nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Munir na rękach noszony nie jest, a jak nie widzisz talentu w tym chłopaku to coś z tobą nie tak. Ważne, że znajduje się w dobrych sytuacjach i że Messi go szuka, skuteczności mu brakuje ale to przyjdzie z czasem.
0
Neymar wejdzie gdzieś w 60 minucie za Munira i zacznie się strzelanie :) Pod koniec Sandro za Pedro wejdzie i strzeli :) Stawiam 3:0
1
Statystyki to kupa. Athletic jest w gazie i będzie groźny jednak liczę na zwycięstwo Barcy i przede wszystkim świetne widowisko.
0
Wiem, że Heineken przedłużył kontrakt z Ligą Mistrzów, który wygasał teraz, do 2018 roku, więc zapewne kody będą.
0
Też stawiam remis w derbach Madrytu. W meczu Barcy z Athletic stawiam 2:1/3:1 dla Barcy po świetnym widowisku.
0
To obrońca jest.. Jak już zagra ( w co wątpię, bo w wybornej formie jest De Marcos) to raczej będzie pilnował Neymara, a nie włączał się do ataku.
0
A współczynnik liczy się z 5 ostatnich sezonów. Oprócz zdobycia LM były półfinały i ćwierćfinał.
0
Nie, będzie w drugim.
3
Jeszcze podaj mi numery lotto na jutro i będzie fanie.
8
Illara jest poza wszelkimi rankingami :)
0
Ja myślę, że Cordoba wygra. Z Realem słabo nie zagrali, a remis z Celtą to dobry wynik bo piłkarze Celty będą mocni w tym sezonie.
1
On pokazuje wszystko na meczu. Przy jego grze nie potrzebne są słowa.
0
Też niezły ale moim największym marzeniem piłkarskim jest zaśpiewanie hymnu LFC razem z 40 tysięczną publicznością, poza obejrzeniem meczu Barcy oczywiście :)
15
I tak najlepiej się będzie grało Liverpoolem. Na początku śpiewany jest najlepszy hymn You'll never walk alone.
0
Najlepszy mecz jaki może być.
1
Tak jak na zdjęciu...
1
Graliście już w demo Fify 15? Ja chwilę grałem niby wszystko fajnie nawet wygrywałem 1:0 po bramce Suareza :) Tylko niestety mam za słabego kompa i się strasznie zacina. Troszkę przesadzili z wymaganiami. Mój laptop ma 2 lata i żeby pograć w fifę trzeba nowego kupic :)
0
Tak i teraz nas Szwecja wyprzedziła. 3 miejsce...
1
Myślę, że lepiej :) 3 to Messi strzeli a gdzie miejsce dla Neya ? :)
1
Ale solidny zmiennik był. Teraz taka sama sytuacja jest z Adriano. Swoją drogą to zaszczyt być zmiennikiem Abiego :)
4
Czekam na Vermaelena. Mathieu jest solidny ale to druga opcja. PS: Ma ktoś link do Hiszpanii z komentarzem pl? Edit : Już mam :) Dziękuje.
2
Ale płaczecie o te głosy... Jak ktoś będzie chciał obejrzeć to sobie internet włączy. Po prostu hit roku Barca vs Apoel albo Roma vs CSKA. Najlepszy mecz będzie pomiędzy Los Leones, a Shaktarem.
0
Moim zdaniem trzymał dobry poziom przez cały sezon. Może Ramos grał równie dobrze co Angel ale na pewno nie Alonso.
0
„To, o co prosił Di María, przewyższało pensje wszystkich piłkarzy z wyjątkiem Cristiano." Chyba normalne jest, że najlepszy piłkarz w klubie ( Cristiano ) zarabia najwięcej, a drugi co do umiejętności i wpływu na grę Realu ( di Maria ) powinien zarabiać trochę mniej od CR7. Jak Angel zarabiał 3 mln to wcale się nie dziwie, że odszedł.
0
Munir pewnie zagra 5 minut, żeby go zablokować i nie dać mu szansy na zmianę repry na Maroko :)
0
Też się zdziwiłem ale jest Alen.
0
Oezila też wyhaczył w ostatnim dniu okienka :)
0
Albo się nie wyspałeś, albo jesteś pijany. W obu sytuacjach mam jedną radę: Wyłącz komputer i idź spać.
0
Co tam będziemy wystawiać Pique i Vermaelena lepiej kupić jeszcze Reusa i Aguero na stoperze będą sobie radzić.
1
Tak od filmiku do filmiku doszedłem do Pepe.. to jest debil dopiero.