0

No nie wiem. Strasznie szarpany jest, zero płynności.

0

Reus zarabia mniej :)

1

Jakby grał Pedro to Messi i Ney mieliby o dużo mniej miejsca i byłaby dupa. Suarez ściąga na siebie uwagę przynajmniej dwóch obrońców, przez co na skrzydłach jest więcej miejsca. Napastnik to nie tylko gole, ale też mnóstwo "czarnej roboty", której nie widać w statystykach ale jest bardzo ważna. Ja jestem zadowolony z pracy Luisa, a bramki jeszcze przyjdą.

0

Średnio- kiepskie te koszulki, ale nie ważne w czym, ważne jak :)

0

No tak, proste :)

2

Pique i Busi przede wszystkim! :)

16

Pique, Messi, Alves i Busi dzisiaj świetny mecz.

1

Bo Ney "ładnie" traci. Suarez robi w chuj "czarnej roboty" ale tego oglądacze meczów z tej strony nie widzą.

1

Alves i Rakitić dzisiaj są świetni. Czekam na bramki!

1

Najlepszego!

0

Ale będzie meczyk :) Już się nie mogę doczekać.

0

Because?

0

Karim w stylu Don Andresa :)

1

Powodzenia :)

0

Tylko Barca, Real i Atleti :)

0

Zastąpi Inieste. "Nowego" Xaviego jeszcze nie ma w pierwszej drużynie :

9

Jedenastej desimie powiadasz.. hmm ciekawe ciekawe..

0

Mathieu- crack.. rozwaliło mnie to :)

0

Adamę do Anglii na wypożyczenie! Dzik jakich mało, brakuje troszkę głowy ale to przyjdzie z czasem.

0

Sandro nam zginął :)

1

Jak dla mnie najlepszy zawodnik meczu z Atletico.

0

Dobrze powiedział przecież

21

Jak nie wygram to was znajde..

2

Może być 8:5 dla Realu tylko, żeby było co oglądać,

0

Kogoś kto postawi ultimatum: Ja tu rządzę! Nie zarząd, nie socios, nie Messi, tylko JA!
Marzę o takim.

0

Przydałoby się przedłużyć z Danim kontrakt bo kupa z prawej strony jest

0

Dzisiaj Torres jak za starych, dobrych czasów pokaże jak się gra w piłkę. Liczę na świetny mecz z kilkoma bramkami. Stawiam 2:2.

0

Pół roku bez uprawnień możesz trenować.

0

Ja bym chciał Martino ale nie będę płakał jak przyjdzie dobry, sprawdzony trener z osiągnięciami w Europie.

3

No i w końcu porządna rewolucja się szykuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?