nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mmm coś pięknego, mógłbym nie grać tylko oglądać i słuchać jak ktoś gra :)
0
Haha od 3 minut się smieje,wygrałeś :D
1
Jak nic dobrego? Jak dla mnie to jest najlepszy mecz, wole obejrzec spotkanie Barcy z Los Leones niż El Clasico. Fajnie by było gdyby w Supercopa Barca zagrała w barwach Senyery a Athletic w barwach Ikurriny. Niech Hiszpania płacze :)
0
Nie jest tak źle. Pod koniec sezonu mamy same pewne mecze, a Real ma RSSS i Valencie.
0
No to gratulacje, ja dopiero sie rodziłem wtedy ;)
0
Tvp 1.
1
Chciałbym żeby tam poszedł. Fajnie by było mieć zawodnika strzelającego bramki w BPL.
0
Kogoś mi właśnie przypominał, a to rzeczywiście biały Gus :)
0
Munir, Sandro i Samper są w pierwszej drużynie, ale Halilović chyba nie.
3
Sandro i Munir będą.
1
Samper, yeah! :) tylko dalej nie wiem co z Adamą.
6
Lech chyba wszystkich zaskoczył swoją grą. O faze grupową LM i tak będzie ciężko ale po wczorajszym meczu są nadzieje :)
0
Zobaczyłem na fangolu Adama Traore w As Monaco i chciałem rozwalić telefon ale na szczęście nie o tego Adame chodzi :)
1
Adamaa.. gdzie jest Adama?
1
Jak to nikt za Keitą nie tęskni? Megaa zawodnik.
2
Vermaelen jeszcze :)
2
Co to jest ten kanał Eleven ? Jacy tam są komentatorzy albo jacy będą?
0
Może i trafi sie kilku lepszych, ale w Barcy na pivocie nie potrzebuje nic więcej od tego co oferuje Busquets.
0
Busi na DM jest najlepszy i lepszych nie będzie, ale Sergi to połączenie Busiego i Xaviego, tylko niech zostanie dobrze poprowadzony i Barca będzie miała pomocnika na lata.
1
Też myślałem o Sevilli właśnie :) dobra drużyna ze świetnym trenerem no i z Ligą Mistrzów. Adama to lepsza wersja Williamsa z Athletic Club, wiec na pewno by sobie poradził.
1
Chciałbym żeby do stycznia był w pierwszej drużynie a jak dojdzie Turan to niech idzie na wypożyczenie bo za pare lat Barca może miec polaczenie Xaviego i Busiego w jednym.
4
No właśnie mam nadzieje, ze pójdzie gdzies na wypożyczenie bo ma niesamowity potencjał. Dzik jakich mało, szybki, zwinny, dobry drybling, dobre podanie. Gracz gotowy na wypożyczenie do mocnej drużyny La Liga albo BPL.
9
Tia... słabiutki, drewno..
0
Gdzieś ostatnio czytałem, że Neymar i Cristiano mają grać na IO.
2
Haha w życiu nie rozśmieszyło mnie tak jedno słowo :)
0
Nooo tragedia, leże na łóżku i jestem cały mokry :)
1
I jak, lepiej już? :)
3
Moim zdaniem to obok Busiego to Rakitic powinien mieć pewne miejsce w pierwszej jedenastce. Don Andres i Arda to bardzo podobni piłkarze i oni powinni się wymieniać.
17
Potwierdzone :).
2
Ta razem z Rosją awansujemy...