nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam mecz w Leverkusen. Genialne spotkanie, gospodarze lepsi ale Atleti też mają szanse.
1
RRRrrrr!!!! Zdecydowanie the best of the best.
0
I twoim zdaniem Ronaldo kreował akcje i dryblował? Zdecydowanie Crisu to lepszy piłkarz.
0
Znicz Pruszków
0
Polak*
0
Można link do skrótu ? Najlepiej z polskim albo angielskim komentarzem.
0
Opisz ktos jak padały bramki Luisa.
0
I'm in home, baby. Luis!!
0
W sumie tak :-)
0
Podaj ktos link do relacji pisemnej.
0
Polecam Sevilla vs Borussia. Dzieje się !
0
Alan z Salzburga. 8 bramek.
1
Nie, zaczął płakać, krzyknął, że już nie będzie... A czy Messi celebruje strzeloną bramkę przeciwko Realowi?
0
Dobrze mówi, ostatnio dobrze czyta się wypowiedzi Ivana.
0
Dobry mecz zagrał. Jeszcze chwila i znowu wszystko będzie strzelał
0
Jeszcze jeden mecz i zacznie strzelać jak na początku sezonu. Łapie forme.
0
Świetny zawodnik przede wszystkim. Obecnie najlepszy LO świata i drugi po Isco najlepszy gracz Realu.
0
Dariooo.
0
Jutro Chelsea vs PSG, zaspokoi twój głód emocji :)
1
Wyczuwam wysokie zwycięstwo.
0
Chodzi o to, że gdyby to zrobił jakikolwiek inny piłkarz to byś nie pisał, że fart itp.
2
Gdyby zrobił to Neymar to byś się posikał ze szczęścia i pisał 15 komentarzy o tym zwodzie..
0
Ale za to jaki, świetnie mu to wyszło.
1
Real wygra raczej, ale Deportivo nie śpi i może coś ukuć.
4
Crisu przypomniał "szybką nóżkę" Ronniego. To też z Deportivo chyba było :) Trzeba przyznać, że zrobił to genialnie.
7
Komentarz usunięty
0
I weź tu strzel bramkę Barcy.. :)
0
Ostatnio wole oglądać mecze Los Leones z Barcą niż El Clasico. Genialny mecz. Enrique wykonał bardzo dobrą robotę.
6
Asysta Alcantary to była :)
29
"Wooo.. Are you kidding me? This man is absolutely mainline..." Ray Hudson. Najlepszy komentator świata.