nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wiem. Strasznie szarpany jest, zero płynności.
0
Reus zarabia mniej :)
1
Jakby grał Pedro to Messi i Ney mieliby o dużo mniej miejsca i byłaby dupa. Suarez ściąga na siebie uwagę przynajmniej dwóch obrońców, przez co na skrzydłach jest więcej miejsca. Napastnik to nie tylko gole, ale też mnóstwo "czarnej roboty", której nie widać w statystykach ale jest bardzo ważna. Ja jestem zadowolony z pracy Luisa, a bramki jeszcze przyjdą.
0
Średnio- kiepskie te koszulki, ale nie ważne w czym, ważne jak :)
0
No tak, proste :)
2
Pique i Busi przede wszystkim! :)
16
Pique, Messi, Alves i Busi dzisiaj świetny mecz.
1
Bo Ney "ładnie" traci. Suarez robi w chuj "czarnej roboty" ale tego oglądacze meczów z tej strony nie widzą.
1
Alves i Rakitić dzisiaj są świetni. Czekam na bramki!
1
Najlepszego!
0
Ale będzie meczyk :) Już się nie mogę doczekać.
0
Because?
0
Karim w stylu Don Andresa :)
1
Powodzenia :)
0
Tylko Barca, Real i Atleti :)
0
Zastąpi Inieste. "Nowego" Xaviego jeszcze nie ma w pierwszej drużynie :
9
Jedenastej desimie powiadasz.. hmm ciekawe ciekawe..
0
Mathieu- crack.. rozwaliło mnie to :)
0
Adamę do Anglii na wypożyczenie! Dzik jakich mało, brakuje troszkę głowy ale to przyjdzie z czasem.
0
Sandro nam zginął :)
1
Jak dla mnie najlepszy zawodnik meczu z Atletico.
0
Dobrze powiedział przecież
21
Jak nie wygram to was znajde..
2
Może być 8:5 dla Realu tylko, żeby było co oglądać,
0
Kogoś kto postawi ultimatum: Ja tu rządzę! Nie zarząd, nie socios, nie Messi, tylko JA!
Marzę o takim.
0
Przydałoby się przedłużyć z Danim kontrakt bo kupa z prawej strony jest
0
Dzisiaj Torres jak za starych, dobrych czasów pokaże jak się gra w piłkę. Liczę na świetny mecz z kilkoma bramkami. Stawiam 2:2.
0
Pół roku bez uprawnień możesz trenować.
0
Ja bym chciał Martino ale nie będę płakał jak przyjdzie dobry, sprawdzony trener z osiągnięciami w Europie.
3
No i w końcu porządna rewolucja się szykuje.