nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ileż można o to pytać? Jeśli coś będzie wiadomo to zapewne pojawi sie artykuł o tym.
0
Sam sobie odpowiedziałeś :)
4
Mario Balotelli - idealny przykład na to, że posiadanie wielkiego talentu trzeba łączyć z głową bo nic z tego nie wyjdzie.
1
Dziwnie wygląda, śmiesznie brzmi ale to jest wersja prawidłowa bo nazwiska też odmieniamy przez przypadki. Nie mówimy że bramka została zdobyta przez Lionel Messi tylko przez Lionela Messiego. Zatrudniam nie Koke tylko Kokego. Tak to jest w naszym polskim języku, nie bez powodu jest on nazywany jednym z trudniejszych języków na świecie.
0
fantasy-liga.com
0
Może gorszej nie mamy, ale lepszej też nie. Poza tym to są dwie różne linie pomocy. W Barcelonie pomocnicy nie zdobywają za dużo bramek i nie mają wiele asyst, ale niesamowicie pracują na Tridente. W Realu pomoc, a zwłaszcza James i Isco mają bezpośredni wpływ na wynik, strzelając bramki i asystując.
1
Komentarz usunięty
15
Barcelona ostatnich 10 lat to najlepsza Barca w historii klubu. Na wszystkich klubowych rekordach widać nazwiska piłkarzy którzy grają albo niedawno grali w barwach Blaugrana.
3
Dokładnie, Enrique dobrze myśli. Ktoś musi pracować na Tridente, a Rakitić robi to znakomicie. Ivan jest świetnym i kluczowym zawodnikiem dzisiejszej Barcy.
1
Jakby ktoś szukał zabawy związanej z La Liga to polecam fantasy-liga.com :)
2
Ajax w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, a nie Europejskiej :)
0
Abdennour jest właśnie tym kolejnym :)
20
ManU chce wszystkich :)
0
I jak działa ten Sopcast albo Ustream, pewnie to głupie pytanie ale nie wiem :)
3
Kiepskie podejście Vermy.
0
Proszę Panów i Pań mam prośbę. Napisze ktoś mi jak można obejrzeć mecz na zywo na telefonie z androidem?
6
Trudny wybór był :D
0
Termalica o 15:30 wiec albo Londyn albo Nieciecza :D
1
Czepiam sie alee Sandro też jest Kanaryjczykiem :)
0
Dobrze, że wrócił. Niech się zbroi Atletico, Valnecia, Sevilla i niech też włączą sie do walki o majstra.
0
Szybciej odejdzie Messi niż Busi :)
0
A pojutrze wypada we wtorek czy w środę? Może przeczytaj i dopiero pisz. W środę o 2.
0
Jak Modricia i właśnie Jamesa ominą kontuzje to Real będzie piekielnie mocny.
1
Supercopa będzie ale nie wiem czy mecz z Sevillą będzie pokazany, zawsze pokazywali to i teraz pewnie pokażą :)
4
Bartomeu jest tak wiarygodnym źródłem jak Onet :)
26
Ponownie nie :)
43
Nie.
0
Iniesta, Messi, Busi, Masche, Pique.
0
Są pilkarzami pierwszego zespołu.
2
Vietto w Atletico :)