nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mathieu 7 powiadasz?
4
Munir zagrał kiepsko.
1
Przy pierwszej bramce Neya nie miał asysty miał przy 3. Czyli dwie asysty - przy Rakiticiu i przy Neymarze.
1
2x Messi i Alves.
9
Najlepszy na boisku.
8
Akcja jak ze starych dobrych czasów. Xavi do Alvesa ten z pierwszej do środka i tam jest Messi. Genialna akcja!
0
Pedro nie ma wąsa!!!!
0
Wyczuwam łatwy mecz i 5:0 dla Barcy.
0
Z RSSS też tak myślałem i wyłączyłem, a jak się skończyło to wszyscy wiemy :)
0
Ale obrona w Realu to straszna kupa.
1
Neymar jest dzisiaj najsłabszy razem z Douglasem. Pedro od każdego dostaje -2 w nocie na start...
3
Montoya w cywilnym stroju jest. W Jeansach będzie ciężko..
0
Paradoksalnie z PSG będzie się grało lepiej. Ja bardziej boję się meczu z Chelsea na przykład. Może Suarez coś wniesie do gry przeciwko autobusom..
0
Jak w tą doniczkę wpadł to płakałem :)
8
Mistrzowska ta reklama :)
0
Jest napisane piątek, a nie piątej.. Daniel musi ci sie strasznie nudzić ..
0
Z Valencii Gaya błyszczy najbardziej, świetny od początku sezonu ale trzeba przyznać, że Paco gra dobrze i będzie walczył o pierwszy skład w reprezentacji wraz z Costą.
3
Coś czuję, że Suarez będzie naszym najlepszym strzelcem w tym sezonie, a Messi z 50 asyst to spokojnie :)
1
Z tego co mi wiadomo to Barca, ale co ja się tam znam.
0
Mamy piękne hale, różnorodne trasy dla kolarzy, skocznie w Wiśle i Zakopanem - w co chcesz włożyć kasę? W siatkówce mamy bardzo dobrą ligę i dobre warunki do tworzenia kolejnych gwiazd tego sportu. W piłce nożnej mamy 5 stadionów i Lewego :) Trzeba wkładać kasę w młodzież i dzieci, aby za 10-15 lat piłka była na lepszym poziomie.
0
A :) Wcisną bramkę w okolicach 80 minuty.
0
Postawiłem 2:2 i weszło ! Celta będzie w europejskich pucharach mówię wam.
0
Na Athletic !!
0
"Ja obstawiam, że Real zremisuje 2-2 po dwóch karnych Ronaldo." Twój cytat sprzed 3 godzin... AA błąd! przeczytałem was, a napisałeś nas :) Sorry !
0
Alves za Montoye i skład idealny.
1
Juan Roman ostatnio grał. I dzisiaj też.
1
No tak właściwie już można zakończy ten sezon bo Barcy przecież punktów już nie straci.. 6 punktów to nie dużo.
0
Brazylii. Zwycięstwo MŚ Polski po finale z Brazylią, pięknie brzmi :)
0
Ale Real wygląda zbyt ofensywnie i jeśli idzie kontra to z tyłu jest Ramos Pepe/Varane i ewentualnie Arbeloa, nie ma gościa w środku, który by takie sytuacje przerywał, ten gość jest w Bayernie..
0
Patrzę na kadry, a nie na obecną formę.