jej na Mundialu). Takiego zawodnika Barca potrzebuje, który będzie stał na 7-8m. i dostawiał stopę czy głowę do piłki zagranej ze skrzydła od Neymara, Messiego czy Alvesa. Tego właśnie brakuje w ataku Barcy. Jakby Klose był chociaż 2 lata młodszy to bardzo bym chciał jego bo to jest dopiero lis pola karnego. A jak piszesz, że jest dużo takich graczy to podaj 5 przykładów.

0

"Gdyby mama miała fiuta to by była ojcem"

0

Ale zaliczana jest do CONCACAF.

0

Nie, będą zapierdzielać w fazie grupowej. Spokojnie Mundial to maraton, a nie sprint.

0

Tylko jak Suarez będzie na środku ataku i Messi na prawym skrzydle to będzie dwóch, a nie jak wcześniej jeden, zawodników zwolnionych z pressingu. Alexis w pressingu zapierdzielał na prawej stronie, Messi cofać się nie będzie i Alves będzie miał problemy. Lucho będzie musiał solidnie pomyśleć jak to zrobić, żeby było dobrze, ale ufam mu :)

3

Już mu napisałem SMS-a.

0

Hol-Chi 1:2, His-Aus 3:1, Cho-Mek 2:1, Kam-Bra 0:3

0

35 mln za Alexisa w tych czasach i tak by było bardzo mało. Sanchez jak wejdzie z Chile do ćwierćfinału przynajmniej to spokojnie jego wartość wzrosła by do 50 mln. Bo wkład na reprezentacje ma ogromny i jak dojdą daleko to przede wszystkim dzięki Alexisowi

0

Coś ty ćpał?

0

Ale na prawdę wierzysz, że Puyol pójdzie do LFC?

1

Romario też słabo pamiętam, dlatego dla mnie najlepszy był Ronaldinho. Ta magia wywodząca się z jego nóg, ten nieustępujący uśmiech i te brawa na Bernabeu. Coś pięknego.

0

Nowinki Strońskie : "Messi blisko Krystzału Stronie Śląskie. Za Messiego klub ze Stronia zapłaci 250 zł + Heniek Halaburda. Początkowo Messi ma trafić do drużyny rezerw, ale jak będzie się dobrze spisywał to awansuje do pierwszej drużyny i będzie walczył wraz z kolegami o awans do okręgówki" !!

0

Na Mundialu każda reprezentacja się spina i wszyscy zawodnicy walczą, zwłaszcza u tych teoretycznie słabszych drużyn. Ale co ja tam pisze. Polska reprezentacja na Mundialu ? :)

1

Ghana.. so Klose !

7

Hiszpania w 2010 i 2012 też w każdym meczu ( oprócz finału z Włochami) wygrywała jedną, góra dwoma bramkami.

3

To obejrzyj powtórkę z Bośnią :)

0

3:0 dla Albicelestes oczywiście.

0

Ale Iran już grał na tych mistrzostwach i ich gra dupy nie urywa.

6

Nadzieja matką głupich :)

0

Argentyna Iran 3:0, Niemcy Ghana 3:0, Bośnia Nigeria 2:0. Może coś wejdzie :)

3

Maluj herb nad łóżeczkiem :) Gratuluję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?