0

Haha dobre, nie widziałem tego jeszcze ;) i dlatego to jest najlepsza strona internetowa związana z piłką.

6

Gole to nic ale w kanadyjskiej jest o 2 punkty lepszy :D

0

Ja bym go posadził na 2-3 mecze, a wstawiłbym Pedro do pierwszego składu.

0

Przynajmniej w coś trafił :) Jakby zagrał dobrze i jeździłby z Mallo jak z dzieckiem to niech sobie na niego gila, ale jak nie istniał na boisku to mógł sobie darować bo to był przejaw bezradności.

1

Słabo to zagrał Andres i Rafa, a Neymar zagrał tragicznie.

4

On jak będzie grał obok Rakiticia, ewentualnie Xaviego to będzie grał dobrze, ale obok Iniesty który gra straszną kupe nie zagra dobrze, bo ciązy nad nim zbyt duża presja i odpowiedzialność.

0

Nie wiem czemu ale Pogba mi nie pasuje. W ogóle nie jestem za sprowadzaniem piłkarzy z Serie A. Jednak Verratti to jest kozak i jego chętni zobaczyłbym w koszulce Blaugrana.

1

Prawda, tylko Messi w La Liga gra od początku, a Cris przyszedł jako jeden z najlepszych piłkarzy świata. Nic nie umniejszając Ronaldo oczywiście bo to genialny gracz i jest, wraz z Messim, przynajmniej klasę wyżej od pozostałych piłkarzy.

0

Iniesta i Rafa nie mogą grać razem bo to powinni być rezerwowi, ewentualnie piłkarze dobierani do Rakiticia, który jest najlepszym pomocnikiem (poza Busim ale to inna pozycja) Barcy. Chorwat wraz z Xavim powinni tworzyć parę podstawowych pomocników, bo inaczej gra wygląda tak jak dziś, czyli baardzo kiepsko. Dałbym też usiąść Neymarowi na ławkę, a na kilka meczy jego miejsce zajmie Pedrito, który na boisku chce grać w piłke, a nie pajacować jak Ney. Dobrze, że Pique gra na znakomitym poziomie, bo zamiast 4 punktów przewagi nad Realem mogły być 2 punkty straty . Gerard jest obecnie, obok Otamendiego, najlepszym obrońcom La Liga. Dzisiaj obok Pique na plus zasłużyli tylko Busi, Mathieu i Xavi, resztę pozostawiam bez komentarza.

0

Ale w Barcelonie by tak nie dojrzał piłkarsko. Lepiej wziąć przykład z Chelsea i wypożyczać wszystkich, a nie sprzedawać za grosze i odkupować za grubą kase.

0

Za 40 minut hit kolejki La Liga. Polecam, będzie moc w tym meczu. Dwie ekipy w bardzo dobrej formie staną na przeciw siebie, oj się będzie działo! :)

0

Alves :) Mam nadzieje, że zostanie.

0

No niby tak, ale było mnóstwo takich dryblingów, które były genialne ale nie zakończyły się bramką. Taki zakończony bramką to najlepszy z Getafe, a zaraz po nim ten z meczu na San Mames przy bramce na 1:1, Hudson wtedy odleciał :)

0

Brakuje mi Davida w wielkim footbalu, genialny gracz.

0

Noo coś takiego było. Messi był w tamtym meczu cichym zabójcą :)

5

Ja na zawsze zapamiętam 3:3 z Realem i hat-trick Leo, genialnie zagrał też w 'manicie' chociaż skończył mecz bez gola. Leo to Leo nie da sie wybrać jego najlepszej bramki, jego najlepszej asysty, jego najlepszego meczu czy dryblingu. Geniusz, kosmita etc.

0

Dokładnie, po Mundialu był czas na zmiany, teraz już niech dotrwa do końca Euro i wtedy muszą już go zmienić. Piłka reprezentacyjna już się wyrównuje powoli i teraz nie będzie dominacji jednej ekipy, ale kilku, jednak myśle, że Hiszpania będzie gorsza od Niemców, Holandii czy nawet Francji. To będzie poziom Belgii, Chorwacji, nie wyżej.

0

Ja to bym zmienił del Bosque ale jak ma być to niech coś zmienia, bo na prawde będzie ciężko na Euro.

0

Noo Paco też jest kozak tylko nie grał dużo w tym sezonie. Jest też Negredo, który wykonuje całkiem niezła robotę w Valencii, ma w czym wybierać tylko nie wiadomo czy chce coś nowego w reprezentacji.

0

Fajnie by było jakby jakaś niespodzianka na Vallecas się przydarzyła, a może bo grają ostatnio bardzo fajnie.

0

Dokładnie, już myślałem że teraz dostanie, bo jest zdecydowanie lepszy od Moraty, czy Costy w reprezentacyjnej formie, Del Bosque już powołuje tych "nowych" takich jak Vitolo, czy San Jose to może i Bueno dostanie szanse.

0

Vela niee, a Aduriza widziałbym bardzo chętnie w Barcy ale jak znajdzie sie równie dobry napastnik w Athleticu, bo uwielbiam tą drużyne :D

0

Poprzedni sezon też miał dobry, teraz strzela wszystko, co możliwe, dla mnie bomba :)

0

Alberto Bueno strzelił 16 bramke w tym sezonie, a może tak jego na tego "Larssona"? Potrafi sie znaleźć i wykorzystywać sytuacje.

2

Dokładnie. I te jego GENIUS jest mistrzowskie :D

14

"This man is absolutely mainline, the pure footbaling magic..." Ray Hudson = najlepszy komentator świata :)

0

Dani też wtedy grał byli wtedy najlepsi na świecie na swojej pozycji, więc cieżko było wybrać.

0

Czy :)

1

Dziękuje i wzajemnie, smacznego jajka! :)

0

Vitolo grał świetnie i zasłużył na to wyróżnienie . Messi oczywiście też zasłużył ale Hiszpan ciągnął całą gre Sevilli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?