0

Mathieu 7 powiadasz?

4

Munir zagrał kiepsko.

1

Przy pierwszej bramce Neya nie miał asysty miał przy 3. Czyli dwie asysty - przy Rakiticiu i przy Neymarze.

1

2x Messi i Alves.

9

Najlepszy na boisku.

8

Akcja jak ze starych dobrych czasów. Xavi do Alvesa ten z pierwszej do środka i tam jest Messi. Genialna akcja!

0

Pedro nie ma wąsa!!!!

0

Wyczuwam łatwy mecz i 5:0 dla Barcy.

0

Z RSSS też tak myślałem i wyłączyłem, a jak się skończyło to wszyscy wiemy :)

0

Ale obrona w Realu to straszna kupa.

1

Neymar jest dzisiaj najsłabszy razem z Douglasem. Pedro od każdego dostaje -2 w nocie na start...

3

Montoya w cywilnym stroju jest. W Jeansach będzie ciężko..

0

Paradoksalnie z PSG będzie się grało lepiej. Ja bardziej boję się meczu z Chelsea na przykład. Może Suarez coś wniesie do gry przeciwko autobusom..

0

Jak w tą doniczkę wpadł to płakałem :)

8

Mistrzowska ta reklama :)

0

Jest napisane piątek, a nie piątej.. Daniel musi ci sie strasznie nudzić ..

0

Z Valencii Gaya błyszczy najbardziej, świetny od początku sezonu ale trzeba przyznać, że Paco gra dobrze i będzie walczył o pierwszy skład w reprezentacji wraz z Costą.

3

Coś czuję, że Suarez będzie naszym najlepszym strzelcem w tym sezonie, a Messi z 50 asyst to spokojnie :)

1

Z tego co mi wiadomo to Barca, ale co ja się tam znam.

0

Mamy piękne hale, różnorodne trasy dla kolarzy, skocznie w Wiśle i Zakopanem - w co chcesz włożyć kasę? W siatkówce mamy bardzo dobrą ligę i dobre warunki do tworzenia kolejnych gwiazd tego sportu. W piłce nożnej mamy 5 stadionów i Lewego :) Trzeba wkładać kasę w młodzież i dzieci, aby za 10-15 lat piłka była na lepszym poziomie.

0

A :) Wcisną bramkę w okolicach 80 minuty.

0

Postawiłem 2:2 i weszło ! Celta będzie w europejskich pucharach mówię wam.

0

Na Athletic !!

0

"Ja obstawiam, że Real zremisuje 2-2 po dwóch karnych Ronaldo." Twój cytat sprzed 3 godzin... AA błąd! przeczytałem was, a napisałeś nas :) Sorry !

0

Alves za Montoye i skład idealny.

1

Juan Roman ostatnio grał. I dzisiaj też.

1

No tak właściwie już można zakończy ten sezon bo Barcy przecież punktów już nie straci.. 6 punktów to nie dużo.

0

Brazylii. Zwycięstwo MŚ Polski po finale z Brazylią, pięknie brzmi :)

0

Ale Real wygląda zbyt ofensywnie i jeśli idzie kontra to z tyłu jest Ramos Pepe/Varane i ewentualnie Arbeloa, nie ma gościa w środku, który by takie sytuacje przerywał, ten gość jest w Bayernie..

0

Patrzę na kadry, a nie na obecną formę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?