nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Wygrał...
1
Ojj musisz wprowadzać ją powoli do tego pieknego świata piłki kopanej :D
33
Zaproś dziewczyne na mecz :)
0
Steve Gerrard Gerrard, he'll pass the ball 40 yards, he's big and he's f*cking hard, Steve Gerrard Gerard. Już znam na pamieć po tym meczu :D
0
Tak, bo masz najlepsze piłkarskie ligi na świecie, NBA, poza sportem masz mnóstwo nowych filmów z całego świata. W Polsce nie ma lepszej telewizji od NC+
0
Munir jak nawet pojedzie to nie zagra, Pedro zagra na 100%
0
Emery jest genialny, a Atletico Simeone nie zachwyca w tym sezonie, nic w tym dziwnego.
0
O jej ;) oczywiście, że Twarowski nie wiem czemu Nahorny napisałem :)
1
Twarowski i Kaziu Węgrzyn
4
Campeones, Campeones ole ole ole! Nie ma co sie oszukiwać, mamy majstra!
0
Jonathasa przede wszystkim brakuje, sam Neymar bramek nie bedzie strzelał. Tardelli, kto to jest w ogóle.
1
Ja bym chciał w finale El Clasico. Niech zwycięża hiszpański futbol! Ostatnio wole mecze Barcy z Los Leones niż z Realem, ale finał LM to osobna kategoria :D
1
A może Joma ? :)
0
Haha tytuł zwyciężył :D
0
Fajnie, że Pique odpocznie sobie, licze na wystep Bartry :)
0
Czym sie różni przegrana od porażki? :p
0
Czy aby na pewno BBC ma 26 bramek? ;p Sport to jest szmatławiec dopiero
0
Real Atletico 1:1 Juve Monaco 2:1
2
Ja zawsze oglądam na sportslive. Za darmo i mi sie nie zacina
0
Taak i dlatego nie ma w lidze ani bramki ani asysty.. Rakitić jest najlepszym ofensywnym pomocnikiem Barcelony w tym sezonie
0
Odważnie :D
0
Mam podobnie :) Zawsze po jakiejś akcji albo strzale chipsik albo piwo do ryja musi pójść :)
0
0
Oprócz Busiego nie ma obecnie lepszego pomocnika w Barcelonie. Strzela, asystuje, odbiera sporo piłek, dobrze bije SFG. Kto jest według Ciebie lepszy?
1
Boo Rakitić jest naszym najlepszym pomocnikiem?
0
Jest Ian, nie musi.
0
Ławka.
9
To ładnie macie najebane :) Sergi zagrał jeden mecz i jak miał niby coś pokazać. Rafa jest bardzo dobry tylko nie może grać z Iniestą który jest beznadziejny w tym sezonie. Rakitić to najlepszy ofensywny pomocnik w tym sezonie, strzela, asystuje, walczy w obronie. Zgodze sie tylko z wami w sprawie Andresa, do reszty nie.
0
Haha i to jest piękne właśnie. Idzie sobie 3 kumpli na trening, a za kilka lat trenują najlepsze drużyny w najlepszych ligach.
11
Ja bym dał odpocząć Neymarowi i go nie powołał, a w pierwszym składzie wystawił Pedro. Munir mógłby zmienić Pedro albo Suareza w okolicach 70 minuty i wszyscy byliby zadowoleni :)