nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Ponferradinie ładnego hat-tricka gościu zrobił :)
0
Jak ja chce tego Rakiticia ze zdjęcia w Barcy..
0
Gratulacje!!! Ja dzisiaj chrzestnym :)
0
Wiecie o co im chodzi jak w grze w dziadka podnoszą nagle piłkę i się cieszą? :) 4:12 na przykład jest to.
0
James bardziej na skrzydle gra. Co nie zmienia faktu, że pomoc Realu jest dużo lepsza.
7
Sytuacji to Barca ma dużo tylko jak się strzela w słupki, w poprzeczki lub w bramkarza to nie dziwne, że jest mało bramek. Sam Messi powinien mieć z 5 bramek więcej ale jak na niego to jest cholernie nieskuteczny.
0
Dziękuje.
0
Jakiś skrót można?
0
Canal+Sport
4
Liczę na duet Rakitić - Suarez. Tylko aby do takiego duetu doszło to Messi musi troszkę Ivanowi oddać rozgrywania. W Sevilli miał pełną swobodę i to co wyprawiał z Baccą to poezja, a Suarez Kolumbijczyka zjada na śniadanie.
5
Nie powinien mówić, że nigdy nie będzie grał dwoma DP. Nawet jakby nie miał zamiaru tak grać to by nie mówił, żeby było trudniej drużynie przeciwnej.
0
W ogólnej tabeli jestem 12 to trzeba założyć konto na sts bo idzie w tym sezonie :)
0
Nie.
0
Rakitić może grać na DP, a to jest ustawienie na mocniejsze ekipy, w innych meczach zapewne byłoby z jednym pivotem.
0
LE musi zaufać Bartrze i wtedy z Pique, Busim i Szefunciem stworzyli by bardzo mocny środek. Przy braku formy Masche albo Busquetsa to Rakitić mógłby zagrać jako drugi DP. Przy takim przodzie trzeba wzmocnić środek pola!
0
Sadzać Neymara na ławce w takiej formie strzeleckiej? Ja bym dał tak: Bravo - Alves, Pique, Bartra, Alba - Masche, Busi i przed nimi Rakitić albo Rafinha - Messi, Suarez, Ney.
0
A widzisz, a mi śmiało można :)
0
Dziękuje :)
0
Rzuć ktoś mnie linkiem do meczu.
0
Zobaczysz... :)
0
Alba nie grał w sobotę, więc tą decyzję rozumiem. Do wyboru był Martin albo Adriano i LE wybrał Brazylijczyka. Pique pewnie zagra połówkę albo góra 60 minut i wejdzie Ie.
0
Niech odchodzi. Wole oglądać Douglasa w przyszłym sezonie na PO, niż Martina co mecz na trybunach. Dzisiaj pewnie zagra w 2 połowie ale to są mecze, w których powinien grać całość.
2
Dzisiaj Pedro z bramką i Roberto z asystą.
4
Chciałbym zobaczyć Sampera, Halilovicia i Adamę. Reszta obojętnie chociaż Sandro i Suarez też mogliby zagrać.
0
Suarez - najlepszy strzelec Europy w poprzednim sezonie.. jak wytłumaczysz jego brak?
0
Jest w formie teraz, rośnie kolejny wielki napastnik w Polsce! Trzeba się cieszyć bo nie mamy zbyt dużo zdolnych graczy :)
1
Brak Suareza i Lewego to jakieś nieporozumienie, Jeszcze Roberta bym zrozumiał ale brak najlepszego strzelca w Europie, brak piłkarza, który miał ogromny wkład w zdobycie wicemistrzostwa Angli przez Liverpool. Kabaret, chociaż po nominacjach i nagrodach LFP nic mnie już nie zdziwi :)
2
Jakbym miał wybrać to bym wybrał albo Busiego albo Masche bo nikt inny się nie wyróżnił. Busi w pierwszej połowie najlepszy w Barcy, w drugiej dwie głupie straty. O co wam chodzi???
0
Każdy krytykuje Sergio, a nikt nie podaje argumentów. W pierwszej połowie Busi był jednym z lepszych. Przerwał w genialny sposób 3 kontry Realu, i miał jedno niecelne podanie do Alvesa. W drugiej połowie było gorzej stracił 2 razy piłkę, po których szły kontry ale nie był to tak zły występ jak piszecie. To samo Pique. Poza ręką zagrał dobrze i nie szukałbym przyczyny porażki właśnie w nim. Przegrała drużyna słabsza, cała drużyna. Nikt właściwie nie zasługuje na wyróżnienie. Real był lepszą drużyną i dlatego wygrał, nie spodziewałem się tego ale niestety tak się stało. Czekam na zgranie Messiego z Luisem. Myślę, że nie będzie trzeba długo czekać na owoce tej współpracy, bo Suarez czuje tą grę potrafi zagrać z pierwszej piłki i wyjść na pozycję, a Messi będzie to zauważał i notował kolejne asysty. Będzie dobrze.
1
Coś pięknego. Wzrost i doświadczenie w obronie i bomba w ataku. Stawiam 2:3 :)