nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę cię, wszędzie tak jest. W Realu też Iker, Alonso długo są już bez formy, a grają dużo. Tak samo u nas było z Xavim czy Alvesem ale teraz jest Lucho i u niego będą grali młodzi.
0
Nawet Arsenal zaczął wydawać :) Świat się kończy. Tylko Athletic się trzyma!!
0
Tak bo oglądałeś ich wszystkie mecze i wiesz jak grają..
26
A Barca nie kupuje?? Takie czasy bez kasy nie zrobisz drużyny na walkę o wszystkie tytuły.
0
O, no i sprawa rozwiązana :)
0
Oglądałeś mecz jakiś Mangali w poprzednim sezonie?
1
Duet Rakitić - Iniesta będzie torpedować zaufaj mi :)
0
Skusił mnie Pan Laskowski na konkurs na stronie sport.tvp.pl. Odpowiedziałem dobrze i szybko, a do wygrania są bilety na "Super Mecz" w Warszawie. I teraz sobie pomyślałem, że jak wygram ( wątpię ) to przypał, bo na meczu Barcy nie byłem, a na Real bym poszedł :D
0
Swoją drogą Krychowiak będzie miał dużo pracy bo James i Kroos będą chcieli dużo grać, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i do tego genialny Modrić. Ale trzymam kciuki za Krychowiaka i oczywiście Denisa.
0
O Boże. głupi ja...
0
Denis i Krychowiak w pierwszym składzie!
0
A jak będzie 3:1 to dogrywka?? :) Uwierz mi, że jak strzelą więcej bramek niż 1 od przeciwnika to też będzie wygrana.
0
Mają czas do końca tygodnia!
1
Alves ma tak biegać, a PO musi być asekurowane przez Busiego czy Masche.
3
No i gitara.
4
Nadzieja matką głupich :)
0
God.. 30214125191783685 osób o to już zapytało. Będzie artykuł o tym to przeczytasz i będziesz wiedział.
4
Nie :) Do Iniesty nikt nie ma startu. Z pomocników oczywiście.
7
Najlepszy transfer Zubiego!
1
„Hiszpania Franco. Źródła i istota doktryny politycznej" - prof. Adam Wielomski.
0
Orginalnie :) Jestem pewien, że nikt tak nie ma :)
0
Znaczy się z grubsza o to mi chodziło :) Kraj Basków ma tylko 2 mln mieszkańców i weź z tego zrób drużynę piłkarską na Ligę Mistrzów. Coś pięknego :)
1
muyBien co ty tak zadymy szukasz? :)
0
Ale jakby chcieć stworzyć mocny skład z wychowanków to by za dobrze nie wyszło. Pod tym względem Athletic bije wszystkie kluby. Tam grają tylko wychowankowie i to jest właśnie piękne, mam nadzieję, że wygrają dwumecz z Napoli i dostaną się do Ligi Mistrzów. Con cantera y afición, no hace falta importación
0
O dzięki.
0
Macie jakiś link do skrótu albo do bramek?
1
Nie pasuje. bo? Javier jako " nowy Larsson" sprawdziłby się. Jego piłka szuka w polu karnym i w roli jokera byłby bardzo dobry, ale nie jestem za sprowadzaniem już napastników.
0
To Martin powiedział, a Busiego zostaw :)
15
Ładny kabaret w meczu P$G. Zlatan nie trafia na pustą, Zlatan nie strzela karnego, nawet piłka pękła :)
1
Busi od Alonso lepszy, Kroosowi jednak trochę brakuje do Don Andresa i przy parze chorwackiej postawiłbym znak równości.