0

Munir na rękach noszony nie jest, a jak nie widzisz talentu w tym chłopaku to coś z tobą nie tak. Ważne, że znajduje się w dobrych sytuacjach i że Messi go szuka, skuteczności mu brakuje ale to przyjdzie z czasem.

0

Neymar wejdzie gdzieś w 60 minucie za Munira i zacznie się strzelanie :) Pod koniec Sandro za Pedro wejdzie i strzeli :) Stawiam 3:0

1

Statystyki to kupa. Athletic jest w gazie i będzie groźny jednak liczę na zwycięstwo Barcy i przede wszystkim świetne widowisko.

0

Wiem, że Heineken przedłużył kontrakt z Ligą Mistrzów, który wygasał teraz, do 2018 roku, więc zapewne kody będą.

0

Też stawiam remis w derbach Madrytu. W meczu Barcy z Athletic stawiam 2:1/3:1 dla Barcy po świetnym widowisku.

0

To obrońca jest.. Jak już zagra ( w co wątpię, bo w wybornej formie jest De Marcos) to raczej będzie pilnował Neymara, a nie włączał się do ataku.

0

A współczynnik liczy się z 5 ostatnich sezonów. Oprócz zdobycia LM były półfinały i ćwierćfinał.

0

Nie, będzie w drugim.

3

Jeszcze podaj mi numery lotto na jutro i będzie fanie.

8

Illara jest poza wszelkimi rankingami :)

0

Ja myślę, że Cordoba wygra. Z Realem słabo nie zagrali, a remis z Celtą to dobry wynik bo piłkarze Celty będą mocni w tym sezonie.

1

On pokazuje wszystko na meczu. Przy jego grze nie potrzebne są słowa.

0

Też niezły ale moim największym marzeniem piłkarskim jest zaśpiewanie hymnu LFC razem z 40 tysięczną publicznością, poza obejrzeniem meczu Barcy oczywiście :)

15

I tak najlepiej się będzie grało Liverpoolem. Na początku śpiewany jest najlepszy hymn You'll never walk alone.

0

Najlepszy mecz jaki może być.

1

Tak jak na zdjęciu...

1

Graliście już w demo Fify 15? Ja chwilę grałem niby wszystko fajnie nawet wygrywałem 1:0 po bramce Suareza :) Tylko niestety mam za słabego kompa i się strasznie zacina. Troszkę przesadzili z wymaganiami. Mój laptop ma 2 lata i żeby pograć w fifę trzeba nowego kupic :)

0

Tak i teraz nas Szwecja wyprzedziła. 3 miejsce...

1

Myślę, że lepiej :) 3 to Messi strzeli a gdzie miejsce dla Neya ? :)

1

Ale solidny zmiennik był. Teraz taka sama sytuacja jest z Adriano. Swoją drogą to zaszczyt być zmiennikiem Abiego :)

4

Czekam na Vermaelena. Mathieu jest solidny ale to druga opcja. PS: Ma ktoś link do Hiszpanii z komentarzem pl? Edit : Już mam :) Dziękuje.

2

Ale płaczecie o te głosy... Jak ktoś będzie chciał obejrzeć to sobie internet włączy. Po prostu hit roku Barca vs Apoel albo Roma vs CSKA. Najlepszy mecz będzie pomiędzy Los Leones, a Shaktarem.

0

Moim zdaniem trzymał dobry poziom przez cały sezon. Może Ramos grał równie dobrze co Angel ale na pewno nie Alonso.

0

„To, o co prosił Di María, przewyższało pensje wszystkich piłkarzy z wyjątkiem Cristiano." Chyba normalne jest, że najlepszy piłkarz w klubie ( Cristiano ) zarabia najwięcej, a drugi co do umiejętności i wpływu na grę Realu ( di Maria ) powinien zarabiać trochę mniej od CR7. Jak Angel zarabiał 3 mln to wcale się nie dziwie, że odszedł.

0

Munir pewnie zagra 5 minut, żeby go zablokować i nie dać mu szansy na zmianę repry na Maroko :)

0

Też się zdziwiłem ale jest Alen.

0

Oezila też wyhaczył w ostatnim dniu okienka :)

0

Albo się nie wyspałeś, albo jesteś pijany. W obu sytuacjach mam jedną radę: Wyłącz komputer i idź spać.

0

Co tam będziemy wystawiać Pique i Vermaelena lepiej kupić jeszcze Reusa i Aguero na stoperze będą sobie radzić.

1

Tak od filmiku do filmiku doszedłem do Pepe.. to jest debil dopiero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?