0

Jak wygramy to poproszę o wielką ciszę po meczu w komentarzach.

0

Zawiodłeś mnie, liczyłem na wierszyk.

0

Suarez liderem ataku, mmm już czuje bramki Urusa. W końcu mocna ławka !! Jak na razie chwale Lucho za decyzje zobaczymy po meczu.

0

Albo ja źle czytam albo ty coś źle napisałeś.

0

Biorąc pod uwagę cały rok 2014 to zdecydowanie najlepszym pomocnikiem był Rakitić. W Sevilli grał świetnie, w Barcy nie najgorzej. Nie wiem dlaczego ma tak mało głosów.

0

Skoki narciarskie w katalońskiej gazecie?

5

Zwłaszcza jak ich nie ma w ankiecie.

1

karnych...

1

W końcu stary, dobry Athletic wrócił.

0

Podzieli się ktoś linkiem do skrótu wczorajszego meczu z komentarzem Hudsona?

0

Kto asystował przy 2 bramce Pedro i bramce Roberto?

0

dajcie linka

0

0:4. Pewne zwycięstwo będzie.

7

To raczej było do kibiców, którzy nazywają Ney'a nurkiem. Lepiej zrobił to Suarez w PL.

0

Bartra i Masche kapitalny mecz. Busi też bardzo dobrze ale zaliczył kilka strat. Fajnie ogląda się taką Barcę. Oby więcej takich meczy.

0

Okey, zaczynamy wieczór z LM. Barca w TV i multiliga na laptopie. Zapowiada się piękny wieczór, mam nadzieję, że dla Barcy również

4

A ja bym postawił na 3-4-3 obrona: Bartra, Pique, Mathieu - wahadłowi: Alba, Pedro - środek: Masche, Rakitić/Xavi - atak: MSN

0

Dokładnie, masz 1 punkt!

5

Messi, Messi, Messi.. co oni by bez niego zrobili? Słowa pana Darka idealnie pasują.

1

No i Busquets umarł już na tej stronie.

0

Pokazując spalonego :)

0

Można bramkę Gumbau prosić?

2

Ciekawe skojarzenie :)

0

Jak dobrze, że są tacy ludzie jak ty :)

0

W takim razie jest bardzo dobry. Twoim zdaniem Keita grał słabo w Barcy?

2

Weź ktoś krzyknij zawodnikom Barcy, że Suarezowi też można zagrywać piłkę. Nic nie dostaje Urus, nic!

1

Atletico strzeliło bramkę po strzale głową.. coś niesamowitego ! Ale oni mają siłę w powietrzu..

0

:) Mistrz!

0

Ale ofensywa Realu w dzisiejszym meczu się prezentuje. Ronaldo, Bale, Benzema, James, Isco i Kroos. Z drugiej strony szansa dla Eibaru aby strzelić bramkę bo nie widzę tego, że Bale czy Isco będą się wracać.

1

4:0 dla Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?