0

Proszę cię, wszędzie tak jest. W Realu też Iker, Alonso długo są już bez formy, a grają dużo. Tak samo u nas było z Xavim czy Alvesem ale teraz jest Lucho i u niego będą grali młodzi.

0

Nawet Arsenal zaczął wydawać :) Świat się kończy. Tylko Athletic się trzyma!!

0

Tak bo oglądałeś ich wszystkie mecze i wiesz jak grają..

26

A Barca nie kupuje?? Takie czasy bez kasy nie zrobisz drużyny na walkę o wszystkie tytuły.

0

O, no i sprawa rozwiązana :)

0

Oglądałeś mecz jakiś Mangali w poprzednim sezonie?

1

Duet Rakitić - Iniesta będzie torpedować zaufaj mi :)

0

Skusił mnie Pan Laskowski na konkurs na stronie sport.tvp.pl. Odpowiedziałem dobrze i szybko, a do wygrania są bilety na "Super Mecz" w Warszawie. I teraz sobie pomyślałem, że jak wygram ( wątpię ) to przypał, bo na meczu Barcy nie byłem, a na Real bym poszedł :D

0

Swoją drogą Krychowiak będzie miał dużo pracy bo James i Kroos będą chcieli dużo grać, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i do tego genialny Modrić. Ale trzymam kciuki za Krychowiaka i oczywiście Denisa.

0

O Boże. głupi ja...

0

Denis i Krychowiak w pierwszym składzie!

0

A jak będzie 3:1 to dogrywka?? :) Uwierz mi, że jak strzelą więcej bramek niż 1 od przeciwnika to też będzie wygrana.

0

Mają czas do końca tygodnia!

1

Alves ma tak biegać, a PO musi być asekurowane przez Busiego czy Masche.

3

No i gitara.

4

Nadzieja matką głupich :)

0

God.. 30214125191783685 osób o to już zapytało. Będzie artykuł o tym to przeczytasz i będziesz wiedział.

4

Nie :) Do Iniesty nikt nie ma startu. Z pomocników oczywiście.

7

Najlepszy transfer Zubiego!

1

„Hiszpania Franco. Źródła i istota doktryny politycznej" - prof. Adam Wielomski.

0

Orginalnie :) Jestem pewien, że nikt tak nie ma :)

0

Znaczy się z grubsza o to mi chodziło :) Kraj Basków ma tylko 2 mln mieszkańców i weź z tego zrób drużynę piłkarską na Ligę Mistrzów. Coś pięknego :)

1

muyBien co ty tak zadymy szukasz? :)

0

Ale jakby chcieć stworzyć mocny skład z wychowanków to by za dobrze nie wyszło. Pod tym względem Athletic bije wszystkie kluby. Tam grają tylko wychowankowie i to jest właśnie piękne, mam nadzieję, że wygrają dwumecz z Napoli i dostaną się do Ligi Mistrzów. Con cantera y afición, no hace falta importación

0

O dzięki.

0

Macie jakiś link do skrótu albo do bramek?

1

Nie pasuje. bo? Javier jako " nowy Larsson" sprawdziłby się. Jego piłka szuka w polu karnym i w roli jokera byłby bardzo dobry, ale nie jestem za sprowadzaniem już napastników.

0

To Martin powiedział, a Busiego zostaw :)

15

Ładny kabaret w meczu P$G. Zlatan nie trafia na pustą, Zlatan nie strzela karnego, nawet piłka pękła :)

1

Busi od Alonso lepszy, Kroosowi jednak trochę brakuje do Don Andresa i przy parze chorwackiej postawiłbym znak równości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?