nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli będzie chciał przegrać walkowerem to wystawi :)
0
Mathieu pewniak. Bartra albo Pique do pary :)
0
Coś czuję, że to będzie mecz duetu di Maria - Rooney :) No chyba, że Jutkiewicz pokrzyżuje plany Czerwonym Diabłom :)
4
Ogląda ktoś ManU za 20 minut? Ofensywa wygląda imponująco: Rooney, Mata, van Persie i oczywiście Angel di Maria. Może w końcu zwyciężą :)
10
Myślę, że w szatni to Alves jest numerem 1 :)
3
Bo odbył jeden trening z Barcą? Takie trudne ?
0
Bo tak chciał :) Oni mają po 100 nazwisk, wybrał sobie jedno :) Santos pewnie.
4
Zrób coś dla poezji.. np.: przestań pisać wiersze.
0
Jak na razie dla mnie Bartra i Mathieu. Czekam na dobre występy Pique i Vermaelena i wtedy to ich widzę w pierwszej jedenastce.
0
Przy dobrej grze pary stoperów, wystarczy, że boczni obrońcy będą szybcy.
0
W tamtym roku było tak samo. Wiadomo, że nie puszczą meczu Getafe z Almerią. Wszystkie mecze Barcy, Realu i Atleti będą pokazywać i mecze typu Athletic vs Sevilla czy Valencia vs Villareal.
0
Dokładnie na 1,5 roku. Bo dopiero w trzecim kolejnym okienku będzie można kupować.
5
I w Atleti oczywiście :)
4
Polsat Voleyball 1,2,3,4 kolego. Trzeba się powoli przyzwyczajać, że jak Polsat bierze impreze sportową to trzeba bulić.
11
Afellay kosztował 3 mln i gdyby nie kontuzje kto wie co by z nim było dzisiaj. Nie oceniajmy książki po okładce..
0
Jak wychodzisz na boisko to musisz czuć się najlepszy, inaczej lepiej w ogóle nie wychodzić.
6
Dobry mecz na Bernabeu zagrali.
0
W portugalskiej lidze nie znajdziesz rywala dla Lio. Tam Jackson pewnie 20-25 strzeli najwyżej. Myślę, że tylko Messi i Cristiano będą walczyć o Złotego Buta.
3
Nie kibicuję Legii i mam w dupie co z nimi zrobią ale oprawa mi się podobała. "Because football doesn't matter. Money does." było dobre :)
0
Ale sobie zaśpiewał komentator :)
2
A tam gadasz. Bardzo dobre to było, oprawa na szóstkę! :)
0
Robben chyba nie lubi kuchni niemieckiej i przyszedł do Barcy na obiad :)
0
Benfica jest w LM co rok i przeważnie wychodzi z grupy i wtedy nabijają punkty. PSG przed szejkiem nie było częstym gościem w LM.
0
Doskonale wiem, że grało 16 lat temu dokładnie tylko wtedy ja miałem 2 lata i nie mogłem patrzeć na to. Dlatego jestem teraz uhahany :)
0
Wiem, poprawiłem już :)
0
Nie! W Bilbao musi zostać! Barca może kupić kogo chce, a de Marcos jest świetny i musi zostać! :)
0
Real, PSG, LFC i Roma. Grupa śmierci. Wymarzona dla Barcy: Barca, Schalke, Ajax, Anderlecht.
3
0
Myślę, że będzie walka do końca między Bayerem, a Borussią o 2 miejsce. Bayern pewniak do pierwszego.
1
Ale ściana z napisem San Mames robiła wrażenie :)