nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wygramy to poproszę o wielką ciszę po meczu w komentarzach.
0
Zawiodłeś mnie, liczyłem na wierszyk.
0
Suarez liderem ataku, mmm już czuje bramki Urusa. W końcu mocna ławka !! Jak na razie chwale Lucho za decyzje zobaczymy po meczu.
0
Albo ja źle czytam albo ty coś źle napisałeś.
0
Biorąc pod uwagę cały rok 2014 to zdecydowanie najlepszym pomocnikiem był Rakitić. W Sevilli grał świetnie, w Barcy nie najgorzej. Nie wiem dlaczego ma tak mało głosów.
0
Skoki narciarskie w katalońskiej gazecie?
5
Zwłaszcza jak ich nie ma w ankiecie.
1
karnych...
1
W końcu stary, dobry Athletic wrócił.
0
Podzieli się ktoś linkiem do skrótu wczorajszego meczu z komentarzem Hudsona?
0
Kto asystował przy 2 bramce Pedro i bramce Roberto?
0
dajcie linka
0
0:4. Pewne zwycięstwo będzie.
7
To raczej było do kibiców, którzy nazywają Ney'a nurkiem. Lepiej zrobił to Suarez w PL.
0
Bartra i Masche kapitalny mecz. Busi też bardzo dobrze ale zaliczył kilka strat. Fajnie ogląda się taką Barcę. Oby więcej takich meczy.
0
Okey, zaczynamy wieczór z LM. Barca w TV i multiliga na laptopie. Zapowiada się piękny wieczór, mam nadzieję, że dla Barcy również
4
A ja bym postawił na 3-4-3 obrona: Bartra, Pique, Mathieu - wahadłowi: Alba, Pedro - środek: Masche, Rakitić/Xavi - atak: MSN
0
Dokładnie, masz 1 punkt!
5
Messi, Messi, Messi.. co oni by bez niego zrobili? Słowa pana Darka idealnie pasują.
1
No i Busquets umarł już na tej stronie.
0
Pokazując spalonego :)
0
Można bramkę Gumbau prosić?
2
Ciekawe skojarzenie :)
0
Jak dobrze, że są tacy ludzie jak ty :)
0
W takim razie jest bardzo dobry. Twoim zdaniem Keita grał słabo w Barcy?
2
Weź ktoś krzyknij zawodnikom Barcy, że Suarezowi też można zagrywać piłkę. Nic nie dostaje Urus, nic!
1
Atletico strzeliło bramkę po strzale głową.. coś niesamowitego ! Ale oni mają siłę w powietrzu..
0
:) Mistrz!
0
Ale ofensywa Realu w dzisiejszym meczu się prezentuje. Ronaldo, Bale, Benzema, James, Isco i Kroos. Z drugiej strony szansa dla Eibaru aby strzelić bramkę bo nie widzę tego, że Bale czy Isco będą się wracać.
1
4:0 dla Realu