nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sergio dzisiaj dobrze gra.
0
0;0 .
3
God...
0
Słuszne spostrzeżenie :) Tylko kompletnie bez sensu :)
0
Na jakiej podstawie twierdzisz, że MAtS jest lepszy?
0
Czaisz to, że niżej napisałem to samo i nawet przy łoooooooo też miałem 8 razy O :)
0
ŁOOOOOOOO Bravo !!!
0
O prosze :)
0
To wał jakiś czy serio ?? :)
2
Ja też chcę być zawodnikiem Barcy, więc według twojego zdania mogę się spodziewać transferu do Barcelony i być pewnym, że będę grał, no bo przecież chcę być zawodnikiem Blaugrana.
0
Z Athletic nie będzie łatwo i nie przypisywałbym już w tym momencie 3 punktów.
0
Ludzie potraficie czytać?? Rafa przeszedł do Verony ale ZAGRA w meczu o Puchar Gampera.
0
God..
0
Alves przy Suarezie może wyglądać dobrze i notować dużo asyst.
0
I bardzo dobrze jakby się zmieniło.
5
Ronaldinho też się cały czas śmiał.. :) Co ja piszę, Pedro z Ronim porównuje :) Idę spać.
8
A Wawrzyniak do PSG za 190 zł.
0
Powinno być dzisiaj.
0
a z czego się śmiejemy??
9
Jak nie? Napoli jedna z lepszych drużyn we Włoszech. Helsinki najlepsze w Finlandi, a OGC Nice najlepsze w ... Nicei.
0
Myślę, że dzisiaj będzie zwykłe 4-3-3, przynajmniej na początku. W drugiej połowie Lucho zacznie próbować innego.
29
Hajlovicia nie znam.
0
Dobrze!!!
0
Ale ja już bym chciał mecz z Elche.. :)
4
W takim razie dobrze zrobił :) Swoją drogą Pepe znowu jest łysy i znowu zaczyna wariować :)
0
Ale, że Seydou nie poda ręki Pepemu to się nie spodziewałem. Pepe musiał ładnie sobie nagrabić, bo komu jak komu ale Keitcie(?) gry fair nie można odmówić.
0
W tamtym sezonie było tak samo i co ? 2:1 i 4:3 dla Barcy.
0
Ucieło. Ronaldo< Messi, Benzema< Suarez. Jedenastka Realu robi wrażenie ale jedenastka Barcy też jest genialna.
0
Bardzo porównywalne składy są. Bramkarze w miarę równi, no może Navas troszkę lepszy od naszych. Obrona w Realu się nie zmieniła, do Barcy doszedł Mathieu i pewnie Agger, a w poprzednim sezonie Barca straciła mniej bramek. Pomoc wyrównana. W ataku Bale>Neymar, Ronaldo
0
Z jednej strony Elche zawsze dobrze się broni ale z drugiej strony jak sobie przypomnę pierwszą kolejkę poprzedniego sezonu to może być ciekawie :) A w ataku może wyjść jeszcze Rafinha i Iniesta, więc Lucho ma wybór.