0

Jeśli będzie chciał przegrać walkowerem to wystawi :)

0

Mathieu pewniak. Bartra albo Pique do pary :)

0

Coś czuję, że to będzie mecz duetu di Maria - Rooney :) No chyba, że Jutkiewicz pokrzyżuje plany Czerwonym Diabłom :)

4

Ogląda ktoś ManU za 20 minut? Ofensywa wygląda imponująco: Rooney, Mata, van Persie i oczywiście Angel di Maria. Może w końcu zwyciężą :)

10

Myślę, że w szatni to Alves jest numerem 1 :)

3

Bo odbył jeden trening z Barcą? Takie trudne ?

0

Bo tak chciał :) Oni mają po 100 nazwisk, wybrał sobie jedno :) Santos pewnie.

4

Zrób coś dla poezji.. np.: przestań pisać wiersze.

0

Jak na razie dla mnie Bartra i Mathieu. Czekam na dobre występy Pique i Vermaelena i wtedy to ich widzę w pierwszej jedenastce.

0

Przy dobrej grze pary stoperów, wystarczy, że boczni obrońcy będą szybcy.

0

W tamtym roku było tak samo. Wiadomo, że nie puszczą meczu Getafe z Almerią. Wszystkie mecze Barcy, Realu i Atleti będą pokazywać i mecze typu Athletic vs Sevilla czy Valencia vs Villareal.

0

Dokładnie na 1,5 roku. Bo dopiero w trzecim kolejnym okienku będzie można kupować.

5

I w Atleti oczywiście :)

4

Polsat Voleyball 1,2,3,4 kolego. Trzeba się powoli przyzwyczajać, że jak Polsat bierze impreze sportową to trzeba bulić.

11

Afellay kosztował 3 mln i gdyby nie kontuzje kto wie co by z nim było dzisiaj. Nie oceniajmy książki po okładce..

0

Jak wychodzisz na boisko to musisz czuć się najlepszy, inaczej lepiej w ogóle nie wychodzić.

6

Dobry mecz na Bernabeu zagrali.

0

W portugalskiej lidze nie znajdziesz rywala dla Lio. Tam Jackson pewnie 20-25 strzeli najwyżej. Myślę, że tylko Messi i Cristiano będą walczyć o Złotego Buta.

3

Nie kibicuję Legii i mam w dupie co z nimi zrobią ale oprawa mi się podobała. "Because football doesn't matter. Money does." było dobre :)

0

Ale sobie zaśpiewał komentator :)

2

A tam gadasz. Bardzo dobre to było, oprawa na szóstkę! :)

0

Robben chyba nie lubi kuchni niemieckiej i przyszedł do Barcy na obiad :)

0

Benfica jest w LM co rok i przeważnie wychodzi z grupy i wtedy nabijają punkty. PSG przed szejkiem nie było częstym gościem w LM.

0

Doskonale wiem, że grało 16 lat temu dokładnie tylko wtedy ja miałem 2 lata i nie mogłem patrzeć na to. Dlatego jestem teraz uhahany :)

0

Wiem, poprawiłem już :)

0

Nie! W Bilbao musi zostać! Barca może kupić kogo chce, a de Marcos jest świetny i musi zostać! :)

0

Real, PSG, LFC i Roma. Grupa śmierci. Wymarzona dla Barcy: Barca, Schalke, Ajax, Anderlecht.

3

0

Myślę, że będzie walka do końca między Bayerem, a Borussią o 2 miejsce. Bayern pewniak do pierwszego.

1

Ale ściana z napisem San Mames robiła wrażenie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?