0

Polecam mecz w Leverkusen. Genialne spotkanie, gospodarze lepsi ale Atleti też mają szanse.

1

RRRrrrr!!!! Zdecydowanie the best of the best.

0

I twoim zdaniem Ronaldo kreował akcje i dryblował? Zdecydowanie Crisu to lepszy piłkarz.

0

Znicz Pruszków

0

Polak*

0

Można link do skrótu ? Najlepiej z polskim albo angielskim komentarzem.

0

Opisz ktos jak padały bramki Luisa.

0

I'm in home, baby. Luis!!

0

W sumie tak :-)

0

Podaj ktos link do relacji pisemnej.

0

Polecam Sevilla vs Borussia. Dzieje się !

0

Alan z Salzburga. 8 bramek.

1

Nie, zaczął płakać, krzyknął, że już nie będzie... A czy Messi celebruje strzeloną bramkę przeciwko Realowi?

0

Dobrze mówi, ostatnio dobrze czyta się wypowiedzi Ivana.

0

Dobry mecz zagrał. Jeszcze chwila i znowu wszystko będzie strzelał

0

Jeszcze jeden mecz i zacznie strzelać jak na początku sezonu. Łapie forme.

0

Świetny zawodnik przede wszystkim. Obecnie najlepszy LO świata i drugi po Isco najlepszy gracz Realu.

0

Dariooo.

0

Jutro Chelsea vs PSG, zaspokoi twój głód emocji :)

1

Wyczuwam wysokie zwycięstwo.

0

Chodzi o to, że gdyby to zrobił jakikolwiek inny piłkarz to byś nie pisał, że fart itp.

2

Gdyby zrobił to Neymar to byś się posikał ze szczęścia i pisał 15 komentarzy o tym zwodzie..

0

Ale za to jaki, świetnie mu to wyszło.

1

Real wygra raczej, ale Deportivo nie śpi i może coś ukuć.

4

Crisu przypomniał "szybką nóżkę" Ronniego. To też z Deportivo chyba było :) Trzeba przyznać, że zrobił to genialnie.

7

Komentarz usunięty

0

I weź tu strzel bramkę Barcy.. :)

0

Ostatnio wole oglądać mecze Los Leones z Barcą niż El Clasico. Genialny mecz. Enrique wykonał bardzo dobrą robotę.

6

Asysta Alcantary to była :)

29

"Wooo.. Are you kidding me? This man is absolutely mainline..." Ray Hudson. Najlepszy komentator świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?