12

Wygrał...

1

Ojj musisz wprowadzać ją powoli do tego pieknego świata piłki kopanej :D

33

Zaproś dziewczyne na mecz :)

0

Steve Gerrard Gerrard, he'll pass the ball 40 yards, he's big and he's f*cking hard, Steve Gerrard Gerard. Już znam na pamieć po tym meczu :D

0

Tak, bo masz najlepsze piłkarskie ligi na świecie, NBA, poza sportem masz mnóstwo nowych filmów z całego świata. W Polsce nie ma lepszej telewizji od NC+

0

Munir jak nawet pojedzie to nie zagra, Pedro zagra na 100%

0

Emery jest genialny, a Atletico Simeone nie zachwyca w tym sezonie, nic w tym dziwnego.

0

O jej ;) oczywiście, że Twarowski nie wiem czemu Nahorny napisałem :)

1

Twarowski i Kaziu Węgrzyn

4

Campeones, Campeones ole ole ole! Nie ma co sie oszukiwać, mamy majstra!

0

Jonathasa przede wszystkim brakuje, sam Neymar bramek nie bedzie strzelał. Tardelli, kto to jest w ogóle.

1

Ja bym chciał w finale El Clasico. Niech zwycięża hiszpański futbol! Ostatnio wole mecze Barcy z Los Leones niż z Realem, ale finał LM to osobna kategoria :D

1

A może Joma ? :)

0

Haha tytuł zwyciężył :D

0

Fajnie, że Pique odpocznie sobie, licze na wystep Bartry :)

0

Czym sie różni przegrana od porażki? :p

0

Czy aby na pewno BBC ma 26 bramek? ;p Sport to jest szmatławiec dopiero

0

Real Atletico 1:1 Juve Monaco 2:1

2

Ja zawsze oglądam na sportslive. Za darmo i mi sie nie zacina

0

Taak i dlatego nie ma w lidze ani bramki ani asysty.. Rakitić jest najlepszym ofensywnym pomocnikiem Barcelony w tym sezonie

0

Odważnie :D

0

Mam podobnie :) Zawsze po jakiejś akcji albo strzale chipsik albo piwo do ryja musi pójść :)

0

0

Oprócz Busiego nie ma obecnie lepszego pomocnika w Barcelonie. Strzela, asystuje, odbiera sporo piłek, dobrze bije SFG. Kto jest według Ciebie lepszy?

1

Boo Rakitić jest naszym najlepszym pomocnikiem?

0

Jest Ian, nie musi.

0

Ławka.

9

To ładnie macie najebane :) Sergi zagrał jeden mecz i jak miał niby coś pokazać. Rafa jest bardzo dobry tylko nie może grać z Iniestą który jest beznadziejny w tym sezonie. Rakitić to najlepszy ofensywny pomocnik w tym sezonie, strzela, asystuje, walczy w obronie. Zgodze sie tylko z wami w sprawie Andresa, do reszty nie.

0

Haha i to jest piękne właśnie. Idzie sobie 3 kumpli na trening, a za kilka lat trenują najlepsze drużyny w najlepszych ligach.

11

Ja bym dał odpocząć Neymarowi i go nie powołał, a w pierwszym składzie wystawił Pedro. Munir mógłby zmienić Pedro albo Suareza w okolicach 70 minuty i wszyscy byliby zadowoleni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?