1

Sergio dzisiaj dobrze gra.

0

0;0 .

3

God...

0

Słuszne spostrzeżenie :) Tylko kompletnie bez sensu :)

0

Na jakiej podstawie twierdzisz, że MAtS jest lepszy?

0

Czaisz to, że niżej napisałem to samo i nawet przy łoooooooo też miałem 8 razy O :)

0

ŁOOOOOOOO Bravo !!!

0

O prosze :)

0

To wał jakiś czy serio ?? :)

2

Ja też chcę być zawodnikiem Barcy, więc według twojego zdania mogę się spodziewać transferu do Barcelony i być pewnym, że będę grał, no bo przecież chcę być zawodnikiem Blaugrana.

0

Z Athletic nie będzie łatwo i nie przypisywałbym już w tym momencie 3 punktów.

0

Ludzie potraficie czytać?? Rafa przeszedł do Verony ale ZAGRA w meczu o Puchar Gampera.

0

God..

0

Alves przy Suarezie może wyglądać dobrze i notować dużo asyst.

0

I bardzo dobrze jakby się zmieniło.

5

Ronaldinho też się cały czas śmiał.. :) Co ja piszę, Pedro z Ronim porównuje :) Idę spać.

8

A Wawrzyniak do PSG za 190 zł.

0

Powinno być dzisiaj.

0

a z czego się śmiejemy??

9

Jak nie? Napoli jedna z lepszych drużyn we Włoszech. Helsinki najlepsze w Finlandi, a OGC Nice najlepsze w ... Nicei.

0

Myślę, że dzisiaj będzie zwykłe 4-3-3, przynajmniej na początku. W drugiej połowie Lucho zacznie próbować innego.

29

Hajlovicia nie znam.

0

Dobrze!!!

0

Ale ja już bym chciał mecz z Elche.. :)

4

W takim razie dobrze zrobił :) Swoją drogą Pepe znowu jest łysy i znowu zaczyna wariować :)

0

Ale, że Seydou nie poda ręki Pepemu to się nie spodziewałem. Pepe musiał ładnie sobie nagrabić, bo komu jak komu ale Keitcie(?) gry fair nie można odmówić.

0

W tamtym sezonie było tak samo i co ? 2:1 i 4:3 dla Barcy.

0

Ucieło. Ronaldo< Messi, Benzema< Suarez. Jedenastka Realu robi wrażenie ale jedenastka Barcy też jest genialna.

0

Bardzo porównywalne składy są. Bramkarze w miarę równi, no może Navas troszkę lepszy od naszych. Obrona w Realu się nie zmieniła, do Barcy doszedł Mathieu i pewnie Agger, a w poprzednim sezonie Barca straciła mniej bramek. Pomoc wyrównana. W ataku Bale>Neymar, Ronaldo

0

Z jednej strony Elche zawsze dobrze się broni ale z drugiej strony jak sobie przypomnę pierwszą kolejkę poprzedniego sezonu to może być ciekawie :) A w ataku może wyjść jeszcze Rafinha i Iniesta, więc Lucho ma wybór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?